GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ogromny problem z systemem

04.06.2005
10:17
[1]

yuppie [ Generaďż˝ ]

Ogromny problem z systemem

Otóż mam taki problem: ostatnio podczas surfowania po Internecie zainstalowało się jakieś dziadostwo (dialer). Co gorsza, ów dialer nie tylko zmienia stronę startową i powoduje pojawianie się pop-upów, ale także powoduje restarty komputera (po około minucie od startu systemu). Teraz jestem w trybie awaryjnym. Może ktoś z was wie jak się takie syfy usuwa?

04.06.2005
10:18
smile
[2]

Yuri the Crusader [ Konsul ]

Ja wywaliłem za pomocą SP2

04.06.2005
10:19
smile
[3]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

ad-ware personal - link na dole

04.06.2005
10:20
[4]

wysiu [ ]

blaster
sasser

www.google.pl

04.06.2005
10:24
[5]

yuppie [ Generaďż˝ ]

U_N --------> Ad-warem już skanowałem. Wykryło różnego rodzaju dialery, malewary itp. itd. Tyle że nie wiem dokładnie czy mam wszystko wyrzucić jak leci, czy też założyć kwarantannę. Po prostu obawiam się, że jak coś wyrzucę to mogę jeszcze bardziej pogorszyć obecny stan rzeczy (krótko mówiąc za bardzo się na tym nie znam)

04.06.2005
10:27
[6]

MGS_Saladin [ ]

postaw system od nowa będziesz miał pewność że usunołeś zbęden syfy

04.06.2005
11:43
[7]

yuppie [ Generaďż˝ ]

wysiu ----------> nic mi nie wyświetla na tej stronie.

Jeszcze jedno pytanie: nie będzie żadnych konsekwencji jeśli usunę wszystko co wykrył ad-aware?

04.06.2005
11:54
[8]

Mortan [ ]

Na dole strony łatki na blastera
https://www.mks.com.pl/baza.html?show=description&id=2417
a tu na sassera
https://www.mks.com.pl/baza.html?show=description&id=2777

A najlepiej Service Pack 2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.