pikolo [ Pretorianin ]
path PL fifa 2005
ściągnąłem sobie patha z emula z polską ligą ale tam mi sięinstaluje i w dosie cos robi i sie zatrzymuje Moj kolego powedzial zeby czekac ale ile mozna .....moze cos wiecie

pikolo [ Pretorianin ]
dobra juz wiem
bojan997 [ Parówkowy boss ]
ja sporo czekalem
a pozniej usun folder fifa 2005 z moich dokumentow
Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]
pikolo idź się utpo Ty złodzieju głupi.
Tańczący na Zgliszczach [ Anioł Czeluści ]
utpo = utop