GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Motorolla T722i - czy mozna na nią wgrac dzwonki/tapetki itp??

03.06.2005
22:29
[1]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Motorolla T722i - czy mozna na nią wgrac dzwonki/tapetki itp??

Jak w temacie, mam kabelek, mam program (mobile Phone Tools) ale ja chyba slepy jestem bo nie widze opcji aby przeniesc cos do telefonu :/

04.06.2005
00:01
smile
[2]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.