GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Piosenki DiscoPolo

03.06.2005
17:55
smile
[1]

Pvt. Creak [ Criav ]

Piosenki DiscoPolo

Poszukuję wszystkich piosenek z tego gatunku lub innego, które po prostu beznadziejnie brzmią :) podajcie mi 'artystów' (:D) i tytuły do tych dzieł ;) jeśli macie takie na dysku - bardzo proszę o przesłanie ich mi na jednego z maili:
[email protected]
[email protected]
[email protected]

aha jeszcze jedno - ja nie mam tak dobranego gustu ;) chodzi o to, że od poniedziałku do środy będę na wycieczce klasowej nad morzem (trójmiasto) i nagrywamy sobie takie 'chity' ;) będzie DiscoRelax Night Forever! :D


z góry ogromne dzięki :)

03.06.2005
18:09
smile
[2]

Soll [ Senator ]

To ja polecam utwór który wabi się mig. Był tu kilka razy dawany na forum.. Jakieś misie uszatki .. Normalnie rewelacja!

03.06.2005
18:09
smile
[3]

Zyzio_PL [ Pretorianin ]

2 minuty googlowania i... :D

https://www.greenstar.pl/?p=oferta&sort=band&view=all

sam ma wycieczkę klasową(pon-środa)na ukrainę ;] damy ukraińcom popalić :D już 15 takich "utforuff" mamy ;]

03.06.2005
18:25
smile
[4]

Zielona Żabka [ Legionista ]

Wysłałam Ci parę fajnych kawałków:))

03.06.2005
18:42
smile
[5]

Rooneyek [ Konsul ]

wez mi nawet o tym nie wspominaj... i ze nazywacie to hitami? :|

03.06.2005
18:47
smile
[6]

(:AllegromańkA:) [ Let's rock! ]

Hity!! I to najlepsze!!:) Najlepsza zabawa, tylko przy disco polo!:)

03.06.2005
18:49
smile
[7]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

www.boys.art.pl - czy trzeba mowic cos wiecej
www.bmwboys.prv.pl - Bi Ee Dablju Bojs, polecam bardzo ciewake mp3 ich autorstwa mozna tam sciagnac

03.06.2005
18:59
smile
[8]

felomon [ KaeM apel ]

Odbierz....i miłej wyecieczki zycze

03.06.2005
20:14
smile
[9]

Pvt. Creak [ Criav ]

dzięki Feluś :)
Zielona Żabka --> także dziękuję ;)
Rooneyek ---> 'chitami', a nie hitami :D

03.06.2005
20:15
[10]

Pvt. Creak [ Criav ]

zapomniałem dodać - piosenki dalej mile widziane ;)

03.06.2005
20:19
smile
[11]

cronotrigger [ Rape Me ]

[email protected]

Byłbym wdzięczny za przesłania mi kilku mp3 zespołu "Akcent"

Z góry dziękuje :)

03.06.2005
20:53
[12]

EwUnIa_kR [ Legend ]

odbieraj żebym ci skrzynki nie zapchała

03.06.2005
20:55
smile
[13]

Pvt. Creak [ Criav ]

Ewuś ---> ok :) odbierają się ;) dzięki :*

03.06.2005
20:59
smile
[14]

EwUnIa_kR [ Legend ]

podziękujesz jak skończę:D jutro:D

*zabiera buziaka i idzie dalej wysyłać*

03.06.2005
21:00
smile
[15]

QrczakJR [ Pretorianin ]

toples Wszystko sie ulozy jak dla mnie wyjebane w kosmos dobry bit dobre slowa poprostu kozak :P

03.06.2005
22:35
smile
[16]

felomon [ KaeM apel ]

Ładnie podziekowales, to odbierz nastepna porcje :]

04.06.2005
09:02
smile
[17]

Pvt. Creak [ Criav ]

dalej proszę o przesyłanie :) wszystkim dziękuję, a szczególni Ewuni, która mi powysyłała sporo tych pioseneczek :) :* :D :>

04.06.2005
09:36
[18]

felomon [ KaeM apel ]

A doszły te co Ci za drugim razem wysłałem ?

04.06.2005
10:48
[19]

Pvt. Creak [ Criav ]

felo --> niestety nie :/

04.06.2005
11:12
[20]

gofer [ ]

Ostatnio byłem na osiemnastce koleżanki na Przeczycach, w domkach i wiecie co? Ani razu nie grała normalna muzyka w stylu dance, pop, techno - tylko non-stop disco polo i ludowe przyśpiewki. Byłem zaskoczony, ale dawno już tak nie hasałem :))))

04.06.2005
11:14
smile
[21]

pecet11 [ Konsul ]

DiscoPolo - hity. Są takie wogóle?? <lol2>

04.06.2005
11:47
smile
[22]

D:-->K@jon<--:D [ Konsul ]

Hmm, no troche tego mam na dysku:) na specjalne okazje. Nie moge ci wysłać, bo modem mam, ale tytułami oczywiście zarzuce:
- Sumptuastic - Kolysanka (dobre przed snem :)
- buenos_ares-czekoladowy_sen ( ambitna piosenka :P )
- OZone _ Despre Tine ( Rumuńskie czy jak to tam disco polo )
- disco polo - boys, toples, classic, skaner, play & mix - Disco Polo Mix ( hehe...cuż za romantyczna piosenka :D )
- Disco Polo - Alias - Czarne Oczy (ale wcale nie delfina :P )
- Disco polo - Beata z albatrosa (Hardkorowe disco polo )
- Disco polo - Gorzałka zawsze dobra jest !!!!!!! ( to koniecznie musisz mieć, ideale przy piciu wooodki :)
- Disco Polo - Stracilas Cnote (samo za siebie mówi, też warto ściągnąć :P )
- Disco Polo - Voyager - Polskie Dziewczyny
- Disco Polo - Wszyscy Polacy ( to na pewno sie przyda jak już sie zlekka wstawicie, do pośpiewania )
- Mandaryna - Here I Go Again :P
- Polish-Disco Polo-Milano-Dziewczyno

Chciałem zaznaczyć, że wszystkie te chity są znośne i do słuchania. Przeselekcjonowałem je :) Myśle, że oprócz Disco polo mógłbyś jeszcze ściągnąć smerfne hity :)

04.06.2005
12:22
[23]

EwUnIa_kR [ Legend ]

jak cię interesuje to ja mam jeszcze cały katalog FASOLEK..

wiesz..ogórek zielony ma garniturek..zuzia lalka nieduża i takie inne..

zrobiliśmy sylwestra z taką muzyczką dwa lata temu i było fajnie;0

04.06.2005
12:25
[24]

Pvt. Creak [ Criav ]

Ewunia ---> już nie trzeba - mam wystarczająco dużo piosenek :) dziękuję Wam wszystkim!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.