EwUnIa_kR [ Legend ]
na co do kina?
no właśnie..chcę iść do kina dzisiaj:)
ale..nie wiem na co..co warto zobaczyć?..mam dwa typy: pitbull i opętanie..pytam was bo na recenzjach już się kilka razy przejechałam..(np smakosz 2 LOL)
zoor!n [ Generaďż˝ ]
Klatwa (jesli jeszcze graja)
Skarb Narodow (jesli jeszcze graja)
GW (napewno graja :D:D)

Pytacz [ Centurion ]
zła kategoria

White Star [ Soldier ]
ja bym poszeł na opętanie:>

eJay [ Gladiator ]
Opetanie - dla mnie syf. Brody jeszcze ujdzie, ale Keira juz mi sie zdrowo przejadla:)
Pitbull - dobry polski film, na takie mozna chodzic:) Dobra gra aktorska
Ja polecam Gwiezdne Wojny Epizod III:) Moge to ogladac w kolko:)

katrin20 [ Kati ]
ewuś, a opętanie to horror?

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Opetanie widzialem dwa dni temu i twierdze ze to SWIIIIEEEEEETNYYYY film :)
Ciekawa fabula,troche fantastyki,dobra gra aktorow i wogole.Naprawde polecam.
White Star [ Soldier ]
ja o STar Warsie niewspominalem bo juz bylem:> teraz czekam az brat skombinuje wszystkie epizody to sobie po kolei ogladne:>
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie wiem co to jest.
korzystam z opcji -mam kaca nie mam siły szukac,zapytam na forum
gw mnie nie interesują.
pytacz i co? co mi chciałeś przekazać przez swojego głebokiego posta?
snopek9 [ Legend ]
Obłęd --> dla mnie genialny film :)
zoor!n [ Generaďż˝ ]
moze Pila (tylko nie wiem czy jeszcze graja) ...:P
katrin20 [ Kati ]
jeśli chodzi o horror opętanie to jest nędzny... przynajmniej mnie nudził... idź lepiej na pitbulla :]
EwUnIa_kR [ Legend ]
piłe widziałam;)

zoor!n [ Generaďż˝ ]
EwUnIa_kR--> niezle nie ? :D:D:D
snopek9 [ Legend ]
zoorin --> tym razem sie z toba zgodze...IMO film tamtego roku.. polecam ija...ale pewnie juz to Ewunia widziala...
snopek9 [ Legend ]
no mowilem ze widziala :)
heh to tylko Obłed pozostałc :)
zoor!n [ Generaďż˝ ]
snopek9--> nie poznaje Cie...Ty sie ze mna zgadzasz ? :]

katrin20 [ Kati ]
to w końcu cholera obłęd czy opętanie :>... zdecydujcie się :P
zoor!n [ Generaďż˝ ]
katrin20--> zalezy jak tlumaczysz z angielskiego...:]
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
The Jacket (Obled) - Film bomba, do 'wbitek' dla milosnikow memento i fight club. Brody jak zwykle swietny, Keira wyglada mniej ladnie.. ale gra o wiele lepiej. Polecam.
Pitbulla omijac z daleka, kolejna tragedia polskiego kina. Wiekszej szmaty ostatnio chyba nie popelnili, no moze Pregi ;)
Klatwe omijac, 1,5 godziny smiechu z wybiegajacych umalowanych dzieciakow i zdemencialej staruszki, ktorej gra polega na nie graniu.. Buffy robi wielkie oczy i film na tym sie konczy. A to przeciez ma byc 'horror'.
Polecam natomiast 'Apartament'
katrin20 [ Kati ]
zorn no jak obłęd to już co innego :]... pierwsze skojarzenie miałam z innym filmem... blech beznadzieja :]... w takim razie z tych dwóch chyba obłęd...
ewuś albo idź na oba, a potem sama ocenisz ;)... jeden na pewno będzie lepszy :> ;P

oooololo [ Wierność ]
na film :] ale tak naprawde to na coś o wojnie ja bym poszedł CZterej Pancerni i pies << coś w tym stylu :];)
EwUnIa_kR [ Legend ]
piła to jeden z najlepszych filmów jakie widziałam;)
Maevius --> dzięki..bardzo mi pomogłeś.o takie wypowiedzi mi chodziło..
to na co iść??

...NathaN... [ The Godfather ]
Meavius -> Memento powiadasz. Hmm, musze to obejrzeć :)
Ja niestety nie pomoge bo z nowosci nic nie widzialem :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
memento polecam.bardzo dobry film.
...NathaN... [ The Godfather ]
Ewunia -> Nie zrozumiałaś :) Mi chodizło o to, że jezeli Obłed jest podobny do Memento, to musi być dobry :)

...NathaN... [ The Godfather ]
No chyba, że ja też nie zrozumiałem

Click-Tom [ Orange Grove Families ]
...na pingwina!
przepraszam musiałem to napisać :P

N2 [ negroz ]
"Obłęd" (The Jacket- kaftan bezpieczeństwa) jest dorbym filmem, ale nie aż tak dobrym jak np. 'Efekt motyla" - jeżeli chodzi oczywiście o film z motywem podróży w czasie...
EwUnIa_kR [ Legend ]
no to chyba obłęd..

N2 [ negroz ]
EwUnIa_kR --->
jeżeli jesteś "miekka" się rozkleisz na tym filmie... pod koniec :)
https://obled.filmweb.pl/

EwUnIa_kR [ Legend ]
jestem miękka
Van Gray [ Qu!kdeV ]
Królestwo Niebieskie ;]
Jesteś dziewczyną. a gra w nim Orlando "Boski" Bloom ;P
cioruss [ oko cyklopa ]
a ja polecam Roboty. widzialem juz 4 razy i jutro ide znow zobaczyc, tym razem do kina. milion swietnych pomyslow i genialne wykonanie.
albo poczekaj jeszcze z tydzien i zapraszam na sin city. hmm to jest to :)

zbuju [ Generaďż˝ ]
Na Popcorn i Cole :)