GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

na co do kina?

04.06.2005
12:31
[1]

EwUnIa_kR [ Legend ]

na co do kina?

no właśnie..chcę iść do kina dzisiaj:)
ale..nie wiem na co..co warto zobaczyć?..mam dwa typy: pitbull i opętanie..pytam was bo na recenzjach już się kilka razy przejechałam..(np smakosz 2 LOL)

04.06.2005
12:32
[2]

zoor!n [ Generaďż˝ ]

Klatwa (jesli jeszcze graja)
Skarb Narodow (jesli jeszcze graja)
GW (napewno graja :D:D)

04.06.2005
12:32
smile
[3]

Pytacz [ Centurion ]

zła kategoria

04.06.2005
12:32
smile
[4]

White Star [ Soldier ]

ja bym poszeł na opętanie:>

04.06.2005
12:35
smile
[5]

eJay [ Gladiator ]

Opetanie - dla mnie syf. Brody jeszcze ujdzie, ale Keira juz mi sie zdrowo przejadla:)

Pitbull - dobry polski film, na takie mozna chodzic:) Dobra gra aktorska

Ja polecam Gwiezdne Wojny Epizod III:) Moge to ogladac w kolko:)

04.06.2005
12:35
smile
[6]

katrin20 [ Kati ]

ewuś, a opętanie to horror?

04.06.2005
12:35
smile
[7]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Opetanie widzialem dwa dni temu i twierdze ze to SWIIIIEEEEEETNYYYY film :)
Ciekawa fabula,troche fantastyki,dobra gra aktorow i wogole.Naprawde polecam.

04.06.2005
12:36
[8]

White Star [ Soldier ]

ja o STar Warsie niewspominalem bo juz bylem:> teraz czekam az brat skombinuje wszystkie epizody to sobie po kolei ogladne:>

04.06.2005
12:37
[9]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie wiem co to jest.
korzystam z opcji -mam kaca nie mam siły szukac,zapytam na forum

gw mnie nie interesują.

pytacz i co? co mi chciałeś przekazać przez swojego głebokiego posta?

04.06.2005
12:38
[10]

snopek9 [ Legend ]

Obłęd --> dla mnie genialny film :)

04.06.2005
12:39
[11]

zoor!n [ Generaďż˝ ]

moze Pila (tylko nie wiem czy jeszcze graja) ...:P

04.06.2005
12:39
[12]

katrin20 [ Kati ]

jeśli chodzi o horror opętanie to jest nędzny... przynajmniej mnie nudził... idź lepiej na pitbulla :]

04.06.2005
12:40
[13]

EwUnIa_kR [ Legend ]

piłe widziałam;)

04.06.2005
12:40
smile
[14]

zoor!n [ Generaďż˝ ]

EwUnIa_kR--> niezle nie ? :D:D:D

04.06.2005
12:41
[15]

snopek9 [ Legend ]

zoorin --> tym razem sie z toba zgodze...IMO film tamtego roku.. polecam ija...ale pewnie juz to Ewunia widziala...

04.06.2005
12:41
[16]

snopek9 [ Legend ]

no mowilem ze widziala :)

heh to tylko Obłed pozostałc :)

04.06.2005
12:41
[17]

zoor!n [ Generaďż˝ ]

snopek9--> nie poznaje Cie...Ty sie ze mna zgadzasz ? :]

04.06.2005
12:42
smile
[18]

katrin20 [ Kati ]

to w końcu cholera obłęd czy opętanie :>... zdecydujcie się :P

04.06.2005
12:43
[19]

zoor!n [ Generaďż˝ ]

katrin20--> zalezy jak tlumaczysz z angielskiego...:]

04.06.2005
12:44
[20]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

The Jacket (Obled) - Film bomba, do 'wbitek' dla milosnikow memento i fight club. Brody jak zwykle swietny, Keira wyglada mniej ladnie.. ale gra o wiele lepiej. Polecam.

Pitbulla omijac z daleka, kolejna tragedia polskiego kina. Wiekszej szmaty ostatnio chyba nie popelnili, no moze Pregi ;)

Klatwe omijac, 1,5 godziny smiechu z wybiegajacych umalowanych dzieciakow i zdemencialej staruszki, ktorej gra polega na nie graniu.. Buffy robi wielkie oczy i film na tym sie konczy. A to przeciez ma byc 'horror'.

Polecam natomiast 'Apartament'

04.06.2005
12:49
[21]

katrin20 [ Kati ]

zorn no jak obłęd to już co innego :]... pierwsze skojarzenie miałam z innym filmem... blech beznadzieja :]... w takim razie z tych dwóch chyba obłęd...

ewuś albo idź na oba, a potem sama ocenisz ;)... jeden na pewno będzie lepszy :> ;P

04.06.2005
12:50
smile
[22]

oooololo [ Wierność ]

na film :] ale tak naprawde to na coś o wojnie ja bym poszedł CZterej Pancerni i pies << coś w tym stylu :];)

04.06.2005
12:51
[23]

EwUnIa_kR [ Legend ]

piła to jeden z najlepszych filmów jakie widziałam;)

Maevius --> dzięki..bardzo mi pomogłeś.o takie wypowiedzi mi chodziło..

to na co iść??

04.06.2005
12:54
smile
[24]

...NathaN... [ The Godfather ]

Meavius -> Memento powiadasz. Hmm, musze to obejrzeć :)

Ja niestety nie pomoge bo z nowosci nic nie widzialem :)

04.06.2005
12:55
[25]

EwUnIa_kR [ Legend ]

memento polecam.bardzo dobry film.

04.06.2005
13:02
[26]

...NathaN... [ The Godfather ]

Ewunia -> Nie zrozumiałaś :) Mi chodizło o to, że jezeli Obłed jest podobny do Memento, to musi być dobry :)

04.06.2005
13:02
smile
[27]

...NathaN... [ The Godfather ]

No chyba, że ja też nie zrozumiałem

04.06.2005
13:06
smile
[28]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

...na pingwina!

przepraszam musiałem to napisać :P

04.06.2005
13:07
smile
[29]

N2 [ negroz ]

"Obłęd" (The Jacket- kaftan bezpieczeństwa) jest dorbym filmem, ale nie aż tak dobrym jak np. 'Efekt motyla" - jeżeli chodzi oczywiście o film z motywem podróży w czasie...

04.06.2005
13:09
[30]

EwUnIa_kR [ Legend ]

no to chyba obłęd..

04.06.2005
13:22
smile
[31]

N2 [ negroz ]

EwUnIa_kR --->

jeżeli jesteś "miekka" się rozkleisz na tym filmie... pod koniec :)

https://obled.filmweb.pl/

04.06.2005
13:28
smile
[32]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jestem miękka

04.06.2005
13:30
[33]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

Królestwo Niebieskie ;]
Jesteś dziewczyną. a gra w nim Orlando "Boski" Bloom ;P

04.06.2005
13:32
[34]

cioruss [ oko cyklopa ]

a ja polecam Roboty. widzialem juz 4 razy i jutro ide znow zobaczyc, tym razem do kina. milion swietnych pomyslow i genialne wykonanie.

albo poczekaj jeszcze z tydzien i zapraszam na sin city. hmm to jest to :)

04.06.2005
13:34
smile
[35]

zbuju [ Generaďż˝ ]

Na Popcorn i Cole :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.