Beaverus [ Bounty Hunter ]
Kto mieszka w Nowym Targu
bardzo pilne pytanie mam do kogos kto mieszka w nowym targu ,
moze ktos wie keidy w sobote czyli jutro sa w szpitalu godziny odwiedzin, bardzo pilna sprawa :(
jesli ktos mieszka tam moze sie spytac kogos znajomego
z gory dzieki
bo kolega tam lezy a nie wiemy kiedy mozemy jechac zeby nas wpuscili

anksma1 [ BloodRayne ]
Jeśli chcesz tak wiedziec to wystarczy zadzwonic do szpitala i sie dowiedziec ,oczywiście nie pod numer 999.Ale odwiedziny sa zazwyczaj w godzinach popoludniowych,ale z tego co wiem to tylko teoria,raczej wpuszczaja cały dzień,przynajmniej u mniej tak jest że od 10 to można siedziec już.

rvc [ Konsul ]
anksma1 >> prawde mówisz od 10 mozna smiało walic chyba ze jest to szpital więzienny
Fett [ Avatar ]
no i chyba do 20 albo do 22
rvc [ Konsul ]
Fett >> troche wczesniej trzeba wyjsc ,kiedys było do 17(muszą miec czas na chorowanie)