
Gepard206 [ Generaďż˝ ]
Nagrywanie płytki DVD.
Mam do was takie pytanie.
Jak mam nagrywać filmy DVD żeby odtwarzać na stacjonarnym odtwarzaczu z napisami.
Napisy muszą być takie same jak nazwa filmu czy mogą być z inną nazwą?
Czekam na waszą pomoc.
[-]Luna[-] [ Centurion ]
eee , nie da rady tak , caly film DVD ( zajmujacy prawie cala plyte DVD) nie odtworzy ci napisow obok filmu, a film taki nagrywasz w NERO z opcja DVD VIDEO , przeciagasz z demona voby itp i nagrywasz , a zeby do filmu DVD wladowac napisy polskie trzeba sie troche natrudzic , nie chce mi sie opisywac jak to zrobic
Gepard206 [ Generaďż˝ ]
Stary do niczego cię nie zmuszam ale bardzo mi jest potrzebna ta umiejętność.
Więc prosze cie o pomoc.
N2 [ negroz ]
www.divx.pl
N2 [ negroz ]
sory i jeszcze jeden : www.cdrinfo.pl