GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mandrake 10.1 czy to jest to samo co Mandriva 2005

04.06.2005
11:54
smile
[1]

MGS_Saladin [ ]

Mandrake 10.1 czy to jest to samo co Mandriva 2005

Mandrake 10.1 czy to jest to samo co Mandriva 2005 chodzi mi czy zostały jakieś poprawkii i inne żeczy wprowadzone. Bo szykuje się do instalacji i niewiem czy ściągnąć tego nowszego

04.06.2005
12:25
[2]

@d@m [ ]

Mandriva 2005, to jest MDK 10.2, tylko z inna nazwa. Nowsze pakiety, podobno o 10% szybszy KDE etc.

Pod linkiem masz maly spis tego, co jest w Mandrivie.

04.06.2005
12:47
smile
[3]

Regis [ ]

To ja sie podlacze i zapytam (w sumie to raczej jestem tego pewien, ale chce miec 100% pewnosci) - Mandriva jest w 100% kompatybilna ze starym Mandrakiem? Bo mam na dysku mandarynke 9.1 i chcialbym ja zaktualizowac (podobno juz obsluguje moja sieciowke, wiec wreszcie bede mogl wrocic do linuxa...) do Mandrivy (zaznaczam - ZAKTUALIZOWAC - nie mam aktualnie czasu bawic sie w instalacje wszystkiego od nowa - chce tylko miec nowe wersje wszystkich pakietow, tak zeby przy instalacji nowszych programow linux nie kazal mi dociagac z sieci dziesieciu tysiecy nowych plikow). Nie powinno byc klopotu?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.