GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szybki wątek! Pomoc w wycenie akcesorii do telefonów.

02.06.2005
16:54
smile
[1]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Szybki wątek! Pomoc w wycenie akcesorii do telefonów.

Sorrki, że ta kategoria tematyczna, ale troszkę czas mnie nagli. Mam na zbyciu wpełni sprawne akcesoria do telefonów Ericsson oraz SonyEricsson. Poniżej skromne opisy... Nie znam się na tym, dlatego liczę na Waszą pomoc.

SonyEricsson - CommuniCam Mobile camera MCA-20
zestaw:
- aparat
- futerał
- pasek
- instrukcja

Używany Bodajże trzy razy. W pełni sprawny!

Ericsson - MP3 Handsfree HPM-10
zestaw:
- adapter dla kart SanDisk (podlączenie do telefonu)
- karta pamięci Ericsson SanDisk 32mb
- czytnik kart pamięci SanDisk (podłączenie przez port drukarki)
- słuchawki + klamra przypinająca
- gąbki na słuchawki
- przejściówka COM/PS2 - wyjście
- przejściówka COM/PS2 - wejście
- CD z oprogramowaniem

Raz użyty. W pełni sprawny!

Oba rarytasy sprowadzone zostały ze Szwecji i z racji tego nie posiadają gwarancji, choć wiem, że mają po kilka tyogdni. Mam zamiar wystawić je na Allegro, ale najpierw chciałbym dowiedzieć się za ile.

02.06.2005
17:12
[2]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

3,5zl/kg

02.06.2005
17:16
[3]

xywex [ mlask mlask! ]

zarówno za aparat jak i mp3 dałem po 200 zł, z tym że to było mniej więcej rok temu. aktualnych cen nie znam. I ten odtwarzacz ma karty mmc, a nie sd.

02.06.2005
18:27
smile
[4]

Goozys[DEA] [ Virus ]

xywex --> No przecież widzę, że SanDisk...

02.06.2005
18:58
[5]

KaPuhY [ Bury Osioł ]

a nie moze miec SD/MMC??

i chyba secure digital a nie sandisk ... :P albo to mi sie w bance miesza :)

02.06.2005
19:09
[6]

xywex [ mlask mlask! ]

Goozys[DEA] --> Źle widzisz. :)
HPM-10 obsługuje JEDYNIE MMC. Większość urządeń obsługuje MMC/SD, ale ten ma za wąskie wejście, a karta SD jest szersza niż MMC. Wiem, bo sporo nerwów na tym straciłem, kupując kartę :)

02.06.2005
19:40
[7]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

xywex--- wiesz czy ten mp3 player dziala z t230?

02.06.2005
19:46
smile
[8]

Goozys[DEA] [ Virus ]

Może ja się nie znam... karta faktycznie MMC, ale pisząc SanDisk, miałem na myśli markę, a nie typ :)

02.06.2005
20:24
[9]

xywex [ mlask mlask! ]

Soldamn --> Przykro mi, ale nie mam pojęcia. Aczkolwiek jeśli jest podobny to t689, t300, t310, to działa :)

02.06.2005
20:25
[10]

xywex [ mlask mlask! ]

errata:
t689=t68i

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.