GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Allo allo

02.06.2005
23:43
[1]

qweks [ Generaďż˝ ]

Allo allo

widzialem wszystkie odcinki i sie uprzejmie zapytowuje gdzie mozna dostac ow rewelacyjny serial bo w empiku tylko znalazlem ale jak na moje fundusze 70 zl to za duzo wole cos taniej hm gdzie dostac?

02.06.2005
23:46
[2]

EwUnIa_kR [ Legend ]

przypomniałes mi świetny serial:D

"dzińdybry..przyniesłem tyrt":D

może ja też bym sobie kupiła..ładnie wydany ten który widziałeś w empiku?

02.06.2005
23:50
[3]

qweks [ Generaďż˝ ]

no nawet nizle 3 odcinki i jakies jeszcze bonusy na dvd ale tyle kasy jak na taka biedulke jak ja zaduzo:( ale no cuz tam byly w pierwszej 13 odc i kolejna odzielna 46 czy jakos tak ale nawet sprawilo to pozytywne wrazenie

02.06.2005
23:51
smile
[4]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Zbieraj i kupuj.Te siedem dych to wcale nie tak duzo,a satysfakcja bedzie napewno wielka.
Mowi Ci to sam Herr Flik z Gestapo :P

02.06.2005
23:51
[5]

blood [ Killing Is My Business ]

z torrenta lepiej sciagnac :P

02.06.2005
23:52
[6]

DeVitoo [ Konsul ]

"...Słuchać mnie bo nie będę powtarzać..." :D

02.06.2005
23:54
[7]

Coolabor [ Poseł ]

i nie Herr Flick, tylko Herr Fluck przez umlaut

02.06.2005
23:54
smile
[8]

qweks [ Generaďż˝ ]

ja woll ale trzeba miec 70 zl a ja nie mam po dzisiejszym poprawianiu swego nedznego humoru zostalo mi malo kasiory ale z aaluminium sie powinno troche uzbierac a z kad dokladnie mialbym sciagac

02.06.2005
23:56
[9]

qweks [ Generaďż˝ ]

its me lecklerk(sorry za 2 z kolei)

02.06.2005
23:57
[10]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Coolabor---> Ale ja jestem krewnym Herr Flucka (przez umlaut) :P

03.06.2005
00:00
[11]

qweks [ Generaďż˝ ]

mozecie mi podac rezysera albo jakos fajna stronke allo allo ale lepiej to stronke:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.