
Masterful [ Pretorianin ]
Kto chce zarobić?
Potrzebowałbym takie małe coś - strona z logowaniem dla pewnej
liczby userów, każdy ma tam swoje konto i widzi
swoje 'inwestycje' - ja mu tam co tydzień dopisuję procenty.
W sumie bardzo proste - może się nawet z początku obyć bez mySQL -
wystarczy nawet jakaś baza w pliku tekstowym z paroma rekordami.
Jest sporo takich skryptów w sieci - ale choidzi mi o cos takiego
na miarę, co będzie można potem rozwinąć w razie potrzeby o jakiś
moduł (np. dokładna historia konta, referral program, może nawet
jakieś wykresy kreślone w locie etc).
Cena do uzgodnienia :)
Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]
... nic nie rozumiem z tego :D
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Masterful ---> Wyślij mi mejla. Dam Ci kontakt do kolesia, który składał serwis klasyka.org ;)

Masterful [ Pretorianin ]
Impaler -> Poszlo na mail z profilu :)
Masterful [ Pretorianin ]
Zwraca mi wiadomosci, nie chce wyslac na ten adres z profilu
wyslij mi na [email protected]
rothon [ Malleus Maleficarum ]
Ja tez nic nie rozumiem z tego opisu potrzeb.

Masterful [ Pretorianin ]
rothon -> Bobuch nei rozumie, bo nie zna się na programowaniu, ty nie rozumiesz, bo nie masz się do kogo przyczepić.
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Masterful ---> Poszło.

Masterful [ Pretorianin ]
Dzięki bardzo Impaler!