GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

puszki aluminiowe 0,5 L - jaka waga??

02.06.2005
23:03
smile
[1]

dzfonek [ Konsul ]

puszki aluminiowe 0,5 L - jaka waga??

witam. mam takie pytanko ile wazy puszka aluminiowa o pojemnosci 0,5L. z gory dzieki za odpowiedz.

02.06.2005
23:05
[2]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Dokladnie nie wiem.Ale zdaje sie,ze kilogram puszek to 64 sztuki czy cos takiego...
Wiec 1000gramow podzielic przez 64 to... policzcie sobie :P

02.06.2005
23:08
[3]

aikikaisensei [ Senator ]

Jeżeli chcesz oddawać na złom - domyślał się, że o to Ci chodzi to nie martw się wagą - puszki skupują na sztuki (puszka 4 gr - przynajmniej w Łodzi).


Wiem bo mam znajomego, który robi na takim skupie.

02.06.2005
23:09
[4]

Fett [ Avatar ]

zanim zgnieciesz puszke wrzuc do srodka mały kamyczek :P

02.06.2005
23:12
smile
[5]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Fett---> ale z ciebie cziter :P

02.06.2005
23:14
[6]

aikikaisensei [ Senator ]

fett, ale mówie Ci, że skupuja na sztuki a nie na wagę.

02.06.2005
23:21
[7]

TelRad [ Generaďż˝ ]

aikikaisensei >> na wage tez skupuja :) kolega prowadzi skup i daje 3 - 3.5 za kilo

02.06.2005
23:23
[8]

aikikaisensei [ Senator ]

Na tym skupie, w którym pracuje mój kolega puszki są po 4 gr a aluminium jako takie chyba po 7 zł za kilogram.

02.06.2005
23:23
[9]

blood [ Killing Is My Business ]

na co zbierasz ? :D od zera do milionera ze tak powiem :p

02.06.2005
23:24
[10]

kamil210 [ Generaďż˝ ]

Kamień..ziemie... byle nie metal bo część z nich ma wykrywacze metalu i sprawdzają czy któraś nie zaciążyła:)

02.06.2005
23:42
smile
[11]

piokos [ ]

wrzuć do środka inną zgniecioną puszkę (może 0,33L)

02.06.2005
23:44
smile
[12]

dzfonek [ Konsul ]

blood----> w sumie nie zbieram, ale gadalem dzisiaj z kolesiem o pracy na wakacje.jeden miesiac prawdopodobnie juz mam zapewniony za jakies 800-1000zł. mieszkam w kostrzynie czyli u nas poraz drugi odbedzie sie przystanek woodstock. w tamtym roku pracujac jako mozna powiedziec ze zaopatrzenie i pomoc fizyczna zarobilem 300zł w 3 dni (5zł za godzine = 60 godzin). a z tego co mi wiadomo cholota zbierajaca puszki zarobila sporo wiecej:) znam 2 typow co zbierali puszki po piwie na (zbierali do foliowych workow i jak uzbierali ze 3 duze wory to wieszali je na kiju i dygali pare kilosow do zlomu to sprzedac:)) i przez cala ta impreze zarobili 2000zł na dwoch. czyli jakby nie patrzec 1000zł na łepka. nie mozliwe?? a jednak!! to na sete prawda:D sam nie dowiezalem:D wiec mam plan cos pomyslec o takim czyms. w sumie siara przez pare dni ale kasa spora czyli warto. oczywiscie nie bede dygal do skupu tylko zalatwie to w jakis inny sposob. narazie chce sie dowiedziec czy to do konca realne:)

02.06.2005
23:50
smile
[13]

Fett [ Avatar ]

Herr - podstepnie chytre bydle :P

aikikaisensei - u nas pakuja na wage i sprawdzja po prostu. Kumpel w gimnazjum zbierał puszki bo potrzebował kase na paliwo do swojego Zindapa :D I pamietm ze wlasnie wsadzal kamyczek do puszki i dopiero wtedy ja zgniatał ;)

02.06.2005
23:54
smile
[14]

dzfonek [ Konsul ]

fett-------> jakby doszlo do realizacji mojego misternego haniebnego planu, to i tak nie bede mial czas na wrzucanie kamyczkow:) puszki tam leza tonami tylko pakowac do workow.

03.06.2005
00:39
smile
[15]

Chupacabra [ Senator ]

dzfonek ---> tylko uwarzaj na konkurencje, w zeszlym roku na juwenalicha w olsztynie jakjeden zbieracz wlazl drugiemu w "rejon" to dostal nozem pod zebra:P

03.06.2005
00:54
smile
[16]

Chupacabra [ Senator ]

jeeezas, napisalem "uważaj" przez rz, jednak zbyt zmeczony juz jestm

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.