GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Microsoft i motywacja pracowników

02.06.2005
21:55
[1]

stanson_ [ sta-N-son ]

Microsoft i motywacja pracowników

zapewne juz było, ale...

zastanawiam się czym oni motywuja pracowników do takiego zaangażowania :-) To sie chyba nazywa nowoczesny system zarządzania zasobami ludzkimi :-)

02.06.2005
21:57
[2]

col. Kilgore [ Konsul ]

wiesz, jakbym mial tyle siana co Steven Ballmer to bym byl nawet bardziej szczesliwy :]

02.06.2005
21:58
smile
[3]

Vader [ Senator ]

Pewnie dostaje normalną wypłatę.
Przyjechałby do Polski, to by nie znalazł zatrudnienia w barze nawet. W końcu nie zna 16 języków nie skonczył 4 kierunków i jest grubym facetem, zamiast cycatą blondynką gotową na sex z prezesem w każdej chwili. :-)

02.06.2005
21:59
smile
[4]

stanson_ [ sta-N-son ]

moim zdaniem nieźle się naniuchał przed tym... eee... występem (?) :)))

02.06.2005
22:01
[5]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

moze przyjarał :P

02.06.2005
22:28
[6]

Praetor [ Generaďż˝ ]

Mysle, ze jezeli zwrocicie uwage bna brawa w tle to uznacie, ze caly show to bardzo zrecznie przeprowadzona manipulacja.

03.06.2005
10:23
[7]

legrooch [ Legend ]

stanson ==> A nie miałeś tyle energii jak Ci się kontrolka zapaliła?

03.06.2005
11:49
[8]

Kamel [ Konsul ]

Preator>>>
Co masz na mysli z ta manipulacja, a moze twarz tez podmienili i glos!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.