GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje grafikow :) :)

03.06.2005
12:12
[1]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

Poszukuje grafikow :) :)

Poszukuje grafika z pasja i pomyslami na robienie designow stron WWW. Prosze o pozastawianie kontaktow :)

03.06.2005
12:13
smile
[2]

soze [ sick off it all ]

tylko konkretne propozycje...

[email protected]

03.06.2005
12:16
smile
[3]

arthe[16] [ breakdance ]

GG: 5011828
E-mail: [email protected]
-----------------------------------
Flash/PSP/PS
Html/Css/Js/As/Php(średnio)
-----------------------------------
j/w konkretne propozycje :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.