GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Real story: O pewnym ciemniaku

04.06.2005
12:09
smile
[1]

Lipa™ [ Pretorianin ]

Real story: O pewnym ciemniaku

Real story: Kiedyś pytałem się pewnego gościa czy ma może Disciples. On odparł, że ma. Gdy spytałem się, którą część to odpowiedział, że nie wie (Koleś wie, że ma jakąś gre, a nie wie, którą część :] ). Powiedziałem mu żeby mi pożyczył. Zgodził się. Gdy przyniósł gre okazało się, że to nie jest żadne Disciples tylko Dispel, a chcę podkreślić (i zresztą to robie), że dobrze wymawiałem Disciples. Teraz nie porzyczam od niego gier, bo ma same starocie, a wiem to, bo mi mówił jakie ma jeszcze gry i dosyć dobrze wymawiał nazwy (tzn. można było się domyśleć nazwy). W dodatku nie dość, że starocie to jeszcze jakieś mało znane i do kitu. Najbardziej znana gra jaką wtedy miał to był Thief (i szpan na wsi). Ten koleś to poprostu LOL
PS. W dniu dzisiejszym najnowsza i o najlepszej grafice gra jaką ten gość posiada to Warcraft II o ile nie pomylił z Warcraft I. :D

04.06.2005
12:11
[2]

Las Ca [ Konsul ]

Lipa, Lipo. :P Ale prawie urzekła mnie ta historia. :)

04.06.2005
12:13
[3]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

acha fajnie masz, i chciałeś sie z nami podzielić tym jakże traumatycznym doświadczeniem, czy moze jest tu jakiś ukryty podtekst?

04.06.2005
12:15
smile
[4]

Lipa™ [ Pretorianin ]

DeXX. ---> odpowiedź A- chciałem się podzielić tym jakże traumatycznym doświadczeniem.

04.06.2005
12:18
[5]

mineral [ Guild Wars Maniak ]

Nie umiesz docenić starych gier? Dla ciebie stare=gówno?

04.06.2005
12:18
[6]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

lipa---> a moze to ty nie znasz tych gier i masz wypaczony gust?Co?

Ja jedyna gre jaka posiadam to Diablo 1( tak jedynka WYOBRAZ sobie) i jak dla mnie jest w deche.
Jesli to mialo byc cos smiesznego, t chyba Ci nie wyjło...

04.06.2005
12:18
smile
[7]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

To zaj....te co mowisz

04.06.2005
12:19
[8]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

acha, no to #@$%^%(*&(%@*&#^@!%^@%^%$%^@$*







* - nie wolno używać wulgarnego słownictwa, również w formie skrótów
- nie wolno formułować postów napastliwych i obraźliwych

co chcialem napisac, sam sobie wymyśl

04.06.2005
12:19
smile
[9]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

EDIT

(...) to chyba Ci nie wyjszło...

04.06.2005
12:21
[10]

Lipa™ [ Pretorianin ]

mineral ---> Nie mam nic do starych gier, a czasem sobie pogram w jakąś z nich, ale ten koleś wymieniał tytuły, które pierwszy raz na uszy słyszałem, a zachwalał je jakby to był 8 cud świata. Zresztą musiałbyś go spotkać. To bardzo wyjątkowa osobowość. :D

04.06.2005
12:22
[11]

mineral [ Guild Wars Maniak ]

Lipa--> a co np. taki StarCraft nie jest ósmym cudem świata? Warcraft 2 jest bardzo fajny, w Thiefa nie grałem, ale słyszałem, że to jest jedna z najlepszych gier.

04.06.2005
12:27
[12]

Lipa™ [ Pretorianin ]

mineral ---> do StarCrafta nic nie mam ani do Warcrafta II. Ale tu chodzi o inne gry, których tytułów nie pamiętam, w StarCrafta też niedawno grałem. Ale ten gość podchodzi do tych gier jakby to były gorące hity i wogóle z niego jest taki kosmita. A zresztą głównym wątkiem w tym opowiadaniu był Dispel i Disciples. On kilka dni temu dopiero pozyskał StarCrafta. Jakaż to była radość. :)

04.06.2005
12:27
[13]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

a mnie nie urzekla twoja historia...

04.06.2005
12:29
[14]

White Star [ Soldier ]

moze gosc ma slabszego kompa??;/ a jesli nie to jego wybór... są tacy ludzie ktorzy wola starsze gry mimo to ze maja mozliwsci na te najnowsze i to niejest wcale powod do nabijania sie;/

p.s. uprzedaam pytanie do mnie: tak, mam taki komputer ze niechodza mi na nim nannowsze gierki, ale jesli chce to moge isc do kuzyna ktory ma kompa sprzed miecha i moge grac do woli...

04.06.2005
12:29
[15]

Lipa™ [ Pretorianin ]

Karl_o ---> Jeśli wolisz poezje to następnym razem ułoże ci jakiś wierszyk. Skoro ci się ta opowieść nie spodobała to Trudno.

04.06.2005
12:30
[16]

mineral [ Guild Wars Maniak ]

Lipa--> no widzisz. Dla niego w przeciwieństwie do Ciebie ważniejsza jest grywalność tytułu. W tego Dispela czy jak mu tam nie grałeś, a może jest to wielce grywalna gra? Ja tam bym się cieszył bardziej ze StarCrafta niż takiego Malucha racera, który jest nowszy i to o 6 lat.

04.06.2005
12:33
[17]

Co to za utwór ? [ Pretorianin ]

Rzeczywiście Lipa. Ta twoja historia jakoś mnie nie śmieszy, nie wiem może jestem nienormalny

04.06.2005
12:33
smile
[18]

maroo_1 [ Pretorianin ]

miales jakis cel opowiadajac nam ta trzymajaca w napieciu histroie??

04.06.2005
12:33
[19]

Lipa™ [ Pretorianin ]

PRZESTAŃCIE SIĘ CZEPIAĆ TYCH STARYCH GIER! Tu chodzi o tego kosmitę (i to, że powinien dobrze umyć sobie uszy, ew. czułki). Ja sam mam kiepskiego kompa, ale to nie jest chyba normalne jeśli gość podnieca się tym, że wyprodukował w Warcraft II gryfich jeżdżców i ciągle o tym nawija.

04.06.2005
12:37
smile
[20]

Co to za utwór ? [ Pretorianin ]

Jeżeli ludzi oceniasz po tym, w co grają na komputerze to ci współczuje...

04.06.2005
12:37
[21]

Lipa™ [ Pretorianin ]

mineral ---> A tu ci powiem, że nawet wgrałem tego Dispela i trochę w niego grałem, ale strasznie to nudne. Gdyby jeszcze przyniósł jakąś fajną gre, ale przy tym można usnąć.

04.06.2005
12:39
[22]

Lipa™ [ Pretorianin ]

Co to za utwór ? ---> Ej, ja go znam. Jakby się tu przypadkiem kiedyś zarejestrował to podam wam jegi nick. Chwila rozmowy i już będziecie wiedzieli co mi w nim nie pasuje. :)

04.06.2005
12:42
smile
[23]

mineral [ Guild Wars Maniak ]

Jak z niego jakieś dziecko w wieku 7-9 lat to nic dziwnego, że gry mu się pomyliły. Toż to młodziak jeszcze i nie zawsze rozumie co do niego się mówi.

04.06.2005
12:42
[24]

Kijano [ Konsul ]

wiesz nie kazdy moze byc taki "fantastyczny" jak ty....

04.06.2005
12:45
[25]

Lipa™ [ Pretorianin ]

Kijano ---> Dzięki za komplement.

04.06.2005
12:48
smile
[26]

Lipa™ [ Pretorianin ]

A to was śmieszy? :
Chodż do mnie, sciągnij spodnie i majtki. Usiądź na mnie czule. Ta chwila nadejdzie sama. Twój ukochany i cierpliwy... "WC"
"I___
_t"""")
_L__(_

04.06.2005
12:49
smile
[27]

Narmo [ Youkai ]

Lipa --> Jeżeli to uznałeś za komplement to nie wiek kto tu jest "ciemniakiem"

04.06.2005
12:51
[28]

Lipa™ [ Pretorianin ]

Narmo ---> To była ironia.
PS. Ja wiek - TY

04.06.2005
12:53
[29]

Narmo [ Youkai ]

Lipa --> Prosta literówka. Jeżeli nie zauważyłeś "k" i "m" są niedaleko i każdemu mogło się zdarzyć

04.06.2005
12:55
[30]

Lipa™ [ Pretorianin ]

Narmo ---> Prosta, prosta, a czy ja mówi, że jest skomplikowana? :P
A kibelek się podoba? ;)

04.06.2005
13:12
smile
[31]

Co to za utwór ? [ Pretorianin ]

szczerze ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.