GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

World OF Warcraft HELP!!

04.06.2005
08:34
[1]

adak68a [ Junior ]

World OF Warcraft HELP!!

Witam prosze o pomoc kiedy sie chcem wejsc na server i naciskam connect ( nie w grze tylko na stronie ) pisze że world od warcraft nie jest zarejestrowany protokolem. O Co Chodzi ? z góry dziękuje za pomoc

04.06.2005
11:10
[2]

Sharky [ Generaďż˝ ]

Mysle ze pomoc moglbys uzyskac tu:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.