GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skrzyżowanie (rondo) w Anglii

03.06.2005
17:03
smile
[1]

Lipton [ 101st Airborne ]

Skrzyżowanie (rondo) w Anglii

Kiedyś w jakimś wątku ktoś zamieścił zdjęcie takiego mega zamieszanego ronda w Anglii, nigdzie nie mogę tego znaleźć, może ktoś mógłby mi pomóc? Z góry dziękuję.

03.06.2005
17:04
[2]

qaq [ Konkwistador ]

jażeli podasz w jakim wątku

03.06.2005
17:06
[3]

Lipton [ 101st Airborne ]

qaq--> A czy gdybym wiedział w jakim to było wątku to bym zadawał w ogóle to pytanie? To było z dwa lata temu, sorki, ale takie rzeczy raczej nie zaprzątają mojej głowy.

03.06.2005
17:19
smile
[4]

foroe [ Pretorianin ]

rondo w Swindon......PURE HARDCORE :p

03.06.2005
17:26
smile
[5]

foroe [ Pretorianin ]

i jeszcze jedna fota...

03.06.2005
17:30
[6]

Lipton [ 101st Airborne ]

Foroe--> Dzięki:))) O to chodziło:)

03.06.2005
19:04
[7]

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]

foroe - rzeczywiście hardcore.. jak to zobaczyłem to mi szczena opadła;)

04.06.2005
09:12
[8]

stanson_ [ sta-N-son ]

yyyy...?? Ja bym poboczem to coś ominął :)

04.06.2005
09:23
[9]

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]

czemu od razu zamieszanie?? jak sie tak przypatrzec to nie jest zle ;P

04.06.2005
09:32
smile
[10]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

napewno lepije niz w polsce, u nas w miesci zobili rondo o scednicy ok 57 metrow :/ autobusy musza po chodnikach jezdzic

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.