GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebuje starą gierkę.

04.06.2005
12:36
smile
[1]

energy12 [ Chor��y ]

Potrzebuje starą gierkę.

Pamietam jak miałem stary komputer to miałem gre chyba nazywala sie Xonix.Szukalem na google ale tam nic nie ma albo ja nie umiem szukac.W tej grze polega na ucinaniu planszy kropkom.Gra bardzo wciaga.Prosze jak ktos ma to niech da znac lub ta linka.Moj mail to [email protected]

04.06.2005
12:38
[2]

White Star [ Soldier ]

teraz sa nowsze odmiany:> w niezbedniku byla gra ze pingwinki czy cus tam lazi i odcinas zpansze do ilus tam % i masz nastepny lvl... i coraz więcej pngwinkow:.

04.06.2005
12:39
[3]

Co to za utwór ? [ Pretorianin ]

https://www.arcade-game-download.com/cartoon-xonix.php <- tu masz tą grę (niestety nie jest to pełna wersja)

Radzę poszukać na Emulu, Kaazie i tym podobnych

04.06.2005
12:43
smile
[4]

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]

ucinanie planszy kropką? to coś jak Mamba. Pająkiem ucinasz planszę uważając żeby nie zjadł cię wąż, też jest fajna

04.06.2005
12:54
smile
[5]

viesiek [ hoo-doo ]

mówisz masz:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.