GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakiej muzy słuchacie ???

02.06.2005
21:24
[1]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Jakiej muzy słuchacie ???

Ciekawość mnie zmusza do zadania tego pytania, jakich gatunków muzyki słuchacie i jakie są wasze ulubione zespoły ???

Ja lubię Rock, NuMetal, i odrobine Techno, a moje ulubione zespoły to Limp Bizkit, Linkin Park, a także pojedyńcze piosenki całej sterty innych wykonawców z różnych gatunków m.in. Ash, Chemical Brothers, Gorillaz, Gwen Stefani, Rammstein, Snoop Dogg, Westbam ... no i oczywiście muza z gier i anime.

02.06.2005
21:25
smile
[2]

N2 [ negroz ]

Rock, NuMetal, Metal (zalezy jaki) itd.

02.06.2005
21:26
[3]

piotr07 [ Pretorianin ]

Disco Polo Rulez.......................... :))))))))))

02.06.2005
21:27
[4]

snopek9 [ Legend ]

hh

Powaznie...

02.06.2005
21:27
[5]

Yo5H [ spammajster ]

tylko prawdziwy hip-hop (doniu, liber itp.)

02.06.2005
21:28
smile
[6]

Victor Sopot [ Konsul ]

Ostatnio "Talking Heads"

02.06.2005
21:28
smile
[7]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

snopek9-> Co to jest "hh" ??

02.06.2005
21:28
[8]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

ja slucham roznie ale glownie

metalu: linkin park, awril lavigne
hip hopu: 18l, Liber
i jak chce byc mroczny to gotyku : evanesens, wiwin temptation, HIM

02.06.2005
21:29
smile
[9]

cronotrigger [ Rape Me ]

słucham takiej, jaka mi się podoba... nie ważne czy hip-hop, metal czy disco-polo..

02.06.2005
21:29
smile
[10]

Arczens [ Legend ]

Kaja forever :D

02.06.2005
21:30
[11]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

kurde wlasnie zapomialem dodac do hip hopu funky filon i kaja

02.06.2005
21:31
smile
[12]

mrEdDi [ ShoguN ]

ja wole metal, punk rock :D

02.06.2005
21:31
[13]

snopek9 [ Legend ]

UltRafaga --> hiphop/, a slucham tylko nasz rodzimy hh...

02.06.2005
21:31
smile
[14]

przemek__ [ PRZEMEK ]

różnej, czyli takiej, która w danym momencie na danym terenie sprawia mi możliwie największą frajdę, zróżnicowanie głównie ze względu na moje osobiste nastawienie do życia danego dnia oraz ze wzg. na zainstniałe okoliczności i przebieg mojej egzystencji.

02.06.2005
21:32
[15]

hctkko [ Firestarter ]

Rave
(ciekawe czy ktoś kojarzy Music For The Jilted Generation)

02.06.2005
21:32
[16]

Zyklon [ Centurion ]

Soldamn---> twoj podpis to Katatonia ??? czy przypadek ? :-)
"I trust in You, U Lie
it's all i hear is FUCKIN' LIE!!!!" -

02.06.2005
21:33
[17]

hola' [ koniczynka ]

muyzka klubowa i wszystkie jej odmiany :)

02.06.2005
21:33
[18]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

hctkko-> Czy to ma coś wspulnego z lataniem na golasa wokół ogniska ???

02.06.2005
21:34
[19]

<DexterH> [ Pretorianin ]

Soldman---> nie chce sie czepiac ale ....

"ja slucham roznie ale glownie

metalu: linkin park, awril lavigne"

...co ma wspolnego lavigne z metalem ?!?

02.06.2005
21:34
[20]

SirDawid [ Pretorianin ]

JA słucham Raczej Ciezkich brzemien np PUNK I PUNK ROCK :D

02.06.2005
21:35
smile
[21]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

<DexterH>-> Biżuterie :P

02.06.2005
21:36
[22]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

!!!EKWADOR!!!

02.06.2005
21:36
smile
[23]

Yo5H [ spammajster ]

Dexter rotfl ;-p

02.06.2005
21:37
smile
[24]

hctkko [ Firestarter ]

UltRafaga --> śnisz :))))))

02.06.2005
21:38
smile
[25]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

hctkko-> Ciągle :p

02.06.2005
21:39
smile
[26]

hctkko [ Firestarter ]

UltRafaga--> budzu budzu <szczyp szczyp>

02.06.2005
21:40
smile
[27]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

zyklon---> brawo :)

dexterh---> no jak to co. ma chrypliwy glos nosi trampki i dllugie wlosy. i spiewa o okrucienstwach swiata np w skejter boj

02.06.2005
21:40
smile
[28]

stanson_ [ sta-N-son ]

4 łapy!!!

02.06.2005
21:40
smile
[29]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

hctkko-> Daj se spokuj i tak nic to nieda :P

02.06.2005
21:42
[30]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

Wszystk co jest grane na gitarze: od jazzu, bluesu (ale naprawde rzadko) przez rock do metalu (power, trasch, heavy, death itd - omijam jednak z dala numetal)

02.06.2005
21:43
[31]

Khelben [ PointGuard ]

Death Metal, Black Metal etc.

02.06.2005
21:44
smile
[32]

<DexterH> [ Pretorianin ]

Soldman--> ok, defnicja jest co najmniej "oryginalna" dlatego uznajemy twoja odpowiedz :)

" ma chrypliwy glos nosi trampki i dllugie wlosy. i spiewa o okrucienstwach swiata"

dobre ;)

02.06.2005
21:45
smile
[33]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

kamyk_samuraj-> CO ??? Nie lubisz numetalu ??? YY Ty taki i owaki, a masz <buch> < bam> <smash> ...

02.06.2005
21:46
[34]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Soldman-> A czy to że mam na głowie irokeza robi ze mnie punka ???

02.06.2005
21:50
smile
[35]

ssaq [ Konsul ]

Ostatnio non-stop slucham Boney M ! Na prawde!
Pamieta jeszcze ktos ta REWELACYJNA kapele lat 70? Dzisiaj sie juz takiej muzyki nie robi :(

02.06.2005
21:50
[36]

Luzer [ Music Addict ]

Wszystkich odmian rocka i metalu

02.06.2005
21:51
smile
[37]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

ssaq-> Ile ty masz lat człowieku ???

02.06.2005
21:51
smile
[38]

Solymr [ Komandor ]

----->>>

02.06.2005
21:56
smile
[39]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

slucham takiejo co mi wpada w ucho i sie podoba :P rozne rodzaje i style...

02.06.2005
21:57
[40]

viesiek [ hoo-doo ]

moja slucha hh zza oceanu :p i troszke polskiego :)

02.06.2005
22:04
[41]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

rock, blues, czasem jazz, reggae albo nawet klasyka, metal b. rzadko(jakoś mnie "rąbanie" nie pociąga), hiphop jeszcze rzadziej, techno w ogóle. Mimo wszystko mam szerokie gusta .

Lista ulubionych:
Guns 'n' Roses, Led Zeppelin, Metallica, Lenny Kravitz, Dżem, Scott Joplin, Queen, RAtM, U2, Eric Clapton, ACDC, The Beatles, Bob Marley, Carlos Santana, Joe Satriani, REM, Gary Moore

Czarna Lista:
Kaje Paschalskie, Libery i Donie, Dębce, Peje, Kreatory, Vadery, Shadowsfalle i tym podobne, Britneye, Justiny, Shnappi'e, Linkin Parki, techno mega dj'e, nelly'e i inni przewspaniali czarni artyści podobnego pokroju.

02.06.2005
22:05
[42]

ssaq [ Konsul ]

UltRafaga --> Czlowieku 17 ,a co to ma w tym momencie za znaczenie?!

02.06.2005
22:07
[43]

Buby [ Konsul ]

Hip-Hop, Rap :P

I jeszcze zaczynam sluchac metalu powoli...

02.06.2005
22:07
[44]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

ssaq-> Tak pytam z czystej ciekawości ... człowieku zostaw to bo zdziadziejesz !!!

02.06.2005
22:09
[45]

ssaq [ Konsul ]

UltRafaga --> LOL :D Co ty w ogole mowisz ?!

02.06.2005
22:10
[46]

blood [ Killing Is My Business ]

Soldman sez "ja slucham roznie ale glownie

metalu: linkin park, awril lavigne"


AHAHAHHAHAHAH chlopie rozbawiles mnie :)

02.06.2005
22:11
[47]

Obscure [ ExcalibuR ]

Hip-Hop

02.06.2005
22:19
[48]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

blood--> nie wierzysz ? bylem z nia nawet na czarnej mszy i moglem wlizac trampki kobiecie szatana

02.06.2005
22:20
[49]

blood [ Killing Is My Business ]

nom a akcent to polski zespol black metalowy

02.06.2005
22:21
smile
[50]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Soldman-> Ty niegrzeczny zbolowaty nibysatanisto :P

02.06.2005
22:23
smile
[51]

Aschman [ Death Magick For Adepts ]

Soldman
"ja slucham roznie ale glownie

metalu: linkin park, awril lavigne"

Buahahahahahaha z krzesła spadłem.Ani jedno, ani drugie do metalu się nie zalicza hehehe

02.06.2005
22:23
smile
[52]

Yuri the Crusader [ Konsul ]

LINKIN PARK RuLeZ

tylko patrzeć jak ktoś będzie mi tu wjeżdżał, ale ja mam to w powarzaniu. A ich muza dla mnie jest świetna

02.06.2005
22:23
[53]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

blood-->ja bym to podpiął pod satanic grindcore

02.06.2005
22:24
smile
[54]

blackdragon2 [ Konsul ]

Ja słucham Hip-Hopu


Zauważyliście, że jak grzyby po deszczy powstają wątki typu: "ulubiony owoc", "ulubiony napuj gazowany". Mi się wydaje, że ktoś zbiera informacje, żeby nas sklonować i odpowiednio przygotować klony, aby nie budziły podejrzeń.

02.06.2005
22:25
smile
[55]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Yuri the Crusader-> Dobrze gadasz człowieku.

02.06.2005
22:26
[56]

blood [ Killing Is My Business ]

Lewy Krawiec - ja mysle ze raczej Super Elo Grind Necro Fallus Pagan Jol Satan m(j)etal

blackdragon2 - ta i niedlugo nastapi atak klonow :) na forum ;p

02.06.2005
22:27
[57]

blood [ Killing Is My Business ]

Yuri - czemu wjezdzal ? kazdy slucha czego chce ale nazywanie LP albo AWRYL metalem jest niedorzeczne

02.06.2005
22:27
smile
[58]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

blackdragon2-> Qrde rozszyfrowałeś mnie, teraz będe musiał to jakoś załatwić ... nie kładź się dzisiaj spać bo wiem gdzie mieszkasz (buahahah).

02.06.2005
22:29
smile
[59]

Yuri the Crusader [ Konsul ]

UltRafaga--------> Nie utrudniaj sobie zycia każdy mnie tu nazywa Yuri.
blood ------> Metal nie, to jest numetal(rock z elementami muzyki elektronicznej i rappu)

co do rappu nie wiem ja to sie pisze !!!!!!!

02.06.2005
22:30
[60]

<DexterH> [ Pretorianin ]

NOFX, Bad Religion, Offspring /stare kawalki/, Pennywise, RATM, SOAD, Blink, Korn, Incubus, Green Day

02.06.2005
22:31
smile
[61]

blackdragon2 [ Konsul ]

UltRafaga -----> 1. Jak znalazłeś mój bunkier.
2. I tak nie śpie, mam zbyt wielu wrogów.

02.06.2005
22:33
[62]

blood [ Killing Is My Business ]

Yuri - bardzo dobrze wiem co to jest i zapewniam cie, nie musisz mnie edukowac :)

02.06.2005
22:33
smile
[63]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Yuri-> Ty też ... nikt mnie tu nie nazywa Rafaga, mimo że jest krócej, a "Ult" dodałem bo "Rafaga" nie chciało wejść.

02.06.2005
22:35
[64]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

UltRafaga ----> co ja zrobie o ja biedny, biedny. Wiem wypaczony mam gust ale te wszystkie Linkin Parki przyprawiają mnie o mdłości- i co ja na to poradze. Już wolę sobie posłuchać płyty Blues Breakers. Jakoś numetalmnie mierzi (nie każdy ale w zatrważającej większości).

02.06.2005
22:37
smile
[65]

Yuri the Crusader [ Konsul ]

blood -------> poedukować cię jeszcze

a co do numetalu to mi się przypomniało jak projekt na angielski pisałem i zciagałam z MTV i nie chciało mi sie przeczytać no i kazała mi wytłumaczyć kilka słów(klapa)[ale 5 wpadła]

02.06.2005
22:37
smile
[66]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

blackdragon2-> To proste, dzięki światowej sieci łącznościowej i mocy "Smoczego Oka" grupy SKCPŚ (Smoki Które Chcą Przejąć Świat) wiem gdzie każdy mieszka... qrde za dużo powiedziałem.

02.06.2005
22:39
[67]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

A ja słucham Coldplay. Słyszał ktoś stąd o takiej kapeli? :P

02.06.2005
22:39
[68]

Mobii [ Tuningowiec ]

generalnie nie mam jakiegos ulubionego typu, slucham to co mi sie podoba :) a nie to co jest modne akurat :D nie lubie tego polskiego disco i nie przepadam za muzyka powazna :)

02.06.2005
22:41
[69]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

[dRaXer]-> Siur, ja słyszeć.

02.06.2005
22:41
smile
[70]

blackdragon2 [ Konsul ]

UltRafaga -----> Nie powinieneś tyle mówić. Poprzez adres IP twego kompa znam twój adres aktyalnego pobytu. Włamałem się do Pentagonu i wystrzeliłem Tomahowki w twoim kierunku. ciesz się ostatnimi chwilami życia. HA! HA! HA! HA! HA! HA! Gdyby to nie wystarczyło wysłe grupe specjalną aby dokończyła dzieła zniszczenia!

02.06.2005
22:41
[71]

Patrol_wcg [ Konsul ]

RNB , House , Dub , Drum'n'bass , Jungle , Minimal , czasami Psy trance i Ambiet... ( wiekszosc to odmiany "Techno" )

02.06.2005
22:45
[72]

Sir klesk [ Sazillon ]

Dobra... zeby sobie inni nie robili tutaj przypalu to napisze, ze Soldamn zrobil sobie jaja, lub innymi slowy uzyl w swoim poscie ironi. Rozumiecie?

Ja slucham
System of a Down, KoRn, Rage against the Machine, Godsmack, Linkin Park, Guano Apes, Muse i moze jeszcze Limp Bizkit

Kolejnosc nie jest przypadkowa.

02.06.2005
22:45
[73]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

blackdragon2-> Jasne że nie da rady, moja pancerna smocza skura wytrzymuje bezpośrednie trafienie nawet najpotężniejszych pocisków przeciwpancernych, a co do grupy specjalnej podeślij śmiało troch zgłodniałem.

02.06.2005
22:49
[74]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

No proszę, miłe zaskoczenie na koniec dnia. ;]

02.06.2005
22:51
smile
[75]

Yari [ Juventino ]

teoretycznie nie mam ulubionego rodzaju muzyki. Namiętnie słucham Rammsteina , aczkolwiek za większością odłamów metalu nie rpzepadam. Powiem tak : Lubie wybrane rodzaje metalu i rock :). Ole :).

02.06.2005
22:52
[76]

blackdragon2 [ Konsul ]

UltRafaga ----> Strzeż się w moich żyłach płynie krew smoczych panów. Moja moc przewyższa twoją i twoich sojuszników. Mam potężne artefakty, które mogą zniszczyć cały WSZECHŚWIAT.

02.06.2005
22:53
smile
[77]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

New Age - muzyka świata:

- Kitaro

- Andreas Vollenweider

- inne przelotnie :)

02.06.2005
22:59
[78]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

blackdragon2-> To ty się strzeż, alebowiem doczynienia masz ze Dragonianinem, przedstawicielem rasy łączącej potęge i mądrość smoków z przebiegłością, pomysowością i okrucieństwem człowieka. A twoje artefakty nic mi nie mogą zrobić bo jestem w pełni odporny na ich magię poniewasz to moja rasa je stworzyła.

02.06.2005
23:04
smile
[79]

blackdragon2 [ Konsul ]

UltRafaga ----> I ty się mylisz bo one są z Taiwanu, zrobił je małe dzieci, ale jeśli to cię nie przekona moge jeszcze pierdnąć na ciebie.

02.06.2005
23:07
[80]

Khelben [ PointGuard ]

UltRafaga, blackdragon2 --> Umiecie czytać nazwę tematu? Znacie pojęcie "spamowanie"?

02.06.2005
23:08
smile
[81]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

blackdragon2-> Jak z Taiwanu to uważaj bo prędzej przyjarasz se łuski niż rozjabolujesz wszechświat, a co do pierda wal śmiało wczoraj kupiłem se ruską maskę gazową :P

02.06.2005
23:10
[82]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khelben-> A czy ty widziałeś kto go założył ??? JA !!! Więc mogę zrobić z nim co chce BUAHAHAHA !!!

02.06.2005
23:16
smile
[83]

Khelben [ PointGuard ]

UltRafaga --> Skoro możesz z nim zrobić wszystko, to wsadź go sobie w dupe i zniknij z tego forum wraz ze swoimi nieodnoszącymi się do tematu wątku postami.

02.06.2005
23:19
smile
[84]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khalben-> Jak ci się nie podoba to zniknij, nie musisz odrazu się ślinić jak wściekły pies, nikt nie każe ci go czytać. Pozatym popatrz na inne wątki, co będziesz po wszystkich latał i bluzkgał ludzi że nie gadają na temat ???

02.06.2005
23:25
[85]

Khelben [ PointGuard ]

UltRafaga --> Obecnie czytam ten watek i do twojego w nim spamowania się odnosze, inne watki póki co mnie nie interesują. Poza tym żadko kiedy spotykam tak rozmijające się z tematem posty.

PS. Proponuje nauczyć się sztuki dokładnego czytania.

02.06.2005
23:29
smile
[86]

qweks [ Generaďż˝ ]

najlepsze sa kolysanki typu hip balck metal hop, masz racje BD2 ale to nie chodzi o klonowanie ale zawladniecie nad ludzka rasa przez male smoki z harego poje**
ps
nie mylic metalu z jakimis bzdetami gdzie slowo metal raczej za bardzo nie pasuje

02.06.2005
23:34
smile
[87]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khalben-> Czy ty jak z kimś gadasz to tylko w kółko na jeden temat ??? To zamula; człowiek czasami musi poserować żeby nie zkiksować. Qrde popsułeś mi humorek, tak dobrze gadało mi się z Blackdragonem, potem ty się władowałeś i q*wa wszystko się zesrało.

PS. Co mam DOKŁADNIE czytać ???

02.06.2005
23:35
smile
[88]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khelben-> Qweksa też pojedź bo też wyskakuje ze smokami.

02.06.2005
23:41
[89]

Khelben [ PointGuard ]

UltRafaga --> Jeżeli prowadze z kimś dyskusję na dany temat, to od tego tematu nigdy nie odbiegam oraz nigdy nie zmieniam go momentalnie. Oczywiście, zdarzają się przypadki, gdy w pewnym stopniu zmienia się temat, lecz są to przypadki bardzo sporadyczne i powstające tylko w wypadku kilkunastogodzinnych dyskusji.

02.06.2005
23:43
[90]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khalben->
1. Duskusja nie zmieniła się nagle.
2. Dyskusja trwa ponad 2 godziny.

02.06.2005
23:45
[91]

Khelben [ PointGuard ]

UltRafaga --> To nawet nie jest dyskusja, ot zwykła sonda, która zmieniła się w przerzucanie się zmyślonymi historiami dwóch forumowiczów.

PS. Dwie godziny to jest nic
PS2. Już ci pisałem ,naucz się czytać dokładnie.

02.06.2005
23:50
[92]

Werter_ [ Konsul ]

z metalem Avril to nie ma nic wspólnego. wiem, bo słucham metalu i się na nim znam jak mało kto. a najbardziej lubię np. Sweet Noise i Kangaroz, czyli polskie, niekomercyjne kapele grające ciężko i dające ostro czadu. dobrze grają również Artrosis i Closterkeller. jednak są to mało znane projekty, więc trudno dostać ich kasety i trzeba ściągać mp3!!1

02.06.2005
23:52
smile
[93]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khelben->
1. Która tu historia jest zmyślona ???
2. Może ciebie bawią rozmowy po 8 godzin ale nie mnie.
3. Nie denerwuj mnie bo potraktuję cię moim smoczym oddechem.
4. Rozluźnij się, zarzuć wodzę fantazji i nie wkużaj się tak bo ci jakaś żyłka pęknie i będzie po tobie.

02.06.2005
23:52
[94]

blood [ Killing Is My Business ]

werter - mam nadzieje ze sobie zartujesz :)

02.06.2005
23:57
[95]

Khelben [ PointGuard ]

UltRafaga -->

ad1. Nie, oczywiście, że wszystkie przytoczone tu historie są jak najbardziej prawdziwe
ad2. Ośmiogodzinne dyskusje mnie nie bawią. Natomiast dyskusje 20h< jak najbardziej.
ad3. Bez komentarza
ad4. Ja jestem zupełnie spokojny.Co do fantazjii, to popuszczam ją w momencie czytania książek Fantasy

03.06.2005
00:02
[96]

Werter_ [ Konsul ]

blood --->
że w którym miejscu? pewnie jesteś kolejnym kindermetalistą co słucha Avril. spoko, wyrośniesz kiedyś z tego. tylko uważaj, bo na gigach to takich nie lubimy, lepiej nie wkładaj koszulki z Avril jak np. przyjdziesz na koncert Huntera, nie wspomnę też o naszywkach na kostce... po prostu stara ekipa metalowa takich nie toleruje!

03.06.2005
00:03
[97]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khalen->

1. Skombinuj mi cyfrówkę to zobaczysz że mówiłem prawdę.
2. o_0
3. :P
4. Hyba nie zabardzo bo cosik czuje że fantazji to ci brakuje, bo ja bym odrazu złapał klime gdybym natrafił na taką dyskusję.

03.06.2005
00:03
smile
[98]

techi [ Legend ]

"Każdy Krok - To Punk-Rock" :P

I jeszcze metal z rockiem;]

03.06.2005
00:09
[99]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khelben-> Sorki za przekręt ksywki.

03.06.2005
00:11
[100]

Khelben [ PointGuard ]

UltRafaga -->

ad1. Nikomu nic nie bede "kombinował". Umiesz liczyć? Licz na siebie
ad2.---
ad3. ---
ad4. Poza tym polecam korzystać ze słownika

PS. Czy poprawne przepisanie nicka to jest tak zajebiście trudne zadanie, że aż niewykonalne?

03.06.2005
00:12
[101]

qweks [ Generaďż˝ ]

werter nie wiem czy sweet nois nie jest komercyjny bo chyba sam widzisz co sie ost dzieje poza tym to komercyjne jest wszystko bo sie przedaje i tak wogole to pozdrowienia dla wszystkich bluzgajacychna komercje wielbicieli coca coli

03.06.2005
00:14
[102]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khelben->

1. Szkoda.
2. Dysleksja nie zając, nie wybiera (ale ser :P
3. Już przeprosiłem, jest puźno oczy mi się kleją.

03.06.2005
00:14
[103]

Anarki [ Demon zła ]

Tylko Hip-Hop

no i ostatnio zaczelem sluchac troche jakiejs zwyklej muzyki :P ale to zadko kiedy slucham tego ;P

03.06.2005
00:16
[104]

Khelben [ PointGuard ]

UltRafaga --> Dysleksje można zwalczyć, poza tym takie pseudo-dysmózgowie to nie jest żadna wymówka.

ad3. Zauważyłem dopiero po opublikowaniu posta.

03.06.2005
00:16
smile
[105]

Chupacabra [ Senator ]

ja tam slucham rocka, metalu, hardcoru itp mocne granie :)

Werter_ --> mi sie wydaje ,ze sie ciut pomyliles, Closterkeller i Artrosis toniby nie znane male projekciki?? Malo z krzesla nie spadlem:D Moze nie tak znani jak sweet noise ale zdecydowanie bardziej od kangarooz, oktorych ja sie dowiedzialem 3 tygodnie temu naich koncercie:)

03.06.2005
00:18
[106]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khelben->
1. JEST !!!
2. Nie ma sprawy

03.06.2005
00:20
smile
[107]

Werter_ [ Konsul ]

Chupacabra --->
nie znasz się...

03.06.2005
00:22
[108]

Khelben [ PointGuard ]

UltRafaga --> Nie jest, zawsze możesz skorzystać z programów sprawdzających poprawną pisownie.

03.06.2005
00:25
[109]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khelben-> Ta i bym pisał jednego posta na pół godziny (nie dosłownie).

PS. Pare minut temu się pieniłeś że gadam z Blackdragonem nie na temat, a teraz sam to robisz.

03.06.2005
00:26
smile
[110]

piokos [ ]

tak jak wskazuje sygnaturka.

google kojarzy ją jednoznacznie

03.06.2005
00:27
[111]

Khelben [ PointGuard ]

UltRafaga --> Jednego posta pół godziny? Jakim cudem?

PS. Wiem, że spamuje.

03.06.2005
00:30
[112]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khelben-> Przecież napisałem że nie dosłownie, a skoro już tak długo się kłucimy to po znajomości mów mi Rafaga.

03.06.2005
00:33
[113]

Khelben [ PointGuard ]

Rafaga --> A, istotnie, mój błąd.
Ale i tak dalej nie rozumie, jakim cudem sprawdzenie pisowni w Wordzie może, tak znacząco, przedłużyć czas pisania posta

03.06.2005
00:34
smile
[114]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

właśnie słucham koncertu Fisha: Fellini Nights



POLECAM!!!!

03.06.2005
00:36
[115]

Chupacabra [ Senator ]

Werter_ ---> JA sie nie znam? wybacz, ze Ty sie moze niedawno dowiedziales o tych zespolach, bo ich na vivie nie puszczaja, nie znaczy, ze malo ludzi ich nie zna. Artrosis znaja i sluchaja nawet moi kumple, hiphopowcy

03.06.2005
00:37
smile
[116]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khelben-> Po pierwsze nie mam worda, po drugie nie chce mi się go instalować (kuzyn ma), a po trzecie za dużo roboty.

03.06.2005
00:39
smile
[117]

Khelben [ PointGuard ]

Rafaga --> Sprawdzenie pisowni to kupa roboty? Zaniemówiłem.

03.06.2005
00:41
smile
[118]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khelben-> Dla mnie kupa, za bardzo leniwy jestem :P

03.06.2005
00:43
[119]

Khelben [ PointGuard ]

Rafaga --> To wiele wyjaśnia.

PS. Proponuje skończyć już ten gigantyczny offtopic.

03.06.2005
00:44
[120]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]

Khelben-> Dobry pomysł, puźno już.

03.06.2005
01:01
[121]

blood [ Killing Is My Business ]

Werter - BUAHAHAHAHA, nie nosze kostki nawet ani nie slucham jakiejs badziewnej awril ... chodzilo mi o kangaros :FFFFFFFFFFFFF PANIE I WŁATCO

03.06.2005
01:13
[122]

ronn [ moralizator ]

Kult, Iron Maiden, Dzem, Slayer, Bob Dylan, Led Zeppelin, Pink Floyd, Pidzama Porno, Armia, Metallica, Black Sabbath, Wir Sind Helden, Siekiera, whitesnake.


Wiem, ze komercja mnie zjada, ale lubie ja.


Dwa ulubione zeposly :

1. KULT
2. IRON MAIDEN

Dokladnie w takiej kolejosci.

03.06.2005
01:34
[123]

Piotrek [ Generaďż˝ ]

najczęściej słucham:
King Crimson
Pink Floyd
Camel
Emerson, Lake & Palmer
Dire Straits
Deep Purple
Opeth

03.06.2005
01:35
smile
[124]

MasterDD [ :-D ]

Metal

03.06.2005
02:39
[125]

Kyahn [ Kibic ]

Słucham głównie muzyki elektronicznej (ale żadnych manieczek)
Przykładowo:
DJ Tiesto, Aphrodite, Astral Projection, Paul Oakenfold, Angelo Mike...
A jak chcę się wyciszyć to:
Gregorian albo Lesiem

03.06.2005
03:04
smile
[126]

Werter_ [ Konsul ]

Chupacabra --->
widać, że też nie wiesz pojęcia o temacie, a ciągle się wymądrzasz....
specjalnie zapytałem kolegę o Artrosis i nie ich nie zna, a on jest specem jeżeli chodzi o metal. ma z 10GB mp3 i czasami do niego chodzę trochę muzy pozgrywać. a ty mi tu o jakichś hiphopach... viva to komercyjny szit, więc nie oglądam!

03.06.2005
03:10
smile
[127]

Kyahn [ Kibic ]

Nie rozumiem co wy macie do komercji, może mnie ktoś oświeci ?

03.06.2005
06:27
[128]

Bili [ Generaďż˝ ]

Nine Inch Nails , Garbage, Orgy, Kazik, KNŻ :)

03.06.2005
07:11
[129]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Roznorakich odmian metalu oraz czasami hh (ale tylko dobrego i zagranicznego, a nie polskich mezow i doniow)

03.06.2005
07:39
smile
[130]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

A kogo obchodzi co kto slucha? Macie zamiar sie oceniac po tym? Niech kazdy slucha co mu sie podoba i bedzie dobrze.

Pyt: Jakiej muzy słuchasz ???
Odp: Dobrej

Ps. Jak czytam posty kilku forumowiczow [np. Wertera] to mam ochote przez okno wyskoczyc.

03.06.2005
07:57
smile
[131]

Chupacabra [ Senator ]

Werter_ ---> 10 giga ma? ja mam samego rocka i metalu jakies 50 giga:)+kilkanascie innej muzy+ kompakty. Tak z ciekawosci, to ile Ty masz lat? Cos mi sie wydaje, ze dluzej slucham muzyki od Ciebie.
slyszalas o takich kapelach jak: radiohead, the cure,the garthering,anathema,bauhaus,dire straits, soungarden, i itp ?

03.06.2005
09:39
smile
[132]

sylweek [ Pretorianin ]

Ja słuchałm różnej, takiej jaką w radiu dadzą lol

03.06.2005
09:48
smile
[133]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Chupacabra --> Zamilknij zanim jeszcze nie jest za późno... taka moja dobra rada.

03.06.2005
13:45
smile
[134]

Chupacabra [ Senator ]

Goozys[DEA] ---> a Ty co, kolejny wielki znawca muzyki? ktory slucha tylko tego co koledzy, zeby by ccool, ehh, jak to dobrze ze nie mam juz nascie lat i nie musze udowadniac nikomu jaki jestem "prawdziwy" i "prawdziwej" muzy slucham

03.06.2005
13:51
[135]

kiewka [ Pretorianin ]

tem wątek już był

03.06.2005
13:53
[136]

Luzer [ Music Addict ]

Chupacabra -> powiedz że żartujesz...

03.06.2005
13:56
[137]

Rooneyek [ Konsul ]

hh i techno chyba że z radia...

03.06.2005
13:58
smile
[138]

Werter_ [ Konsul ]

Chupacabra --->

akurat od Gooza tę muzę pożyczam, on się zna lepiej od ciebie, co widać na pierwszy rzut oka...
50GB muzyki - HAHAHAHAHA - i ty myślisz, że ja ci uwierzę, tyle to nikt nie ma nawet najwięksi fani muzyki. i po co ci wiedzieć ile ja mam lat? jak się czepaisz wieku, to już widać, że nie masz innych argumentów, bo jesteś w temacie kiepski! ale ci powiem, że mam 15 lat, za to wyglądam najmniej na 17 i nikt się mnie na GIGACH nie czepia.
kapela The Gathering? hahaha, przecież to nazwa albumu Testament, pewnie resztę nazw też wymyśliłeś na poczekaniu. chłopie, mnie nie zagniesz bo ja po prostu sięna tym ZNAM!

03.06.2005
14:01
[139]

Luzer [ Music Addict ]

Werter_ ->jednak az tak dobrze się nie znasz...link

03.06.2005
14:01
[140]

NiePodam [ Chor��y ]

Hip-Hop --> tylko najlepszy

(O.S.T.R, pięć 2 dębiec, The Game, 50 cent itp., itd.)

03.06.2005
14:03
[141]

.:VeGo:. [ Dragon ]

Only TechnO is my extasy!!

03.06.2005
14:03
[142]

Rewolucjonista [ Konsul ]

Queens Of The Stone Age, Muse, U2, Red Hot Chili Peppers, Guns n Roses oraz "hałasy": Korn, Slipknot, System Of A Down (ale to przed Mesmerize), Illusion, Machine Head, Soulfly, Finger Eleven, czasem jakis slayer, metallica, iron maiden...

03.06.2005
14:04
smile
[143]

Werter_ [ Konsul ]

w internecie, to każdy może zrobić stronkę i napisać na niej co mu się podoba.
jednak to nie znaczy, że to się musi pokrywać z rzeczywistością, nie???/
ja zaraz mogę zrobić stronkę o kapeli X i ci powiedzieć, że taka istnieje, bo o niej jest w internecie...
zastanów się chłopcze!!!1

03.06.2005
14:04
[144]

Rewolucjonista [ Konsul ]

aha - jeszcze In Flames i Nine Inch Nails :)

03.06.2005
14:04
smile
[145]

Werter_ [ Konsul ]

to wyżej to do Luzera było!

03.06.2005
14:04
[146]

Luzer [ Music Addict ]

Werter_ ->Ty tylko udajesz głupiego?

03.06.2005
14:08
smile
[147]

Werter_ [ Konsul ]

nie obrażaj mnie, bo ja ciebie nie obrażam.
nie masz argumentów, to się nie odzywaj.

03.06.2005
14:11
[148]

lo0ol [ Jónior ]

Tiesto, Paul van Dyk itp. :D

03.06.2005
14:13
[149]

Baalnazzar [ Pretorianin ]

Rzezi! Tylko rzezi! Krwawe jatki na gitarach, rwanie strun, porykiwania, to jest to co lubię.

03.06.2005
14:14
[150]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

Papa Roach rlz !! I inne hardrockowe zespoły też :D

03.06.2005
14:16
[151]

Silveria [ Konsul ]

w tej chwili kumpel mnie męczy najnowszym Snoopem z pedalskim Justinem...

03.06.2005
14:20
smile
[152]

Luzer [ Music Addict ]

Werter_ -> taaa, cały świat to jeden wielki spisek przeciwko Tobie, wszyscy wymyślaja jakieś kapele ktorych nie ma i tworzą o nich strony. Ale Ty na szczęście nie dasz się nabrać!

03.06.2005
14:23
[153]

Van Gray [ Qu!kdeV ]

Silveria -> Może i Justin jest "kapkę" dziewczęcy, ale głos to ma niezły ;]
Luzer -> Werter_ się po prostu naoglądał filmu z Melem Gibsonem. Wiadomo, jakiego.

03.06.2005
14:23
[154]

waslo [ Ajacieden ]

muzyki pop i powaznej

03.06.2005
14:27
[155]

Aen [ MatiZ ]

Metal (z naciskiem na thrash), rock, industrial, techno, trance, poważna

03.06.2005
14:30
[156]

Silveria [ Konsul ]

a teraz powrót do wspaniałej przeszłości.... H-Blockx "Risin' High" ;(

03.06.2005
14:30
smile
[157]

b166er [ Konsul ]

Ja mam podobny gust do twojego ale preferuje inne zespoły: Korn, Sliknot, System of A Down.
Ale również lubię Gorillaz, Daft Punk, Snoop Dogg.

03.06.2005
14:32
[158]

Silveria [ Konsul ]

KoRn always rulez :D

03.06.2005
14:36
[159]

GROM Giwera [ Sołdat ]

ZAJRZYJCIE
pod podany link...

03.06.2005
14:38
smile
[160]

...NathaN... [ The Godfather ]

<- Chupacabra -> Za Anatheme :]

Anathema, Porcupine Tree, Riverside, Coma. Czasem chwilowo odskakuje na inne typy muzyki ale to tylko chwilowo :)

03.06.2005
14:53
[161]

InsicT [ Pretorianin ]

Trance & Techno i wszystkie jego mocniejsze odmiany:
HardStyle
HardHouse
HardBass itp.

03.06.2005
15:18
smile
[162]

leontheproffesional [ Pretorianin ]

Słucam zespołów takich jak: Metallica, Iron Maiden, Nirvana, Audioslave, Chris Cornell, Soundgarden, Guns'n Roses, AC/DC, Guano Apes, Red Hot Chilli Peppers, U2, Queen, Black Sabath, Ramstein, The Crannberies - niektóre z tych tylko jeden kawałek jak np Guano - Lords of the Boards - a co do polskich -to KNŻ, Kult, Kazik, Odzdział Zamknięty też jest w miare - oprócz tego - muzyka filmowa wykonawców takich jak Hans Zimmer, John Williams czy Howard Shore
uff - ale się opisałem :)

03.06.2005
15:20
[163]

Kurdt [ Kocham Olkę ]

Grunge, heavy, thrash, melodic death, regge, punk, jazz...

03.06.2005
15:38
[164]

Dorotkadk [ Konsul ]

House

03.06.2005
15:43
smile
[165]

F3n0m3n@lnY [ Legionista ]

Ja juz chyba od roku bez przerwy słucham LINKIN PARKA. Ten zespół wymiata!!!!!!!!!!

03.06.2005
15:45
[166]

Kompo [ bujaka jamajka ]

Wszelakiej. Głównie hip-hop (Paktofonika, Pokahontaz, Kaliber 44, Fisz, OSTR i inne... :›)

03.06.2005
15:51
[167]

[-]Luna[-] [ Centurion ]

HardStyle,HardTrance,HardCore,Schranz

03.06.2005
15:56
smile
[168]

Golem6 [ FatGorilla Slim ]

Gatunkowo, to różnie bywa, więc podam pare zespołów:
Gorillaz [suXXX], System of a Down, POD, Limp Bizkit, Linkin Park, Offspring [ale to raczej żadko], troche polskiego reggae i Boba Marleya.

03.06.2005
15:59
smile
[169]

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]

Chupacabra ---> jak masz te 50GB to jestes za mocny ziom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

03.06.2005
16:06
[170]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

od kiedy znajomość muzyki mierzy się w gigabajtach?

03.06.2005
16:13
smile
[171]

bialy kot [ Konsul ]

Moze latwiej bedzie, jak w nastepnym takim watku ktos wklei liste przebojow Eski, a reszta bedzie sie po prostu pod nia podpisywac? Przerazajace...

03.06.2005
16:26
smile
[172]

maroo_1 [ Pretorianin ]

a ja poprostu HH....I love this music!:P

03.06.2005
16:33
[173]

Globus [ Generaďż˝ ]

werter - rzadzisz stary:)

03.06.2005
16:37
[174]

Las Ca [ Konsul ]

1. Techno, a przede wszystkich housik, transik, tribalik. :)
2. HH (tylko PFK, Pokahontaz, Pijani - w tych klimatach, z reszty już dawno wyrosłem)
3. Disco Polo! :)

03.06.2005
17:41
smile
[175]

Chupacabra [ Senator ]

jak widac, watek przemienil sie w zwykla pyskowke, ja sie tam nie zamierzam z kims klocic o kapele,o ktorychnie slyszal.
A 50 giga mp3 to nie jest tak duzo, moj kumpel podliczal ostatnio swoje mp3, wyszlo mu jakies 3miesiace odtwarzania muzyki, duzo oczywiscie nakompaktach ma.

Werter_--> tak off topicowo, to posluchaj sobie jakas z tych kapel co wymienilem, moze nie metalowe do ktorych przywykles, ale graja bardzo dobra muze.
Pozdrawiam w imieniu The Gathering (hehehe)

03.06.2005
18:57
smile
[176]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Hahaha Werter, nie obraz sie ale mowie to z pelna swiadomoscia: Wiekszego glupka na swiecie to ja jeszcze nie widzialem. Buahahaha

03.06.2005
19:23
[177]

[-]Luna[-] [ Centurion ]

ja mam tylko z 2005 roku sama techniawe i to nie jest duzo , mi to zajmuje tylko tyle co nao brazku , to jest malutko

03.06.2005
19:30
smile
[178]

Zyklon [ Centurion ]

Werter---> niom z tym The Gathering Ci sie udalo :-) Bomba :-) TAkze pozdrowienia dla Anneke van Giersbergen - jedna z ciekawszych wokalistek metalowych... - kiedys bo juz nie dzis:-(

03.06.2005
20:18
[179]

masterr [ Centurion ]

luna ----> jasne oczywiscie ze to malutko :D:D

03.06.2005
20:50
smile
[180]

DiaBLicA_88 [ Pretorianin ]

GoThIc RuLeZzz ... :D a TaK PozAtyM WszYsTko OprÓcZ DiScO PoLo :)

03.06.2005
21:11
[181]

Sebaa [ Konsul ]

OPETH przede wszystkim !!!!!! heh ale to tak dla przykładu a ogólnie to wszystko , jak ide na impreze to mi moga nawet disco polo puscić dziabne co nie co i tez sie posłucha , a w domu to raczej metal , rock , progresive , klasyka , blues , reagge

03.06.2005
21:25
smile
[182]

dudka [ ! szypon ! ]

Rock
Blues
Jazz
Muzyka poważna
czasem POP



The Beatles
Dżem
Metallica
Queen
M. Jackson

i wielu innych

03.06.2005
21:48
smile
[183]

BuźkaMaster [ Pretorianin ]

!!!!!!!!!!!!!!! EKWADOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


...........:::::::: NIECH JAZDA BEDZIE Z WAMI:::::::..............................

03.06.2005
21:52
[184]

DARKDOG16 [ Pretorianin ]

Witam ja słucham Gorillaza Linkin Parka i na dyskach techno od czasu do czasu dobrym hip-hopen nie pogardze

03.06.2005
21:55
[185]

Bart89 [ Pretorianin ]

BUŹKA MASTER------> EKWADOR Jest zajebisty właśnie go słucham teraz !!!! A ogólnie to Techno RULEZZZZZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

03.06.2005
21:56
smile
[186]

Sandro [ Wymiatacz ]

Arabski pop!!! Hisham Abbas wymiata :D

03.06.2005
22:15
smile
[187]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

diablica_88 -----> jakie sluchasz zespoly gotyckie ? bo ja lubie ewanesens wiwin temptation i nighwisz, czasem nawet hima poslucham

03.06.2005
22:36
[188]

Werter_ [ Konsul ]

KRIS_007 --->

mało widać synku widziałeś:-)

03.06.2005
23:00
smile
[189]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Mowisz?

03.06.2005
23:10
[190]

Edziaa [ Generaďż˝ ]

A ja słucham to co mi się podoba nie patrze na tym, techno, hh, klasyka ... itp.

03.06.2005
23:10
[191]

Killer707 [ Chor��y ]

Co w klubie leci to z reguly mi sie podoba
hip hop dance techno

03.06.2005
23:23
smile
[192]

InsicT [ Pretorianin ]

HardStyle HardHouse HardBass This realy Great Music !

03.06.2005
23:56
smile
[193]

MGS_Saladin [ ]

hh

03.06.2005
23:57
[194]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ciezkiej, tj. od 5kg wzwyz.

04.06.2005
00:07
smile
[195]

anksma1 [ BloodRayne ]

Słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho,począwszy od dance poprzez pop, techno, rock, gotyk, itd

04.06.2005
00:08
smile
[196]

Misiak [ Pluszak ]

Wszystkiego, poczynając od DiscoPolo, przez Cieżki rock, gotyk, techno, muz. klubową,aż do klasycznej muzyki

04.06.2005
00:20
[197]

la fessée [ je ne taime plus ]

... znajoma mnie przesłała trochę kawałków muzyki z różnych gatunków, jednakże nie hh, techno i tym podobne, bardziej na top, ... słucham non stop ... ;)

04.06.2005
00:25
[198]

SnT [ MokumManiac ]

hctkko >>> grzech NIE kojarzyć !!

04.06.2005
00:35
[199]

Riven [ infamousbutcher ]

urwyajacej glowe.

Na przyklad: Sepultura - Meaningless Movements.

albo cos porusza pieknem, tekstem, albo urywa glowa, albo wszystko naraz. Wtedy to jest Muzyka.

04.06.2005
01:24
[200]

erton [ Pretorianin ]

Ja tam mam taka zasade, ze muzyka to musi bujac, bez zadnych ciezkich rozkminek i tego typu akcji. Dobre basy, jakiestam sample, werble czy jakos tak i juz. Nie rozumiem ludzi ktorzy sluchaja tej pseudo ambitnej muzyki nad ktora trzeba trzy godziny siedziec zeby zrozumiec o czym oni tam nawijaja, a i tak sa to bzdury jakies. Ma byc jazda, wolume na maksa i od razu czujesz tego kopa, samo cie na parkiet wywala.

04.06.2005
01:25
smile
[201]

Riven [ infamousbutcher ]

nie neguje w zaden sposob muzyki, ktora ma sluzyc tylko i wylacznie rozrywce - wrecz przeciwnie - bardzo lubie taka. wszelkiej masci (za wyjatkiem gownianego techno i hh). ale to co napisales... buaha :))

04.06.2005
09:45
[202]

pgnBart [ Chor��y ]

"Reggae, Reggae jest w sercu mym,
Reggae, Reggae jest dla mnie tym,
Reggae, czym dla żagla jest wiatr,
Poprzez szkwały i sztormy żeglujemy przez świat.
Reggae, Reggae kompasem mym,
Reggae, Reggae płonie stąd dym,
Reggae, Dobrze zna drogę tą,
Prosto z Kingstown do Kace tam gdzie stoi mój dom.
"

04.06.2005
09:51
[203]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Żywiołowej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.