GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Icewind Dale - problem

03.06.2005
09:34
[1]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

Icewind Dale - problem

właśnie zabiłem tą krółąwą wezy na 5 poziomie w oku smoka zeby tam dosjsc szłem jak strzelił prosto tam. tych komnat po drodzem nie ,,zwiedzałem''.zabiłem ją i nie umiem znalesc tego artefaktu możecie mi pomóc i napisać gdzie on sie znajduje???I przy okazji jakies kody na przywołanie przyjażnego potwora np tak jak ten co cheatprosper:jeffkDefense itd.....znacie jakies jeczcze???

03.06.2005
09:37
[2]

jackowsky [ JVC ]

Grzecznie i kulturalnie zwracano Ci uwagę, żeby nie tworzyć nowych wątków do każdego pytania. Nie zauważyłeś, czy nie chciałeś zauważyć?

03.06.2005
09:39
[3]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

to co mam robic nie pytac sie??

03.06.2005
09:43
[4]

jackowsky [ JVC ]

Potrafisz dopisać się do istniejącego wątku. (to zdanie twierdzące, ponieważ dopisałeś się do tego). W innym z Twoich wątków Ines pokazała Ci jak wyglądają w wyszukiwarce te wątki, których duże ilości wyprodukowałeś w ostatnim czasie

[edit] literówka

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-03 09:42:50]

03.06.2005
09:43
smile
[5]

wysiu [ ]

https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=14
https://www.gry-online.pl/S028.asp?ID=86

https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=142
https://www.gry-online.pl/S028.asp?ID=1078

03.06.2005
09:45
[6]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

wysiu dzięki ale to nie to czego szukam:(
błagam pomórzcie

03.06.2005
09:52
[7]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

juz na kolanach błagam

03.06.2005
09:54
smile
[8]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Tutaj na 99% masz rozwiązanie problemu:

03.06.2005
09:55
smile
[9]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

A tu znajdziesz kody:

03.06.2005
09:56
[10]

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]

Tutaj masz wszystko napisane od początku do końca.

03.06.2005
09:59
[11]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

Cainoor niestety nie:(

03.06.2005
10:01
[12]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

Tańczacy na zgliszczch dzięki bardzo:)

03.06.2005
10:04
[13]

Regis [ ]

Wlasnie cala w tym rzecz, ze musisz przeszukac okoliczne komnaty...

03.06.2005
10:30
[14]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

Po zabiciu Yxunomei, klejnot Serca lezy tuz przy zwłokach królwej wezy. Nacisnij alt a podświelą Ci się wszelkie przedmioty, skrzynki itp (mam jednak pewne watpliwosci iz ten sposob działa tylko w dodatku)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.