
tomirek [ ]
Znalezione - Cos dla fanow Firefoxa i pomyslowych reklam :)
:)

stanson_ [ sta-N-son ]
<--

katrin20 [ Kati ]
dieta cud :D... nie bierzcie z niej przykładu ;P

Rooneyek [ Konsul ]
same z niej kości... :D

mrEdDi [ ShoguN ]
buahahaha dobre :d
Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]
hehehe spoko spoko :D:D

.:[ Kocioł ]:. [ Konsul ]
Staaare... Przecież ro reklama Firefoxa z telewizji w USA...

GROM Giwera [ Sołdat ]
niezle :)
Kocioł-- nie moze byc :X

oksza [ Senator ]
A może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Jamajczykiem, co mu głowa odpada?

Thomolus [ Generaďż˝ ]
No tak, Nokia na zakąskę zamiast batonika.

Andrewlee [ BFXXJ ]
nawet fajne

tomekcz [ Polska ]
Dobre

steward [ Legia Warszawa ]
fajne fajne

mineral [ Guild Wars Maniak ]
Bardziej pasuje do Opery.
Fajne.

Lipa™ [ Pretorianin ]
Mmmmmmmmmm... ciekawe, czy smaczne. :D