GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Doładowanie karty za darmo??

03.06.2005
23:24
smile
[1]

anksma1 [ BloodRayne ]

Doładowanie karty za darmo??

Trafiłam na allegro na na tego typu ogłoszenia a raczej poradniki w których oferują między innymi darmowa doładowania kont ,czy tez darmowe rozmowy.To kosztuje nie wle bo miedzy 2 a 5 zł,ale czy ktoś z was kupował takie coś kiedys i czy to działa,bo troche nie chce mi sie w to wierzyc.gdyby tak było to kto znów kupowałby karty??hmmm podaje link z jednej z wielu takich aukcji.

03.06.2005
23:28
[2]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

rozmawianie za free w heyah polega na nagrywaniu sie na poczte,darmowe doładowanie jak to jest poradnik jak zapisac sie do pewnej firmy ktora wysyła ci sms i za to mozesz doładowac konto po zdobyciu punktów,nie pamietam nazwy

03.06.2005
23:33
[3]

katrin20 [ Kati ]

ta firma to chyba mobile club... gdzieś to kiedyś widziałam...
btw... ta aukcja to pic na wodę... daj sobie spokój :)

03.06.2005
23:35
smile
[4]

Mobii [ Tuningowiec ]

praktycznie kazda tego typu aukcja, do 5 zl to pic na wode :P wszystko mozna znalezc za darmo w sieci w 5 minut :) ale w polsce jakos sie utarlo ze jak za cos placisz znaczy ze musi byc lepsze :P to wiara kupuje i wydaje pieniadze na .... na nic praktycznie :D

03.06.2005
23:37
[5]

N2 [ negroz ]

tak, to jest prawda, sam do niedawna korzytsałem z "...", ale serverim padł albo zbankrutowali i juz stronka nieczynna... ale dostawało się od 3 smsów dziennie i za każmy miało się 3 punkty, póxniej za te punkty można było doładowac konto lub wymienić na parasolki, koszulki czy inne gadżety z logiem owej firmy

03.06.2005
23:43
[6]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Hmm, bez obrazy ale juz samo zadawanie takiego pytania swiadczy o poziomie forumowicza

03.06.2005
23:45
smile
[7]

Lechiander [ Wardancer ]

Kris ---> Raczej pisanie takich takich uwag świadczy o Tobie.

03.06.2005
23:46
smile
[8]

N2 [ negroz ]

KRIS_007 --->

nie rozumiem, dlaczego sie czepiasz w każdym wątku kogoś?

03.06.2005
23:50
[9]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Alez ja sie nie czepiam:>

A na serio: Jak bardzo inteligentynm trzeba byc zeby sie skapnac ze takie aukcje to pic na wode, wiekszosc robiona tylko dla komentarza?

Lechiander ---> Tak, swiadczy o tym ze nie lubie glupoty

03.06.2005
23:50
smile
[10]

anksma1 [ BloodRayne ]

Jakbyś uważnie przeczytał KRIS_007 to bys zauważył że napisałam że raczej nie wierze w to,ale chciałam sie dowiedzieć czy ktoś po prostu korzystał z tego.Na drugi raz czytaj uważnie a nie sie czepiasz wszystkich.Ciekawe czy twoje wątki są zawsze na poziomie??:-))

03.06.2005
23:54
[11]

Lechiander [ Wardancer ]

anksam ---> Taaa, na pewno są na poziomie... odpowiednim...

Kris ---> Nie wszystko to głupota. Czasami jest tez chocby niewiedza, panie Alfa i Omega...

04.06.2005
00:04
[12]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

raczej nie wierze w to,ale chciałam sie dowiedzieć czy ktoś po prostu korzystał z tego

jak sam piszesz _raczej_. A to duza roznica:P

04.06.2005
00:08
smile
[13]

Lechiander [ Wardancer ]

Taki koleś wszystkowiedzący, a nie zakumał, że czepił sie dziewuszki... Wszystko na temat...

04.06.2005
00:12
smile
[14]

anksma1 [ BloodRayne ]

Jakbym wiedziała wszystko na ten temat to bym nie zadawała takiego pytania,więc chciałam sie upewnic.A jak napisał N2 czy hubs coś można jednak zyskać,nie wiele ale można.

04.06.2005
00:34
smile
[15]

rvc [ Konsul ]

tu jest jakies doładowanie
KRIS_007 >>wziołem i sie zarejestrowałem jak mnie WODZU nazwiesz???

04.06.2005
00:42
[16]

N2 [ negroz ]

rvc ---> to jest własnie ten servis co mówiłem "mobileclub" on juz siadł.. :/ a kiedyś był super :(

04.06.2005
00:42
smile
[17]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

rvc - Dysortografem? :P "wziąłem"

04.06.2005
01:02
[18]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

rvc ---> To _nie_ jest darmowe doladowanie. Punkty mozesz wymieniaz na jakies pierdoly w stylu gierki i wygaszacze, ew. zaoszczedzic pare groszy przy doladowaniu.

04.06.2005
01:44
[19]

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]

To jest pic na wode fotomontaż. Trzymać się z daleka od takich aukcji ;)

04.06.2005
08:04
[20]

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]

doładowanie karty za darmo?? rodzice :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.