GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zdjąć simlocka w Nokii 6630

03.06.2005
10:58
[1]

sylweek [ Pretorianin ]

Jak zdjąć simlocka w Nokii 6630

Jak w temacie??
Może zna ktoś link gdzie można to zrobić za pomocą kodu ?

03.06.2005
11:03
[2]

N2 [ negroz ]

https://www.softpedia.com/get/Mobile-Phone-Tools/Nokia/Nokia-free-unlock-codes-calculator.shtml

03.06.2005
11:18
[3]

sylweek [ Pretorianin ]

No tez mam stronke gery coś tam. Ale tam jak i w tym powyżej nie ma noki6630.
Chyba że ona jest dct3 ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.