adak68a [ Junior ]
World OF Warcraft HELP!!
Witam prosze o pomoc kiedy sie chcem wejsc na server i naciskam connect ( nie w grze tylko na stronie ) pisze że world od warcraft nie jest zarejestrowany protokolem. O Co Chodzi ? z góry dziękuje za pomoc
Sharky [ Generaďż˝ ]
Mysle ze pomoc moglbys uzyskac tu: