GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto mieszka w Nowym Targu

03.06.2005
22:36
[1]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Kto mieszka w Nowym Targu

bardzo pilne pytanie mam do kogos kto mieszka w nowym targu ,
moze ktos wie keidy w sobote czyli jutro sa w szpitalu godziny odwiedzin, bardzo pilna sprawa :(
jesli ktos mieszka tam moze sie spytac kogos znajomego
z gory dzieki

bo kolega tam lezy a nie wiemy kiedy mozemy jechac zeby nas wpuscili

04.06.2005
00:03
smile
[2]

anksma1 [ BloodRayne ]

Jeśli chcesz tak wiedziec to wystarczy zadzwonic do szpitala i sie dowiedziec ,oczywiście nie pod numer 999.Ale odwiedziny sa zazwyczaj w godzinach popoludniowych,ale z tego co wiem to tylko teoria,raczej wpuszczaja cały dzień,przynajmniej u mniej tak jest że od 10 to można siedziec już.

04.06.2005
00:06
smile
[3]

rvc [ Konsul ]

anksma1 >> prawde mówisz od 10 mozna smiało walic chyba ze jest to szpital więzienny

04.06.2005
00:08
[4]

Fett [ Avatar ]

no i chyba do 20 albo do 22

04.06.2005
00:14
[5]

rvc [ Konsul ]

Fett >> troche wczesniej trzeba wyjsc ,kiedys było do 17(muszą miec czas na chorowanie)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.