Numitor [ Konsul ]
Karczam
A wiec postanwoilem. Dlugo z tym wzlekalem,ale dojrzalem do tej decyzji. Moze jest na tym forum ktos, kto porozmawia w karczmie o dobrej muzyce? Co rozumiem pod tym jakze subiektywnym pojeciem? Mysle tutaj o muzyce z uzyciem dobrej gitary, a raczej dobrego gitarzysty.
O czym bedziemy rozmawiac, no o to moje propozycje:
-Dire Straits i Mark Knopfler
-Yardbirds i Eric Clapton
-Jimi Hendrix
-Guns 'N Roses i Slash
-Led Zeppelin i Jimmy Page
-Joe Satriani
-Queen i Brian May
-Carlos Santana
-Nirvana i Kurt Cobain
-itd,itp
A wiec - kto jest chetny?
Numitor [ Konsul ]
Prosze o usuniecie tego watku i niedopisywanie sie w nim
To jest prawidlowy adres: