
Radkoss [ Pretorianin ]
Motorola E398 stronki o niej i z rzeczami do niej :]
to co w temacie :D

Radkoss [ Pretorianin ]
up :(
N2 [ negroz ]
PSP, np. kazaa, eMule
Genzo [ Konsul ]
Przeczytaj odpowiedni dzial:) Tam pytaj
viesiek [ hoo-doo ]
N2 ---> PSP??? chyba P2P :p
N2 [ negroz ]
S=2
nie podobne? :P
kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]
google rulez

mati_byku [ Centurion ]
na emule masz pełno dodatków dzwonków itp. :)