
nowinka90 [ Legionista ]
1 grosz za SMS-a w POPie!
Wiecie że:
" Nowa oferta POPa rusza już jutro!
Prosimy o chwilę cierpliwości. A od 3 czerwca będzie się można już na maxa wyluzować, bo SMS w POPie będzie kosztować tylko 1 grosz brutto. I to do wszystkich w sieci Idea!
Fajnie, co? "
Ciekawe czy bedzie trzeba kupić jakiś pakiet....

Rellik [ Kuciland seeker ]
too late dude.. Tak watek jzu istnieje ;) jest nawet lekko bardziej robudowany :D