GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Myszka - 2x kliknięcie !!! :( pls help

02.06.2005
16:48
smile
[1]

Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]

Myszka - 2x kliknięcie !!! :( pls help

Mam taki problem: klikam LPM 1x a system odczytuje jakbym kliknął 2x. W ustawieniach nic nie zmieniałem, jest normalnie x1. Nie wiem o co chodzi. Strasznie mi to przeszkadza w grach i nie tylko ... help

02.06.2005
16:51
[2]

col. Kilgore [ Konsul ]

Miałem juz taki objaw, niestety bylo to uszkodzenie sprzetowe myszki. Musialem kupic nowa. Jesli ta myszka nie jest na gwarancji to ja rozkrec i zobacz czy cos sie nie poluzowalo, jesli masz na gwarancji to wyslij do naprawy.

02.06.2005
16:52
smile
[3]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

zainsatluj ponownie sterowniki myszki badz zmien ustawienia myszki moze sie jakos "same zmienily... powodzenia :>

02.06.2005
17:03
smile
[4]

Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]

Dzieki za info. Rozkręcę ją i zainstaluje new sterowniki :)

02.06.2005
17:10
[5]

Fett [ Avatar ]

może najpierw nowe sterowniki zainstaluj

02.06.2005
17:19
[6]

eJay [ Gladiator ]

Panel Sterowania------->Opcje folderow-------->Ogolne--------->Dwukrotne kliknięcie------>Zastosuj

02.06.2005
17:30
[7]

Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]

eJay ---> pisałem, że w ustawieniach mam dobrze więc czytaj dokładnie

02.06.2005
17:31
[8]

Regis [ ]

U mnie byl to objaw tego, ze moja myszka dokonala swojego zywota.

02.06.2005
17:32
smile
[9]

eJay [ Gladiator ]

Napisales, ze nic nie zmieniales:) W takim razie masz cos z myszką:)

02.06.2005
17:33
[10]

Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]

Pobrałem new sterowniki i czekam... zobaczę czy to cos dało...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.