GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kogo w roli Terminatora ???

02.06.2005
22:32
[1]

Azazell22 [ Generaďż˝ ]

Kogo w roli Terminatora ???

Mam takie dziwne pytanie :) kogo byście obsadzili w roli Terminatora za miejsce Arnolda ?:)

ja wsumie zastanawiam sie czy The Rock pasuje do roli terminatora jakoś bardziej moim zdaniem pasuje aktor mniej znany Brian Thompson ( X-files, Mortal Kombat 2 )
--> https://www.imdb.com/name/nm0859921/

02.06.2005
22:33
[2]

EwUnIa_kR [ Legend ]

02.06.2005
22:33
smile
[3]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

w przyszłym roku mam wolny miesiąc w marcu <sprawdza outlooka> w sumie mogę zagrać...

02.06.2005
22:34
[4]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

Mirosława Bakę

02.06.2005
22:34
[5]

szatan [ Konsul ]

arnold jest niezastapiony zarowno jako terminator jak i conan :))

02.06.2005
22:35
smile
[6]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

hmm,niech pomysle..............Jim Carey
ewentualnie Ewa Szykulska :D:D:D:D

02.06.2005
22:35
[7]

leszo [ Mała Wojna ]

Dolph Lundgren ?

02.06.2005
22:39
smile
[8]

Misio-Jedi [ Legend ]

Arnold się starzeje a Saga Terminator musi być kontynuowana !

Myślę że powinien być ktoś napakowany. Ale może tym razem jakaś kobitka ? Kobitka napakowana oczywiście (nie Kristiana Loken).

Moim zdaniem nadszedł czas na kobiecą wersję Arnolda.

02.06.2005
22:43
[9]

Azazell22 [ Generaďż˝ ]

ale co powiecie o tym aktorze Brian Thompson ? gęba bardzo pasuje umięśniony prawie jak arnold no tylko niestety może zabraknąć mu umiejętnosci aktorskich ( ale w roli obcego w serialu x-files to super zagral ) ale fizycznie idealnie pasuje

02.06.2005
22:49
smile
[10]

blood [ Killing Is My Business ]

arnolda zastapi Ben Faflek !!!!!!!!!!

02.06.2005
22:55
[11]

stanson_ [ sta-N-son ]

Dolph Lundgren byłby doskonały. Tylko że to juz nie ten poziom, niestety...

02.06.2005
22:57
[12]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Jest na tym świecie jeden człowiek, który idealnie nadaje się na to stanowisko.

02.06.2005
22:58
[13]

graf_0 [ Nożownik ]

Orlando Bloom :)

02.06.2005
23:01
[14]

blood [ Killing Is My Business ]

meph - obraz ci sie naswietlil ;P

02.06.2005
23:01
[15]

sYs|yavor [ Generaďż˝ ]

Michał Wiśniewski.

Świetnie by pasował do scen z okularami, które z epizodu na epizod stają się coraz ważniejsze i zabierają coraz więcej czasu :-P

02.06.2005
23:05
smile
[16]

anksma1 [ BloodRayne ]

Właśnie ciekawe kto zagra główną rolę w szykowanej już części Terminatora 4 na rok 2007????

02.06.2005
23:08
smile
[17]

Kumavan [ child of KoRn ]

A jakie to ma znaczenie?! To tak jakby wyszedł Matrix bez Reevesa, Fishburnea i Carrie Anne Moss albo Milczenie Owiec bez Anthonego Hopkinsa. Nie oszukujmy się, Terminator bez Schwarzeneggera to farsa. Nie róbmy z tego Jamesa Bonda :/

02.06.2005
23:10
[18]

hohner111 [ DragonHeart ]

Schwarzenegger = terminator i tak czy siak zagra w T4, najprawdopodobniej epizod ale zagra, a jako nastepca...niestety tylko The Rock =( Nie jest tak umięśniony jak Arnie, jest wyzszy pare centymetrów (A Arnold i tak wysoki bo 188cm)...ciemna karnacja.....moze jakos sie uda to upchnąć w całość...

02.06.2005
23:13
[19]

stanson_ [ sta-N-son ]

hohner111 --> przykro mi Cie rozczarowac, ale w T4 nie zagra ani Schwarzenegger, ani Nick Stahl czy tez Claire Daines. To bedzie sciencie-fiction pełna geba (zapewne nie warte nawet w 5% poprzednich części). Polecam pokręcić się troszkę po forach o Terminatorze... Sporo tam można newsów wyczytac.

02.06.2005
23:27
[20]

COBRA-COBRETTI [ Pretorianin ]

Ja mam nadzieję że główną rolę w Terminatorze 4 zagra Maaariuuuusz Puuuudziaaanooowskiii :)
Może Arni załatwi mu rolę po tym jak się spotkali na mistrzostwach Strong Man :)

02.06.2005
23:28
[21]

hohner111 [ DragonHeart ]

stanson ---> ostatnio czytalem ze Stahl podpisal kontrakt na next terminatora a Arnold sam sie wypowiadal ze bedzie grał...aaa nieee wiem, zobaczymy co bedzie...

03.06.2005
08:59
[22]

eJay [ Gladiator ]

Ja bym w ogole nie krecil 4 czesci. 3 fajnie sie zakonczyla i niech tak zostanie:)

03.06.2005
10:21
smile
[23]

Ragn'or [ Konsul ]

Arnoldowe role Conana i Terminatora obrosły legendą, i raczej nie pojawi się nikt ,kto by Arnolda w tych rolach pobił.

Arnold na prezydenta:)))

03.06.2005
10:24
[24]

M@rine [ Konsul ]

Ja bym naszego Pudzianowskiego obsadził. Podobna budowa ciała :)

03.06.2005
10:29
[25]

hohner111 [ DragonHeart ]

M@rine ---> zarty zartami ale ja ne widzialbym Pudziana w zadnej roli :D Nie ta twarz, budowa ciala ok, ale gra aktorska....widzieliscie go w epizodzie samo zycie czy costam? :P

03.06.2005
10:31
smile
[26]

Ragn'or [ Konsul ]

I jeszcze łobrazek;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.