
Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]
Myszka - 2x kliknięcie !!! :( pls help
Mam taki problem: klikam LPM 1x a system odczytuje jakbym kliknął 2x. W ustawieniach nic nie zmieniałem, jest normalnie x1. Nie wiem o co chodzi. Strasznie mi to przeszkadza w grach i nie tylko ... help
col. Kilgore [ Konsul ]
Miałem juz taki objaw, niestety bylo to uszkodzenie sprzetowe myszki. Musialem kupic nowa. Jesli ta myszka nie jest na gwarancji to ja rozkrec i zobacz czy cos sie nie poluzowalo, jesli masz na gwarancji to wyslij do naprawy.

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]
zainsatluj ponownie sterowniki myszki badz zmien ustawienia myszki moze sie jakos "same zmienily... powodzenia :>

Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]
Dzieki za info. Rozkręcę ją i zainstaluje new sterowniki :)
Fett [ Avatar ]
może najpierw nowe sterowniki zainstaluj
eJay [ Gladiator ]
Panel Sterowania------->Opcje folderow-------->Ogolne--------->Dwukrotne kliknięcie------>Zastosuj
Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]
eJay ---> pisałem, że w ustawieniach mam dobrze więc czytaj dokładnie
Regis [ ]
U mnie byl to objaw tego, ze moja myszka dokonala swojego zywota.

eJay [ Gladiator ]
Napisales, ze nic nie zmieniales:) W takim razie masz cos z myszką:)
Potężny Kleszcz [ Pretorianin ]
Pobrałem new sterowniki i czekam... zobaczę czy to cos dało...