
Vistorante [ teh_pwnerer ]
Dungeon Siege 2 beta - key...
No cóż, jako że dopiero dzisiaj udało mi sie ściągnąć klienta, wchodzę sobie na fileplanet, próbuję wziąc sobie a kiedy wita mnie napis oznajmiający że nabór do bety właśnie się skończył.
Tak więc pytam czy komuś się czasem nie znudziło DS2 i nie mógłby odstąpić keya?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Key do tej bety dziala tylko do jednej instalacji na jednym kompie.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 18:23:28]