qweks [ Generaďż˝ ]
Allo allo
widzialem wszystkie odcinki i sie uprzejmie zapytowuje gdzie mozna dostac ow rewelacyjny serial bo w empiku tylko znalazlem ale jak na moje fundusze 70 zl to za duzo wole cos taniej hm gdzie dostac?
EwUnIa_kR [ Legend ]
przypomniałes mi świetny serial:D
"dzińdybry..przyniesłem tyrt":D
może ja też bym sobie kupiła..ładnie wydany ten który widziałeś w empiku?
qweks [ Generaďż˝ ]
no nawet nizle 3 odcinki i jakies jeszcze bonusy na dvd ale tyle kasy jak na taka biedulke jak ja zaduzo:( ale no cuz tam byly w pierwszej 13 odc i kolejna odzielna 46 czy jakos tak ale nawet sprawilo to pozytywne wrazenie

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Zbieraj i kupuj.Te siedem dych to wcale nie tak duzo,a satysfakcja bedzie napewno wielka.
Mowi Ci to sam Herr Flik z Gestapo :P
blood [ Killing Is My Business ]
z torrenta lepiej sciagnac :P
DeVitoo [ Konsul ]
"...Słuchać mnie bo nie będę powtarzać..." :D
Coolabor [ Poseł ]
i nie Herr Flick, tylko Herr Fluck przez umlaut

qweks [ Generaďż˝ ]
ja woll ale trzeba miec 70 zl a ja nie mam po dzisiejszym poprawianiu swego nedznego humoru zostalo mi malo kasiory ale z aaluminium sie powinno troche uzbierac a z kad dokladnie mialbym sciagac
qweks [ Generaďż˝ ]
its me lecklerk(sorry za 2 z kolei)
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Coolabor---> Ale ja jestem krewnym Herr Flucka (przez umlaut) :P
qweks [ Generaďż˝ ]
mozecie mi podac rezysera albo jakos fajna stronke allo allo ale lepiej to stronke:)