GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagrywanie płytki DVD.

02.06.2005
15:35
smile
[1]

Gepard206 [ Generaďż˝ ]

Nagrywanie płytki DVD.

Mam do was takie pytanie.
Jak mam nagrywać filmy DVD żeby odtwarzać na stacjonarnym odtwarzaczu z napisami.
Napisy muszą być takie same jak nazwa filmu czy mogą być z inną nazwą?
Czekam na waszą pomoc.

02.06.2005
15:51
[2]

[-]Luna[-] [ Centurion ]

eee , nie da rady tak , caly film DVD ( zajmujacy prawie cala plyte DVD) nie odtworzy ci napisow obok filmu, a film taki nagrywasz w NERO z opcja DVD VIDEO , przeciagasz z demona voby itp i nagrywasz , a zeby do filmu DVD wladowac napisy polskie trzeba sie troche natrudzic , nie chce mi sie opisywac jak to zrobic

02.06.2005
18:15
[3]

Gepard206 [ Generaďż˝ ]

Stary do niczego cię nie zmuszam ale bardzo mi jest potrzebna ta umiejętność.
Więc prosze cie o pomoc.

02.06.2005
18:18
[4]

N2 [ negroz ]

www.divx.pl

02.06.2005
18:18
[5]

N2 [ negroz ]

sory i jeszcze jeden : www.cdrinfo.pl

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.