GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytania dla znajacych jezyk komputera :)

04.06.2005
11:29
[1]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Pytania dla znajacych jezyk komputera :)

Kumpel przed chwila mi wyslal sms'a zebym sprawdzil gdzies w necie co oznacza 10-12 "pipniec" komputera, zeby sie dowiedziec co mu nie dziala. W tym rzecz, ze ja nawet nie wiem gdzie szukac (nie piszczie ze na google, bo nie wiem pod jakim haslem). Jakby ktos cos wiedzial na ten temat lub chociaz jakims linkiem poratowal bylbym bardzo wdzieczny.

04.06.2005
11:34
[2]

Sir Skull [ Know your enemy ]

to zależy jakie pipnięcia - krótkie/długie i ile których.

04.06.2005
11:36
[3]

Hellcat [ Legend ]

I jakiej marki BIOS :]

04.06.2005
11:37
smile
[4]

Genzo [ Konsul ]

:) 12 beep'ow nie ma :>

04.06.2005
11:38
[5]

pecet007 [ INSERT COIN ]

tu masz do AMI i phoenix'a

04.06.2005
12:33
[6]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Heh to troche ciezko bo moj kolega nawet tego nie wie :/, ale jego kompik juz dosc stary jest z 6-7 lat ma

04.06.2005
12:38
[7]

Hellcat [ Legend ]

Jedyne co znalazłem w swoich tajemnych księgach to:
10 beepów dla AMI Bios oznacza: Błąd rejestru systemu w CMOS
11 beepów dla AMI Bios-u oznacza: Błąd pamięci podręcznej/uszkodzona pamięć L2

Więcej beepów nie ma :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.