
Pvt. Creak [ Criav ]
Piosenki DiscoPolo
Poszukuję wszystkich piosenek z tego gatunku lub innego, które po prostu beznadziejnie brzmią :) podajcie mi 'artystów' (:D) i tytuły do tych dzieł ;) jeśli macie takie na dysku - bardzo proszę o przesłanie ich mi na jednego z maili:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
aha jeszcze jedno - ja nie mam tak dobranego gustu ;) chodzi o to, że od poniedziałku do środy będę na wycieczce klasowej nad morzem (trójmiasto) i nagrywamy sobie takie 'chity' ;) będzie DiscoRelax Night Forever! :D
z góry ogromne dzięki :)

Soll [ Senator ]
To ja polecam utwór który wabi się mig. Był tu kilka razy dawany na forum.. Jakieś misie uszatki .. Normalnie rewelacja!

Zyzio_PL [ Pretorianin ]
2 minuty googlowania i... :D
https://www.greenstar.pl/?p=oferta&sort=band&view=all
sam ma wycieczkę klasową(pon-środa)na ukrainę ;] damy ukraińcom popalić :D już 15 takich "utforuff" mamy ;]

Zielona Żabka [ Legionista ]
Wysłałam Ci parę fajnych kawałków:))

Rooneyek [ Konsul ]
wez mi nawet o tym nie wspominaj... i ze nazywacie to hitami? :|

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]
Hity!! I to najlepsze!!:) Najlepsza zabawa, tylko przy disco polo!:)

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
www.boys.art.pl - czy trzeba mowic cos wiecej
www.bmwboys.prv.pl - Bi Ee Dablju Bojs, polecam bardzo ciewake mp3 ich autorstwa mozna tam sciagnac

felomon [ KaeM apel ]
Odbierz....i miłej wyecieczki zycze

Pvt. Creak [ Criav ]
dzięki Feluś :)
Zielona Żabka --> także dziękuję ;)
Rooneyek ---> 'chitami', a nie hitami :D
Pvt. Creak [ Criav ]
zapomniałem dodać - piosenki dalej mile widziane ;)

cronotrigger [ Rape Me ]
[email protected]
Byłbym wdzięczny za przesłania mi kilku mp3 zespołu "Akcent"
Z góry dziękuje :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
odbieraj żebym ci skrzynki nie zapchała

Pvt. Creak [ Criav ]
Ewuś ---> ok :) odbierają się ;) dzięki :*

EwUnIa_kR [ Legend ]
podziękujesz jak skończę:D jutro:D
*zabiera buziaka i idzie dalej wysyłać*

QrczakJR [ Pretorianin ]
toples Wszystko sie ulozy jak dla mnie wyjebane w kosmos dobry bit dobre slowa poprostu kozak :P

felomon [ KaeM apel ]
Ładnie podziekowales, to odbierz nastepna porcje :]

Pvt. Creak [ Criav ]
dalej proszę o przesyłanie :) wszystkim dziękuję, a szczególni Ewuni, która mi powysyłała sporo tych pioseneczek :) :* :D :>
felomon [ KaeM apel ]
A doszły te co Ci za drugim razem wysłałem ?
Pvt. Creak [ Criav ]
felo --> niestety nie :/
gofer [ ]
Ostatnio byłem na osiemnastce koleżanki na Przeczycach, w domkach i wiecie co? Ani razu nie grała normalna muzyka w stylu dance, pop, techno - tylko non-stop disco polo i ludowe przyśpiewki. Byłem zaskoczony, ale dawno już tak nie hasałem :))))

pecet11 [ Konsul ]
DiscoPolo - hity. Są takie wogóle?? <lol2>

D:-->K@jon<--:D [ Konsul ]
Hmm, no troche tego mam na dysku:) na specjalne okazje. Nie moge ci wysłać, bo modem mam, ale tytułami oczywiście zarzuce:
- Sumptuastic - Kolysanka (dobre przed snem :)
- buenos_ares-czekoladowy_sen ( ambitna piosenka :P )
- OZone _ Despre Tine ( Rumuńskie czy jak to tam disco polo )
- disco polo - boys, toples, classic, skaner, play & mix - Disco Polo Mix ( hehe...cuż za romantyczna piosenka :D )
- Disco Polo - Alias - Czarne Oczy (ale wcale nie delfina :P )
- Disco polo - Beata z albatrosa (Hardkorowe disco polo )
- Disco polo - Gorzałka zawsze dobra jest !!!!!!! ( to koniecznie musisz mieć, ideale przy piciu wooodki :)
- Disco Polo - Stracilas Cnote (samo za siebie mówi, też warto ściągnąć :P )
- Disco Polo - Voyager - Polskie Dziewczyny
- Disco Polo - Wszyscy Polacy ( to na pewno sie przyda jak już sie zlekka wstawicie, do pośpiewania )
- Mandaryna - Here I Go Again :P
- Polish-Disco Polo-Milano-Dziewczyno
Chciałem zaznaczyć, że wszystkie te chity są znośne i do słuchania. Przeselekcjonowałem je :) Myśle, że oprócz Disco polo mógłbyś jeszcze ściągnąć smerfne hity :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
jak cię interesuje to ja mam jeszcze cały katalog FASOLEK..
wiesz..ogórek zielony ma garniturek..zuzia lalka nieduża i takie inne..
zrobiliśmy sylwestra z taką muzyczką dwa lata temu i było fajnie;0
Pvt. Creak [ Criav ]
Ewunia ---> już nie trzeba - mam wystarczająco dużo piosenek :) dziękuję Wam wszystkim!