
Lipton [ 101st Airborne ]
Skrzyżowanie (rondo) w Anglii
Kiedyś w jakimś wątku ktoś zamieścił zdjęcie takiego mega zamieszanego ronda w Anglii, nigdzie nie mogę tego znaleźć, może ktoś mógłby mi pomóc? Z góry dziękuję.
qaq [ Konkwistador ]
jażeli podasz w jakim wątku
Lipton [ 101st Airborne ]
qaq--> A czy gdybym wiedział w jakim to było wątku to bym zadawał w ogóle to pytanie? To było z dwa lata temu, sorki, ale takie rzeczy raczej nie zaprzątają mojej głowy.

foroe [ Pretorianin ]
rondo w Swindon......PURE HARDCORE :p

foroe [ Pretorianin ]
i jeszcze jedna fota...
Lipton [ 101st Airborne ]
Foroe--> Dzięki:))) O to chodziło:)
Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]
foroe - rzeczywiście hardcore.. jak to zobaczyłem to mi szczena opadła;)
stanson_ [ sta-N-son ]
yyyy...?? Ja bym poboczem to coś ominął :)
Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]
czemu od razu zamieszanie?? jak sie tak przypatrzec to nie jest zle ;P

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
napewno lepije niz w polsce, u nas w miesci zobili rondo o scednicy ok 57 metrow :/ autobusy musza po chodnikach jezdzic