GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

OPTYKA

03.06.2005
11:48
smile
[1]

chira [ Centurion ]

OPTYKA

chciałam sie zorientowac co myslicie o zawodzie optyk.. jak jest płatny itd..
gdzie są szkoły i jakie są zaady rekrutacji.. za wszelkie sugestie z góry dziekuje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.