GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z wirusem !!

02.06.2005
14:20
[1]

Dziubek90 [ Sweet Home Alabama ]

problem z wirusem !!

skaner znalazł mi wirus HLL.W32.Jeefo

złapał prawie same exe padł IE, nero, gg
mam jakieś 250 plików zarażonych z tego 130 usuniętych, wiecie jak sie tego pozbyć ?

PROSZE POMÓŻCIE !!

02.06.2005
14:21
[2]

aikikaisensei [ Senator ]

Zrób format, a na przyszłość pamiętaj żeby nie używać IE tylko Opery 8.

02.06.2005
14:23
[3]

Dziubek90 [ Sweet Home Alabama ]

formata na pewno nie zrobie mam a duzo waznych rzeczy,

02.06.2005
14:23
[4]

Szyszkłak [ Pretorianin ]

ehh Jeefo wiem co to za badziew też to miałem najlepszym lekarstwem na tego wira jest 4mat...

02.06.2005
14:26
[5]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

jeżeli znasz angielski to tutaj masz pełną informację o wirusie i sposoby radzenia sobie z nim

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.