GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

path PL fifa 2005

02.06.2005
23:48
[1]

pikolo [ Pretorianin ]

path PL fifa 2005

ściągnąłem sobie patha z emula z polską ligą ale tam mi sięinstaluje i w dosie cos robi i sie zatrzymuje Moj kolego powedzial zeby czekac ale ile mozna .....moze cos wiecie

02.06.2005
23:52
smile
[2]

pikolo [ Pretorianin ]

dobra juz wiem

02.06.2005
23:59
[3]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

ja sporo czekalem
a pozniej usun folder fifa 2005 z moich dokumentow

03.06.2005
00:01
[4]

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]

pikolo idź się utpo Ty złodzieju głupi.

03.06.2005
00:01
[5]

Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]

utpo = utop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.