UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Jakiej muzy słuchacie ???
Ciekawość mnie zmusza do zadania tego pytania, jakich gatunków muzyki słuchacie i jakie są wasze ulubione zespoły ???
Ja lubię Rock, NuMetal, i odrobine Techno, a moje ulubione zespoły to Limp Bizkit, Linkin Park, a także pojedyńcze piosenki całej sterty innych wykonawców z różnych gatunków m.in. Ash, Chemical Brothers, Gorillaz, Gwen Stefani, Rammstein, Snoop Dogg, Westbam ... no i oczywiście muza z gier i anime.

N2 [ negroz ]
Rock, NuMetal, Metal (zalezy jaki) itd.
piotr07 [ Pretorianin ]
Disco Polo Rulez.......................... :))))))))))
snopek9 [ Legend ]
hh
Powaznie...
Yo5H [ spammajster ]
tylko prawdziwy hip-hop (doniu, liber itp.)

Victor Sopot [ Konsul ]
Ostatnio "Talking Heads"

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
snopek9-> Co to jest "hh" ??
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
ja slucham roznie ale glownie
metalu: linkin park, awril lavigne
hip hopu: 18l, Liber
i jak chce byc mroczny to gotyku : evanesens, wiwin temptation, HIM

cronotrigger [ Rape Me ]
słucham takiej, jaka mi się podoba... nie ważne czy hip-hop, metal czy disco-polo..

Arczens [ Legend ]
Kaja forever :D
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
kurde wlasnie zapomialem dodac do hip hopu funky filon i kaja

mrEdDi [ ShoguN ]
ja wole metal, punk rock :D
snopek9 [ Legend ]
UltRafaga --> hiphop/, a slucham tylko nasz rodzimy hh...

przemek__ [ PRZEMEK ]
różnej, czyli takiej, która w danym momencie na danym terenie sprawia mi możliwie największą frajdę, zróżnicowanie głównie ze względu na moje osobiste nastawienie do życia danego dnia oraz ze wzg. na zainstniałe okoliczności i przebieg mojej egzystencji.
hctkko [ Firestarter ]
Rave
(ciekawe czy ktoś kojarzy Music For The Jilted Generation)
Zyklon [ Centurion ]
Soldamn---> twoj podpis to Katatonia ??? czy przypadek ? :-)
"I trust in You, U Lie
it's all i hear is FUCKIN' LIE!!!!" -
hola' [ koniczynka ]
muyzka klubowa i wszystkie jej odmiany :)
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
hctkko-> Czy to ma coś wspulnego z lataniem na golasa wokół ogniska ???
<DexterH> [ Pretorianin ]
Soldman---> nie chce sie czepiac ale ....
"ja slucham roznie ale glownie
metalu: linkin park, awril lavigne"
...co ma wspolnego lavigne z metalem ?!?
SirDawid [ Pretorianin ]
JA słucham Raczej Ciezkich brzemien np PUNK I PUNK ROCK :D

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
<DexterH>-> Biżuterie :P
karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
!!!EKWADOR!!!

Yo5H [ spammajster ]
Dexter rotfl ;-p

hctkko [ Firestarter ]
UltRafaga --> śnisz :))))))

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
hctkko-> Ciągle :p

hctkko [ Firestarter ]
UltRafaga--> budzu budzu <szczyp szczyp>

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
zyklon---> brawo :)
dexterh---> no jak to co. ma chrypliwy glos nosi trampki i dllugie wlosy. i spiewa o okrucienstwach swiata np w skejter boj

stanson_ [ sta-N-son ]
4 łapy!!!

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
hctkko-> Daj se spokuj i tak nic to nieda :P
kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
Wszystk co jest grane na gitarze: od jazzu, bluesu (ale naprawde rzadko) przez rock do metalu (power, trasch, heavy, death itd - omijam jednak z dala numetal)
Khelben [ PointGuard ]
Death Metal, Black Metal etc.

<DexterH> [ Pretorianin ]
Soldman--> ok, defnicja jest co najmniej "oryginalna" dlatego uznajemy twoja odpowiedz :)
" ma chrypliwy glos nosi trampki i dllugie wlosy. i spiewa o okrucienstwach swiata"
dobre ;)

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
kamyk_samuraj-> CO ??? Nie lubisz numetalu ??? YY Ty taki i owaki, a masz <buch> < bam> <smash> ...
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Soldman-> A czy to że mam na głowie irokeza robi ze mnie punka ???

ssaq [ Konsul ]
Ostatnio non-stop slucham Boney M ! Na prawde!
Pamieta jeszcze ktos ta REWELACYJNA kapele lat 70? Dzisiaj sie juz takiej muzyki nie robi :(
Luzer [ Music Addict ]
Wszystkich odmian rocka i metalu

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
ssaq-> Ile ty masz lat człowieku ???

Solymr [ Komandor ]
----->>>

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]
slucham takiejo co mi wpada w ucho i sie podoba :P rozne rodzaje i style...
viesiek [ hoo-doo ]
moja slucha hh zza oceanu :p i troszke polskiego :)
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
rock, blues, czasem jazz, reggae albo nawet klasyka, metal b. rzadko(jakoś mnie "rąbanie" nie pociąga), hiphop jeszcze rzadziej, techno w ogóle. Mimo wszystko mam szerokie gusta .
Lista ulubionych:
Guns 'n' Roses, Led Zeppelin, Metallica, Lenny Kravitz, Dżem, Scott Joplin, Queen, RAtM, U2, Eric Clapton, ACDC, The Beatles, Bob Marley, Carlos Santana, Joe Satriani, REM, Gary Moore
Czarna Lista:
Kaje Paschalskie, Libery i Donie, Dębce, Peje, Kreatory, Vadery, Shadowsfalle i tym podobne, Britneye, Justiny, Shnappi'e, Linkin Parki, techno mega dj'e, nelly'e i inni przewspaniali czarni artyści podobnego pokroju.
ssaq [ Konsul ]
UltRafaga --> Czlowieku 17 ,a co to ma w tym momencie za znaczenie?!
Buby [ Konsul ]
Hip-Hop, Rap :P
I jeszcze zaczynam sluchac metalu powoli...
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
ssaq-> Tak pytam z czystej ciekawości ... człowieku zostaw to bo zdziadziejesz !!!
ssaq [ Konsul ]
UltRafaga --> LOL :D Co ty w ogole mowisz ?!
blood [ Killing Is My Business ]
Soldman sez "ja slucham roznie ale glownie
metalu: linkin park, awril lavigne"
AHAHAHHAHAHAH chlopie rozbawiles mnie :)
Obscure [ ExcalibuR ]
Hip-Hop
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
blood--> nie wierzysz ? bylem z nia nawet na czarnej mszy i moglem wlizac trampki kobiecie szatana
blood [ Killing Is My Business ]
nom a akcent to polski zespol black metalowy

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Soldman-> Ty niegrzeczny zbolowaty nibysatanisto :P

Aschman [ Death Magick For Adepts ]
Soldman
"ja slucham roznie ale glownie
metalu: linkin park, awril lavigne"
Buahahahahahaha z krzesła spadłem.Ani jedno, ani drugie do metalu się nie zalicza hehehe

Yuri the Crusader [ Konsul ]
LINKIN PARK RuLeZ
tylko patrzeć jak ktoś będzie mi tu wjeżdżał, ale ja mam to w powarzaniu. A ich muza dla mnie jest świetna
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
blood-->ja bym to podpiął pod satanic grindcore

blackdragon2 [ Konsul ]
Ja słucham Hip-Hopu
Zauważyliście, że jak grzyby po deszczy powstają wątki typu: "ulubiony owoc", "ulubiony napuj gazowany". Mi się wydaje, że ktoś zbiera informacje, żeby nas sklonować i odpowiednio przygotować klony, aby nie budziły podejrzeń.

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Yuri the Crusader-> Dobrze gadasz człowieku.
blood [ Killing Is My Business ]
Lewy Krawiec - ja mysle ze raczej Super Elo Grind Necro Fallus Pagan Jol Satan m(j)etal
blackdragon2 - ta i niedlugo nastapi atak klonow :) na forum ;p
blood [ Killing Is My Business ]
Yuri - czemu wjezdzal ? kazdy slucha czego chce ale nazywanie LP albo AWRYL metalem jest niedorzeczne

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
blackdragon2-> Qrde rozszyfrowałeś mnie, teraz będe musiał to jakoś załatwić ... nie kładź się dzisiaj spać bo wiem gdzie mieszkasz (buahahah).

Yuri the Crusader [ Konsul ]
UltRafaga--------> Nie utrudniaj sobie zycia każdy mnie tu nazywa Yuri.
blood ------> Metal nie, to jest numetal(rock z elementami muzyki elektronicznej i rappu)
co do rappu nie wiem ja to sie pisze !!!!!!!
<DexterH> [ Pretorianin ]
NOFX, Bad Religion, Offspring /stare kawalki/, Pennywise, RATM, SOAD, Blink, Korn, Incubus, Green Day

blackdragon2 [ Konsul ]
UltRafaga -----> 1. Jak znalazłeś mój bunkier.
2. I tak nie śpie, mam zbyt wielu wrogów.
blood [ Killing Is My Business ]
Yuri - bardzo dobrze wiem co to jest i zapewniam cie, nie musisz mnie edukowac :)

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Yuri-> Ty też ... nikt mnie tu nie nazywa Rafaga, mimo że jest krócej, a "Ult" dodałem bo "Rafaga" nie chciało wejść.
kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
UltRafaga ----> co ja zrobie o ja biedny, biedny. Wiem wypaczony mam gust ale te wszystkie Linkin Parki przyprawiają mnie o mdłości- i co ja na to poradze. Już wolę sobie posłuchać płyty Blues Breakers. Jakoś numetalmnie mierzi (nie każdy ale w zatrważającej większości).

Yuri the Crusader [ Konsul ]
blood -------> poedukować cię jeszcze
a co do numetalu to mi się przypomniało jak projekt na angielski pisałem i zciagałam z MTV i nie chciało mi sie przeczytać no i kazała mi wytłumaczyć kilka słów(klapa)[ale 5 wpadła]

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
blackdragon2-> To proste, dzięki światowej sieci łącznościowej i mocy "Smoczego Oka" grupy SKCPŚ (Smoki Które Chcą Przejąć Świat) wiem gdzie każdy mieszka... qrde za dużo powiedziałem.
[dRaXer] [ Pretorianin ]
A ja słucham Coldplay. Słyszał ktoś stąd o takiej kapeli? :P
Mobii [ Tuningowiec ]
generalnie nie mam jakiegos ulubionego typu, slucham to co mi sie podoba :) a nie to co jest modne akurat :D nie lubie tego polskiego disco i nie przepadam za muzyka powazna :)
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
[dRaXer]-> Siur, ja słyszeć.

blackdragon2 [ Konsul ]
UltRafaga -----> Nie powinieneś tyle mówić. Poprzez adres IP twego kompa znam twój adres aktyalnego pobytu. Włamałem się do Pentagonu i wystrzeliłem Tomahowki w twoim kierunku. ciesz się ostatnimi chwilami życia. HA! HA! HA! HA! HA! HA! Gdyby to nie wystarczyło wysłe grupe specjalną aby dokończyła dzieła zniszczenia!
Patrol_wcg [ Konsul ]
RNB , House , Dub , Drum'n'bass , Jungle , Minimal , czasami Psy trance i Ambiet... ( wiekszosc to odmiany "Techno" )
Sir klesk [ Sazillon ]
Dobra... zeby sobie inni nie robili tutaj przypalu to napisze, ze Soldamn zrobil sobie jaja, lub innymi slowy uzyl w swoim poscie ironi. Rozumiecie?
Ja slucham
System of a Down, KoRn, Rage against the Machine, Godsmack, Linkin Park, Guano Apes, Muse i moze jeszcze Limp Bizkit
Kolejnosc nie jest przypadkowa.
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
blackdragon2-> Jasne że nie da rady, moja pancerna smocza skura wytrzymuje bezpośrednie trafienie nawet najpotężniejszych pocisków przeciwpancernych, a co do grupy specjalnej podeślij śmiało troch zgłodniałem.
[dRaXer] [ Pretorianin ]
No proszę, miłe zaskoczenie na koniec dnia. ;]

Yari [ Juventino ]
teoretycznie nie mam ulubionego rodzaju muzyki. Namiętnie słucham Rammsteina , aczkolwiek za większością odłamów metalu nie rpzepadam. Powiem tak : Lubie wybrane rodzaje metalu i rock :). Ole :).
blackdragon2 [ Konsul ]
UltRafaga ----> Strzeż się w moich żyłach płynie krew smoczych panów. Moja moc przewyższa twoją i twoich sojuszników. Mam potężne artefakty, które mogą zniszczyć cały WSZECHŚWIAT.

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
New Age - muzyka świata:
- Kitaro
- Andreas Vollenweider
- inne przelotnie :)
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
blackdragon2-> To ty się strzeż, alebowiem doczynienia masz ze Dragonianinem, przedstawicielem rasy łączącej potęge i mądrość smoków z przebiegłością, pomysowością i okrucieństwem człowieka. A twoje artefakty nic mi nie mogą zrobić bo jestem w pełni odporny na ich magię poniewasz to moja rasa je stworzyła.

blackdragon2 [ Konsul ]
UltRafaga ----> I ty się mylisz bo one są z Taiwanu, zrobił je małe dzieci, ale jeśli to cię nie przekona moge jeszcze pierdnąć na ciebie.
Khelben [ PointGuard ]
UltRafaga, blackdragon2 --> Umiecie czytać nazwę tematu? Znacie pojęcie "spamowanie"?

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
blackdragon2-> Jak z Taiwanu to uważaj bo prędzej przyjarasz se łuski niż rozjabolujesz wszechświat, a co do pierda wal śmiało wczoraj kupiłem se ruską maskę gazową :P
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khelben-> A czy ty widziałeś kto go założył ??? JA !!! Więc mogę zrobić z nim co chce BUAHAHAHA !!!

Khelben [ PointGuard ]
UltRafaga --> Skoro możesz z nim zrobić wszystko, to wsadź go sobie w dupe i zniknij z tego forum wraz ze swoimi nieodnoszącymi się do tematu wątku postami.

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khalben-> Jak ci się nie podoba to zniknij, nie musisz odrazu się ślinić jak wściekły pies, nikt nie każe ci go czytać. Pozatym popatrz na inne wątki, co będziesz po wszystkich latał i bluzkgał ludzi że nie gadają na temat ???
Khelben [ PointGuard ]
UltRafaga --> Obecnie czytam ten watek i do twojego w nim spamowania się odnosze, inne watki póki co mnie nie interesują. Poza tym żadko kiedy spotykam tak rozmijające się z tematem posty.
PS. Proponuje nauczyć się sztuki dokładnego czytania.

qweks [ Generaďż˝ ]
najlepsze sa kolysanki typu hip balck metal hop, masz racje BD2 ale to nie chodzi o klonowanie ale zawladniecie nad ludzka rasa przez male smoki z harego poje**
ps
nie mylic metalu z jakimis bzdetami gdzie slowo metal raczej za bardzo nie pasuje

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khalben-> Czy ty jak z kimś gadasz to tylko w kółko na jeden temat ??? To zamula; człowiek czasami musi poserować żeby nie zkiksować. Qrde popsułeś mi humorek, tak dobrze gadało mi się z Blackdragonem, potem ty się władowałeś i q*wa wszystko się zesrało.
PS. Co mam DOKŁADNIE czytać ???

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khelben-> Qweksa też pojedź bo też wyskakuje ze smokami.
Khelben [ PointGuard ]
UltRafaga --> Jeżeli prowadze z kimś dyskusję na dany temat, to od tego tematu nigdy nie odbiegam oraz nigdy nie zmieniam go momentalnie. Oczywiście, zdarzają się przypadki, gdy w pewnym stopniu zmienia się temat, lecz są to przypadki bardzo sporadyczne i powstające tylko w wypadku kilkunastogodzinnych dyskusji.
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khalben->
1. Duskusja nie zmieniła się nagle.
2. Dyskusja trwa ponad 2 godziny.
Khelben [ PointGuard ]
UltRafaga --> To nawet nie jest dyskusja, ot zwykła sonda, która zmieniła się w przerzucanie się zmyślonymi historiami dwóch forumowiczów.
PS. Dwie godziny to jest nic
PS2. Już ci pisałem ,naucz się czytać dokładnie.
Werter_ [ Konsul ]
z metalem Avril to nie ma nic wspólnego. wiem, bo słucham metalu i się na nim znam jak mało kto. a najbardziej lubię np. Sweet Noise i Kangaroz, czyli polskie, niekomercyjne kapele grające ciężko i dające ostro czadu. dobrze grają również Artrosis i Closterkeller. jednak są to mało znane projekty, więc trudno dostać ich kasety i trzeba ściągać mp3!!1

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khelben->
1. Która tu historia jest zmyślona ???
2. Może ciebie bawią rozmowy po 8 godzin ale nie mnie.
3. Nie denerwuj mnie bo potraktuję cię moim smoczym oddechem.
4. Rozluźnij się, zarzuć wodzę fantazji i nie wkużaj się tak bo ci jakaś żyłka pęknie i będzie po tobie.
blood [ Killing Is My Business ]
werter - mam nadzieje ze sobie zartujesz :)
Khelben [ PointGuard ]
UltRafaga -->
ad1. Nie, oczywiście, że wszystkie przytoczone tu historie są jak najbardziej prawdziwe
ad2. Ośmiogodzinne dyskusje mnie nie bawią. Natomiast dyskusje 20h< jak najbardziej.
ad3. Bez komentarza
ad4. Ja jestem zupełnie spokojny.Co do fantazjii, to popuszczam ją w momencie czytania książek Fantasy
Werter_ [ Konsul ]
blood --->
że w którym miejscu? pewnie jesteś kolejnym kindermetalistą co słucha Avril. spoko, wyrośniesz kiedyś z tego. tylko uważaj, bo na gigach to takich nie lubimy, lepiej nie wkładaj koszulki z Avril jak np. przyjdziesz na koncert Huntera, nie wspomnę też o naszywkach na kostce... po prostu stara ekipa metalowa takich nie toleruje!
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khalen->
1. Skombinuj mi cyfrówkę to zobaczysz że mówiłem prawdę.
2. o_0
3. :P
4. Hyba nie zabardzo bo cosik czuje że fantazji to ci brakuje, bo ja bym odrazu złapał klime gdybym natrafił na taką dyskusję.

techi [ Legend ]
"Każdy Krok - To Punk-Rock" :P
I jeszcze metal z rockiem;]
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khelben-> Sorki za przekręt ksywki.
Khelben [ PointGuard ]
UltRafaga -->
ad1. Nikomu nic nie bede "kombinował". Umiesz liczyć? Licz na siebie
ad2.---
ad3. ---
ad4. Poza tym polecam korzystać ze słownika
PS. Czy poprawne przepisanie nicka to jest tak zajebiście trudne zadanie, że aż niewykonalne?
qweks [ Generaďż˝ ]
werter nie wiem czy sweet nois nie jest komercyjny bo chyba sam widzisz co sie ost dzieje poza tym to komercyjne jest wszystko bo sie przedaje i tak wogole to pozdrowienia dla wszystkich bluzgajacychna komercje wielbicieli coca coli
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khelben->
1. Szkoda.
2. Dysleksja nie zając, nie wybiera (ale ser :P
3. Już przeprosiłem, jest puźno oczy mi się kleją.
Anarki [ Demon zła ]
Tylko Hip-Hop
no i ostatnio zaczelem sluchac troche jakiejs zwyklej muzyki :P ale to zadko kiedy slucham tego ;P
Khelben [ PointGuard ]
UltRafaga --> Dysleksje można zwalczyć, poza tym takie pseudo-dysmózgowie to nie jest żadna wymówka.
ad3. Zauważyłem dopiero po opublikowaniu posta.

Chupacabra [ Senator ]
ja tam slucham rocka, metalu, hardcoru itp mocne granie :)
Werter_ --> mi sie wydaje ,ze sie ciut pomyliles, Closterkeller i Artrosis toniby nie znane male projekciki?? Malo z krzesla nie spadlem:D Moze nie tak znani jak sweet noise ale zdecydowanie bardziej od kangarooz, oktorych ja sie dowiedzialem 3 tygodnie temu naich koncercie:)
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khelben->
1. JEST !!!
2. Nie ma sprawy

Werter_ [ Konsul ]
Chupacabra --->
nie znasz się...
Khelben [ PointGuard ]
UltRafaga --> Nie jest, zawsze możesz skorzystać z programów sprawdzających poprawną pisownie.
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khelben-> Ta i bym pisał jednego posta na pół godziny (nie dosłownie).
PS. Pare minut temu się pieniłeś że gadam z Blackdragonem nie na temat, a teraz sam to robisz.

piokos [ ]
tak jak wskazuje sygnaturka.
google kojarzy ją jednoznacznie
Khelben [ PointGuard ]
UltRafaga --> Jednego posta pół godziny? Jakim cudem?
PS. Wiem, że spamuje.
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khelben-> Przecież napisałem że nie dosłownie, a skoro już tak długo się kłucimy to po znajomości mów mi Rafaga.
Khelben [ PointGuard ]
Rafaga --> A, istotnie, mój błąd.
Ale i tak dalej nie rozumie, jakim cudem sprawdzenie pisowni w Wordzie może, tak znacząco, przedłużyć czas pisania posta

rammzes1 [ Generaďż˝ ]
właśnie słucham koncertu Fisha: Fellini Nights
POLECAM!!!!
Chupacabra [ Senator ]
Werter_ ---> JA sie nie znam? wybacz, ze Ty sie moze niedawno dowiedziales o tych zespolach, bo ich na vivie nie puszczaja, nie znaczy, ze malo ludzi ich nie zna. Artrosis znaja i sluchaja nawet moi kumple, hiphopowcy

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khelben-> Po pierwsze nie mam worda, po drugie nie chce mi się go instalować (kuzyn ma), a po trzecie za dużo roboty.

Khelben [ PointGuard ]
Rafaga --> Sprawdzenie pisowni to kupa roboty? Zaniemówiłem.

UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khelben-> Dla mnie kupa, za bardzo leniwy jestem :P
Khelben [ PointGuard ]
Rafaga --> To wiele wyjaśnia.
PS. Proponuje skończyć już ten gigantyczny offtopic.
UltRafaga [ Dragon Offspring ]
Khelben-> Dobry pomysł, puźno już.
blood [ Killing Is My Business ]
Werter - BUAHAHAHAHA, nie nosze kostki nawet ani nie slucham jakiejs badziewnej awril ... chodzilo mi o kangaros :FFFFFFFFFFFFF PANIE I WŁATCO
ronn [ moralizator ]
Kult, Iron Maiden, Dzem, Slayer, Bob Dylan, Led Zeppelin, Pink Floyd, Pidzama Porno, Armia, Metallica, Black Sabbath, Wir Sind Helden, Siekiera, whitesnake.
Wiem, ze komercja mnie zjada, ale lubie ja.
Dwa ulubione zeposly :
1. KULT
2. IRON MAIDEN
Dokladnie w takiej kolejosci.
Piotrek [ Generaďż˝ ]
najczęściej słucham:
King Crimson
Pink Floyd
Camel
Emerson, Lake & Palmer
Dire Straits
Deep Purple
Opeth

MasterDD [ :-D ]
Metal
Kyahn [ Kibic ]
Słucham głównie muzyki elektronicznej (ale żadnych manieczek)
Przykładowo:
DJ Tiesto, Aphrodite, Astral Projection, Paul Oakenfold, Angelo Mike...
A jak chcę się wyciszyć to:
Gregorian albo Lesiem

Werter_ [ Konsul ]
Chupacabra --->
widać, że też nie wiesz pojęcia o temacie, a ciągle się wymądrzasz....
specjalnie zapytałem kolegę o Artrosis i nie ich nie zna, a on jest specem jeżeli chodzi o metal. ma z 10GB mp3 i czasami do niego chodzę trochę muzy pozgrywać. a ty mi tu o jakichś hiphopach... viva to komercyjny szit, więc nie oglądam!

Kyahn [ Kibic ]
Nie rozumiem co wy macie do komercji, może mnie ktoś oświeci ?
Bili [ Generaďż˝ ]
Nine Inch Nails , Garbage, Orgy, Kazik, KNŻ :)
Gonsiur [ Angel of Death ]
Roznorakich odmian metalu oraz czasami hh (ale tylko dobrego i zagranicznego, a nie polskich mezow i doniow)

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
A kogo obchodzi co kto slucha? Macie zamiar sie oceniac po tym? Niech kazdy slucha co mu sie podoba i bedzie dobrze.
Pyt: Jakiej muzy słuchasz ???
Odp: Dobrej
Ps. Jak czytam posty kilku forumowiczow [np. Wertera] to mam ochote przez okno wyskoczyc.

Chupacabra [ Senator ]
Werter_ ---> 10 giga ma? ja mam samego rocka i metalu jakies 50 giga:)+kilkanascie innej muzy+ kompakty. Tak z ciekawosci, to ile Ty masz lat? Cos mi sie wydaje, ze dluzej slucham muzyki od Ciebie.
slyszalas o takich kapelach jak: radiohead, the cure,the garthering,anathema,bauhaus,dire straits, soungarden, i itp ?

sylweek [ Pretorianin ]
Ja słuchałm różnej, takiej jaką w radiu dadzą lol

Goozys[DEA] [ Virus ]
Chupacabra --> Zamilknij zanim jeszcze nie jest za późno... taka moja dobra rada.

Chupacabra [ Senator ]
Goozys[DEA] ---> a Ty co, kolejny wielki znawca muzyki? ktory slucha tylko tego co koledzy, zeby by ccool, ehh, jak to dobrze ze nie mam juz nascie lat i nie musze udowadniac nikomu jaki jestem "prawdziwy" i "prawdziwej" muzy slucham
kiewka [ Pretorianin ]
tem wątek już był
Luzer [ Music Addict ]
Chupacabra -> powiedz że żartujesz...
Rooneyek [ Konsul ]
hh i techno chyba że z radia...

Werter_ [ Konsul ]
Chupacabra --->
akurat od Gooza tę muzę pożyczam, on się zna lepiej od ciebie, co widać na pierwszy rzut oka...
50GB muzyki - HAHAHAHAHA - i ty myślisz, że ja ci uwierzę, tyle to nikt nie ma nawet najwięksi fani muzyki. i po co ci wiedzieć ile ja mam lat? jak się czepaisz wieku, to już widać, że nie masz innych argumentów, bo jesteś w temacie kiepski! ale ci powiem, że mam 15 lat, za to wyglądam najmniej na 17 i nikt się mnie na GIGACH nie czepia.
kapela The Gathering? hahaha, przecież to nazwa albumu Testament, pewnie resztę nazw też wymyśliłeś na poczekaniu. chłopie, mnie nie zagniesz bo ja po prostu sięna tym ZNAM!
Luzer [ Music Addict ]
Werter_ ->jednak az tak dobrze się nie znasz...link
NiePodam [ Chor��y ]
Hip-Hop --> tylko najlepszy
(O.S.T.R, pięć 2 dębiec, The Game, 50 cent itp., itd.)
.:VeGo:. [ Dragon ]
Only TechnO is my extasy!!
Rewolucjonista [ Konsul ]
Queens Of The Stone Age, Muse, U2, Red Hot Chili Peppers, Guns n Roses oraz "hałasy": Korn, Slipknot, System Of A Down (ale to przed Mesmerize), Illusion, Machine Head, Soulfly, Finger Eleven, czasem jakis slayer, metallica, iron maiden...

Werter_ [ Konsul ]
w internecie, to każdy może zrobić stronkę i napisać na niej co mu się podoba.
jednak to nie znaczy, że to się musi pokrywać z rzeczywistością, nie???/
ja zaraz mogę zrobić stronkę o kapeli X i ci powiedzieć, że taka istnieje, bo o niej jest w internecie...
zastanów się chłopcze!!!1
Rewolucjonista [ Konsul ]
aha - jeszcze In Flames i Nine Inch Nails :)

Werter_ [ Konsul ]
to wyżej to do Luzera było!
Luzer [ Music Addict ]
Werter_ ->Ty tylko udajesz głupiego?

Werter_ [ Konsul ]
nie obrażaj mnie, bo ja ciebie nie obrażam.
nie masz argumentów, to się nie odzywaj.
lo0ol [ Jónior ]
Tiesto, Paul van Dyk itp. :D
Baalnazzar [ Pretorianin ]
Rzezi! Tylko rzezi! Krwawe jatki na gitarach, rwanie strun, porykiwania, to jest to co lubię.
Van Gray [ Qu!kdeV ]
Papa Roach rlz !! I inne hardrockowe zespoły też :D
Silveria [ Konsul ]
w tej chwili kumpel mnie męczy najnowszym Snoopem z pedalskim Justinem...

Luzer [ Music Addict ]
Werter_ -> taaa, cały świat to jeden wielki spisek przeciwko Tobie, wszyscy wymyślaja jakieś kapele ktorych nie ma i tworzą o nich strony. Ale Ty na szczęście nie dasz się nabrać!
Van Gray [ Qu!kdeV ]
Silveria -> Może i Justin jest "kapkę" dziewczęcy, ale głos to ma niezły ;]
Luzer -> Werter_ się po prostu naoglądał filmu z Melem Gibsonem. Wiadomo, jakiego.
waslo [ Ajacieden ]
muzyki pop i powaznej
Aen [ MatiZ ]
Metal (z naciskiem na thrash), rock, industrial, techno, trance, poważna
Silveria [ Konsul ]
a teraz powrót do wspaniałej przeszłości.... H-Blockx "Risin' High" ;(

b166er [ Konsul ]
Ja mam podobny gust do twojego ale preferuje inne zespoły: Korn, Sliknot, System of A Down.
Ale również lubię Gorillaz, Daft Punk, Snoop Dogg.
Silveria [ Konsul ]
KoRn always rulez :D
GROM Giwera [ Sołdat ]
ZAJRZYJCIE
pod podany link...

...NathaN... [ The Godfather ]
<- Chupacabra -> Za Anatheme :]
Anathema, Porcupine Tree, Riverside, Coma. Czasem chwilowo odskakuje na inne typy muzyki ale to tylko chwilowo :)
InsicT [ Pretorianin ]
Trance & Techno i wszystkie jego mocniejsze odmiany:
HardStyle
HardHouse
HardBass itp.

leontheproffesional [ Pretorianin ]
Słucam zespołów takich jak: Metallica, Iron Maiden, Nirvana, Audioslave, Chris Cornell, Soundgarden, Guns'n Roses, AC/DC, Guano Apes, Red Hot Chilli Peppers, U2, Queen, Black Sabath, Ramstein, The Crannberies - niektóre z tych tylko jeden kawałek jak np Guano - Lords of the Boards - a co do polskich -to KNŻ, Kult, Kazik, Odzdział Zamknięty też jest w miare - oprócz tego - muzyka filmowa wykonawców takich jak Hans Zimmer, John Williams czy Howard Shore
uff - ale się opisałem :)
Kurdt [ Kocham Olkę ]
Grunge, heavy, thrash, melodic death, regge, punk, jazz...
Dorotkadk [ Konsul ]
House

F3n0m3n@lnY [ Legionista ]
Ja juz chyba od roku bez przerwy słucham LINKIN PARKA. Ten zespół wymiata!!!!!!!!!!
Kompo [ bujaka jamajka ]
Wszelakiej. Głównie hip-hop (Paktofonika, Pokahontaz, Kaliber 44, Fisz, OSTR i inne... :)
[-]Luna[-] [ Centurion ]
HardStyle,HardTrance,HardCore,Schranz

Golem6 [ FatGorilla Slim ]
Gatunkowo, to różnie bywa, więc podam pare zespołów:
Gorillaz [suXXX], System of a Down, POD, Limp Bizkit, Linkin Park, Offspring [ale to raczej żadko], troche polskiego reggae i Boba Marleya.

Hellraiser [ Born To Raise Hell ]
Chupacabra ---> jak masz te 50GB to jestes za mocny ziom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
od kiedy znajomość muzyki mierzy się w gigabajtach?

bialy kot [ Konsul ]
Moze latwiej bedzie, jak w nastepnym takim watku ktos wklei liste przebojow Eski, a reszta bedzie sie po prostu pod nia podpisywac? Przerazajace...

maroo_1 [ Pretorianin ]
a ja poprostu HH....I love this music!:P
Globus [ Generaďż˝ ]
werter - rzadzisz stary:)
Las Ca [ Konsul ]
1. Techno, a przede wszystkich housik, transik, tribalik. :)
2. HH (tylko PFK, Pokahontaz, Pijani - w tych klimatach, z reszty już dawno wyrosłem)
3. Disco Polo! :)

Chupacabra [ Senator ]
jak widac, watek przemienil sie w zwykla pyskowke, ja sie tam nie zamierzam z kims klocic o kapele,o ktorychnie slyszal.
A 50 giga mp3 to nie jest tak duzo, moj kumpel podliczal ostatnio swoje mp3, wyszlo mu jakies 3miesiace odtwarzania muzyki, duzo oczywiscie nakompaktach ma.
Werter_--> tak off topicowo, to posluchaj sobie jakas z tych kapel co wymienilem, moze nie metalowe do ktorych przywykles, ale graja bardzo dobra muze.
Pozdrawiam w imieniu The Gathering (hehehe)

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Hahaha Werter, nie obraz sie ale mowie to z pelna swiadomoscia: Wiekszego glupka na swiecie to ja jeszcze nie widzialem. Buahahaha
[-]Luna[-] [ Centurion ]
ja mam tylko z 2005 roku sama techniawe i to nie jest duzo , mi to zajmuje tylko tyle co nao brazku , to jest malutko

Zyklon [ Centurion ]
Werter---> niom z tym The Gathering Ci sie udalo :-) Bomba :-) TAkze pozdrowienia dla Anneke van Giersbergen - jedna z ciekawszych wokalistek metalowych... - kiedys bo juz nie dzis:-(
masterr [ Centurion ]
luna ----> jasne oczywiscie ze to malutko :D:D

DiaBLicA_88 [ Pretorianin ]
GoThIc RuLeZzz ... :D a TaK PozAtyM WszYsTko OprÓcZ DiScO PoLo :)
Sebaa [ Konsul ]
OPETH przede wszystkim !!!!!! heh ale to tak dla przykładu a ogólnie to wszystko , jak ide na impreze to mi moga nawet disco polo puscić dziabne co nie co i tez sie posłucha , a w domu to raczej metal , rock , progresive , klasyka , blues , reagge

dudka [ ! szypon ! ]
Rock
Blues
Jazz
Muzyka poważna
czasem POP
The Beatles
Dżem
Metallica
Queen
M. Jackson
i wielu innych

BuźkaMaster [ Pretorianin ]
!!!!!!!!!!!!!!! EKWADOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...........:::::::: NIECH JAZDA BEDZIE Z WAMI:::::::..............................
DARKDOG16 [ Pretorianin ]
Witam ja słucham Gorillaza Linkin Parka i na dyskach techno od czasu do czasu dobrym hip-hopen nie pogardze
Bart89 [ Pretorianin ]
BUŹKA MASTER------> EKWADOR Jest zajebisty właśnie go słucham teraz !!!! A ogólnie to Techno RULEZZZZZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sandro [ Wymiatacz ]
Arabski pop!!! Hisham Abbas wymiata :D

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
diablica_88 -----> jakie sluchasz zespoly gotyckie ? bo ja lubie ewanesens wiwin temptation i nighwisz, czasem nawet hima poslucham
Werter_ [ Konsul ]
KRIS_007 --->
mało widać synku widziałeś:-)

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Mowisz?
Edziaa [ Generaďż˝ ]
A ja słucham to co mi się podoba nie patrze na tym, techno, hh, klasyka ... itp.
Killer707 [ Chor��y ]
Co w klubie leci to z reguly mi sie podoba
hip hop dance techno

InsicT [ Pretorianin ]
HardStyle HardHouse HardBass This realy Great Music !

MGS_Saladin [ ]
hh
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Ciezkiej, tj. od 5kg wzwyz.

anksma1 [ BloodRayne ]
Słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho,począwszy od dance poprzez pop, techno, rock, gotyk, itd

Misiak [ Pluszak ]
Wszystkiego, poczynając od DiscoPolo, przez Cieżki rock, gotyk, techno, muz. klubową,aż do klasycznej muzyki
la fessée [ je ne taime plus ]
... znajoma mnie przesłała trochę kawałków muzyki z różnych gatunków, jednakże nie hh, techno i tym podobne, bardziej na top, ... słucham non stop ... ;)
SnT [ MokumManiac ]
hctkko >>> grzech NIE kojarzyć !!
Riven [ infamousbutcher ]
urwyajacej glowe.
Na przyklad: Sepultura - Meaningless Movements.
albo cos porusza pieknem, tekstem, albo urywa glowa, albo wszystko naraz. Wtedy to jest Muzyka.
erton [ Pretorianin ]
Ja tam mam taka zasade, ze muzyka to musi bujac, bez zadnych ciezkich rozkminek i tego typu akcji. Dobre basy, jakiestam sample, werble czy jakos tak i juz. Nie rozumiem ludzi ktorzy sluchaja tej pseudo ambitnej muzyki nad ktora trzeba trzy godziny siedziec zeby zrozumiec o czym oni tam nawijaja, a i tak sa to bzdury jakies. Ma byc jazda, wolume na maksa i od razu czujesz tego kopa, samo cie na parkiet wywala.

Riven [ infamousbutcher ]
nie neguje w zaden sposob muzyki, ktora ma sluzyc tylko i wylacznie rozrywce - wrecz przeciwnie - bardzo lubie taka. wszelkiej masci (za wyjatkiem gownianego techno i hh). ale to co napisales... buaha :))
pgnBart [ Chor��y ]
"Reggae, Reggae jest w sercu mym,
Reggae, Reggae jest dla mnie tym,
Reggae, czym dla żagla jest wiatr,
Poprzez szkwały i sztormy żeglujemy przez świat.
Reggae, Reggae kompasem mym,
Reggae, Reggae płonie stąd dym,
Reggae, Dobrze zna drogę tą,
Prosto z Kingstown do Kace tam gdzie stoi mój dom."
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Żywiołowej.