GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

1 grosz za SMS-a w POPie!

02.06.2005
20:00
smile
[1]

nowinka90 [ Legionista ]

1 grosz za SMS-a w POPie!

Wiecie że:
" Nowa oferta POPa rusza już jutro!
Prosimy o chwilę cierpliwości. A od 3 czerwca będzie się można już na maxa wyluzować, bo SMS w POPie będzie kosztować tylko 1 grosz brutto. I to do wszystkich w sieci Idea!
Fajnie, co?
"
Ciekawe czy bedzie trzeba kupić jakiś pakiet....

02.06.2005
20:02
smile
[2]

Rellik [ Kuciland seeker ]

too late dude.. Tak watek jzu istnieje ;) jest nawet lekko bardziej robudowany :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.