GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prosba o kawałek techno - Yoji B

03.06.2005
08:03
smile
[1]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

prosba o kawałek techno - Yoji B

Witam :-D

Mam wielką prosbe do Was, chodzi mi o kawałek stary dość, Yoji B - Look At The Heaven
slyszałem u kolegi wersje co praktycznie od poczatku do konca były te takie organki, bez zbednych wejsc, przejść i zakonczen.
i chciałbym Was prosic, a szczegolnie tych co posiadają taką wersję tej piosenki o przesłanie jej na maila... Mam nadzieje,ze wiecie o jakie organki chodzi, są charakterystyczne dla te piosenki. Nie przepadam za techno itp. ale to mi się bardzo podoba :>

mail trans11(monkey)o2.pl

mam nadzieje ,ze nie naruszyłem zadnych zasad :-/

03.06.2005
13:31
[2]

Dexter666 [ aka Harnaś, aka eiP ]

up!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.