Dziubek90 [ Sweet Home Alabama ]
problem z wirusem !!
skaner znalazł mi wirus HLL.W32.Jeefo
złapał prawie same exe padł IE, nero, gg
mam jakieś 250 plików zarażonych z tego 130 usuniętych, wiecie jak sie tego pozbyć ?
PROSZE POMÓŻCIE !!
aikikaisensei [ Senator ]
Zrób format, a na przyszłość pamiętaj żeby nie używać IE tylko Opery 8.
Dziubek90 [ Sweet Home Alabama ]
formata na pewno nie zrobie mam a duzo waznych rzeczy,
Szyszkłak [ Pretorianin ]
ehh Jeefo wiem co to za badziew też to miałem najlepszym lekarstwem na tego wira jest 4mat...
grish_em_all [ Hairless Cobra ]
jeżeli znasz angielski to tutaj masz pełną informację o wirusie i sposoby radzenia sobie z nim