GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto chce zarobić?

04.06.2005
10:57
smile
[1]

Masterful [ Pretorianin ]

Kto chce zarobić?

Potrzebowałbym takie małe coś - strona z logowaniem dla pewnej
liczby userów, każdy ma tam swoje konto i widzi
swoje 'inwestycje' - ja mu tam co tydzień dopisuję procenty.
W sumie bardzo proste - może się nawet z początku obyć bez mySQL -
wystarczy nawet jakaś baza w pliku tekstowym z paroma rekordami.
Jest sporo takich skryptów w sieci - ale choidzi mi o cos takiego
na miarę, co będzie można potem rozwinąć w razie potrzeby o jakiś
moduł (np. dokładna historia konta, referral program, może nawet
jakieś wykresy kreślone w locie etc).

Cena do uzgodnienia :)

04.06.2005
10:58
[2]

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]

... nic nie rozumiem z tego :D

04.06.2005
10:58
[3]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Masterful ---> Wyślij mi mejla. Dam Ci kontakt do kolesia, który składał serwis klasyka.org ;)

04.06.2005
11:00
smile
[4]

Masterful [ Pretorianin ]

Impaler -> Poszlo na mail z profilu :)

04.06.2005
11:04
[5]

Masterful [ Pretorianin ]

Zwraca mi wiadomosci, nie chce wyslac na ten adres z profilu
wyslij mi na [email protected]

04.06.2005
11:06
[6]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Ja tez nic nie rozumiem z tego opisu potrzeb.

04.06.2005
11:08
smile
[7]

Masterful [ Pretorianin ]

rothon -> Bobuch nei rozumie, bo nie zna się na programowaniu, ty nie rozumiesz, bo nie masz się do kogo przyczepić.

04.06.2005
11:08
[8]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Masterful ---> Poszło.

04.06.2005
11:14
smile
[9]

Masterful [ Pretorianin ]

Dzięki bardzo Impaler!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.