GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dungeon Siege 2 beta - key...

02.06.2005
18:23
smile
[1]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Dungeon Siege 2 beta - key...

No cóż, jako że dopiero dzisiaj udało mi sie ściągnąć klienta, wchodzę sobie na fileplanet, próbuję wziąc sobie a kiedy wita mnie napis oznajmiający że nabór do bety właśnie się skończył.

Tak więc pytam czy komuś się czasem nie znudziło DS2 i nie mógłby odstąpić keya?

02.06.2005
18:24
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Key do tej bety dziala tylko do jednej instalacji na jednym kompie.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 18:23:28]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.