Deepcrash [ Centurion ]
Jak zainstalowac kabel USB ??
Mam kabelek do SonyEricson T630 i nie umiem go zainstalowac jak podlaczam go do kompa
to winXP wykrywa go ale nie potrafi znalesc sterownika
Wie ktos moze jak go zainstalowac ??
Regis [ ]
A plytki ze sterownikami nie dostales?
Deepcrash [ Centurion ]
dostalem plytke ale tam sa tylko programy
N2 [ negroz ]
wsadź wtyczke od kabla do USB w Tray'u pojawi sie ikonka z dodaniem sprzętu, kliknij i wybierz lokalizacje sterowników dla CD-ROM - może są na tej płytce gdzies ukryte... musisz je mieć aby kabel z telefonem był poprawnie wykryty przez Oprogramowanie do obsługi telefonu
Deepcrash [ Centurion ]
>>>>N2 >> masz racje byly schowane na plytce nie zauwazylem ich wczesniej
Thx wszystkim