Azazell22 [ Generaďż˝ ]
Kogo w roli Terminatora ???
Mam takie dziwne pytanie :) kogo byście obsadzili w roli Terminatora za miejsce Arnolda ?:)
ja wsumie zastanawiam sie czy The Rock pasuje do roli terminatora jakoś bardziej moim zdaniem pasuje aktor mniej znany Brian Thompson ( X-files, Mortal Kombat 2 )
--> https://www.imdb.com/name/nm0859921/
EwUnIa_kR [ Legend ]

Mazio [ Mr.Offtopic ]
w przyszłym roku mam wolny miesiąc w marcu <sprawdza outlooka> w sumie mogę zagrać...
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
Mirosława Bakę
szatan [ Konsul ]
arnold jest niezastapiony zarowno jako terminator jak i conan :))

bojan997 [ Parówkowy boss ]
hmm,niech pomysle..............Jim Carey
ewentualnie Ewa Szykulska :D:D:D:D
leszo [ Mała Wojna ]
Dolph Lundgren ?

Misio-Jedi [ Legend ]
Arnold się starzeje a Saga Terminator musi być kontynuowana !
Myślę że powinien być ktoś napakowany. Ale może tym razem jakaś kobitka ? Kobitka napakowana oczywiście (nie Kristiana Loken).
Moim zdaniem nadszedł czas na kobiecą wersję Arnolda.
Azazell22 [ Generaďż˝ ]
ale co powiecie o tym aktorze Brian Thompson ? gęba bardzo pasuje umięśniony prawie jak arnold no tylko niestety może zabraknąć mu umiejętnosci aktorskich ( ale w roli obcego w serialu x-files to super zagral ) ale fizycznie idealnie pasuje

blood [ Killing Is My Business ]
arnolda zastapi Ben Faflek !!!!!!!!!!
stanson_ [ sta-N-son ]
Dolph Lundgren byłby doskonały. Tylko że to juz nie ten poziom, niestety...
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Jest na tym świecie jeden człowiek, który idealnie nadaje się na to stanowisko.
graf_0 [ Nożownik ]
Orlando Bloom :)
blood [ Killing Is My Business ]
meph - obraz ci sie naswietlil ;P
sYs|yavor [ Generaďż˝ ]
Michał Wiśniewski.
Świetnie by pasował do scen z okularami, które z epizodu na epizod stają się coraz ważniejsze i zabierają coraz więcej czasu :-P

anksma1 [ BloodRayne ]
Właśnie ciekawe kto zagra główną rolę w szykowanej już części Terminatora 4 na rok 2007????

Kumavan [ child of KoRn ]
A jakie to ma znaczenie?! To tak jakby wyszedł Matrix bez Reevesa, Fishburnea i Carrie Anne Moss albo Milczenie Owiec bez Anthonego Hopkinsa. Nie oszukujmy się, Terminator bez Schwarzeneggera to farsa. Nie róbmy z tego Jamesa Bonda :/
hohner111 [ DragonHeart ]
Schwarzenegger = terminator i tak czy siak zagra w T4, najprawdopodobniej epizod ale zagra, a jako nastepca...niestety tylko The Rock =( Nie jest tak umięśniony jak Arnie, jest wyzszy pare centymetrów (A Arnold i tak wysoki bo 188cm)...ciemna karnacja.....moze jakos sie uda to upchnąć w całość...
stanson_ [ sta-N-son ]
hohner111 --> przykro mi Cie rozczarowac, ale w T4 nie zagra ani Schwarzenegger, ani Nick Stahl czy tez Claire Daines. To bedzie sciencie-fiction pełna geba (zapewne nie warte nawet w 5% poprzednich części). Polecam pokręcić się troszkę po forach o Terminatorze... Sporo tam można newsów wyczytac.
COBRA-COBRETTI [ Pretorianin ]
Ja mam nadzieję że główną rolę w Terminatorze 4 zagra Maaariuuuusz Puuuudziaaanooowskiii :)
Może Arni załatwi mu rolę po tym jak się spotkali na mistrzostwach Strong Man :)
hohner111 [ DragonHeart ]
stanson ---> ostatnio czytalem ze Stahl podpisal kontrakt na next terminatora a Arnold sam sie wypowiadal ze bedzie grał...aaa nieee wiem, zobaczymy co bedzie...
eJay [ Gladiator ]
Ja bym w ogole nie krecil 4 czesci. 3 fajnie sie zakonczyla i niech tak zostanie:)

Ragn'or [ Konsul ]
Arnoldowe role Conana i Terminatora obrosły legendą, i raczej nie pojawi się nikt ,kto by Arnolda w tych rolach pobił.
Arnold na prezydenta:)))
M@rine [ Konsul ]
Ja bym naszego Pudzianowskiego obsadził. Podobna budowa ciała :)
hohner111 [ DragonHeart ]
M@rine ---> zarty zartami ale ja ne widzialbym Pudziana w zadnej roli :D Nie ta twarz, budowa ciala ok, ale gra aktorska....widzieliscie go w epizodzie samo zycie czy costam? :P

Ragn'or [ Konsul ]
I jeszcze łobrazek;)