col. Kilgore [ Konsul ]
Twoje hasło musi mieć przynajmniej 18770 znaków...
Chyba czas zmienic swoje haslo...

neXus [ Fallen Angel ]
Taaaak... Rzeczywistosc przerasta nawet najlepsze dowcipy o Mocrosofcie :)

viesiek [ hoo-doo ]
ooo w mordke :pppppppppppp

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Nie no,... bomba <hahaha>
..:::Marbi:::.. [ I am Enjoy! ]
Tyle takich haseł to ja mam w małym paluszku!
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Rozjebało mnie to:
"i nie może być takie samo, jak któreś z twoich poprzednich 30689 haseł"

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
<------

hctkko [ Firestarter ]
Od czasu pojawienia się tego błędu używam imienia mojej żony jako hasła :D joke

cronotrigger [ Rape Me ]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cycu2003 [ Senator ]
ło lol
zbuju [ Generaďż˝ ]
Stary ten dowcip - z dwuletnia broda :D

Arcy Hp [ Pan i Władca ]
LOL :D

blackdragon2 [ Konsul ]
Ja i tak od dawna używam haseł, które mają ponad 100 000 znaków.

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]
hehe... kurde:P ja mam dokaldnie takie hasło skalda sie z 18770znakow:P heh
LOOOOL :D:D

la fessée [ je ne taime plus ]
... spoko ... brakuje 18762 znaków ;)

Ełstachy Wymiotnik [ Junior ]
No nie no LOL :D

Kompo [ bujaka jamajka ]
Bywa i tak.

Golem6 [ FatGorilla Slim ]
Błąd godny twórcy :P

MasterDD [ :-D ]
hehe, caly microshit :D
Andrewlee [ BFXXJ ]
Dobre :D

dr Kidler [ Centurion ]

mrEdDi [ ShoguN ]
poprostu LOL

Conroy [ Dwie Szopy ]
Ja jako hasło mam Pana Tadeusza :).

maroo_1 [ Pretorianin ]
hehe kosa...:P

Pan_X [ Pretorianin ]
A teraz szybka sonda - jakiego systemu uzyliscie, zeby zamiescic poprzednie posty? :)