tyciu [ Konsul ]
mpeg2dmx.ax ..
Mam z tym problem . Przy probie odtworzenia filmu wyswietla komunikat : AppName: best player.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: mpeg2dmx.ax ModVer: 2.0.84.30429 Offset: 0000dff3 .. jakies pomysly ?