GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

http://bash.org.pl/top50

02.06.2005
13:55
smile
[1]

EwUnIa_kR [ Legend ]

http://bash.org.pl/top50

było?

<LuTeK> A wlasnie.. nie kupujcie alufelg na allegro!
<LuTeK> Wygralem licytacje, i koles mi napisal, ze musze poczekac tydzien, bo musi zlokalizowac samochod z takimi alusami w w-wie.

02.06.2005
13:56
smile
[2]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

bylo...jakis tydzien temu w watku z dowcipami wklejone przez Yazza...ale niektore rzaaadza:)))

02.06.2005
13:57
[3]

EwUnIa_kR [ Legend ]

nie mam dowcipów..trudno..bedzie jeszcze raz;)

02.06.2005
13:58
[4]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

<Zokor> jak maszna imie ?
<FAJNA20> iwona
<FAJNA20> aty
<Zokor> Krzysiek
<Zokor> skad jestes Iwonko ??
<FAJNA20> skad znasz moje imie


Padlam :P

02.06.2005
13:58
[5]

DeLordeyan [ The Edge ]

[email protected]: na niewidocznym o 23.00 wszyscy chcemy mieć czerwone słoneczka przez minute na gg uczcijmy papieża minutą ciszy. Roześlijcie to dalej warszwa
sznik: znam Cie?
[email protected]: dupe zamknij i rozsyłaj chodzi o wiare i o papieza


dobijające

02.06.2005
14:04
smile
[6]

Conroy [ Dwie Szopy ]

<v`> ja peirdole!
<v`> dziadek mi wypił spirytus do czyszczenia Cdromu :
<b3x> rotfl :D
<v`> ;/
<v`> jeszcze mowil ze jakis cierpki
<v`> kurwa mac...

02.06.2005
14:06
[7]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

<_michal_> ty mnie nawet nie denerwuj zrobiles mnie w bambuko
<_michal_> przez ciebie dostalem od matki wpierdel
<Hazazel> UuUuU za pralke tak ?
<_michal_> tak
<utek> hmm
<utek> za jaka pralke?
<_michal_> stoi u mnie w pokoju i zawadza mi teraz
<Hazazel> utek mnie nie pytaj
<_michal_> utek zal mowic, jestem idiota
<_michal_> podpuscil mnie zebym kupil pralke do routowania sdi
<_michal_> jakies przewodnictwo
<_michal_> a ja debil kupilem


To nie moze byc prawdziwe, nie wierze :) nie chce!! :P

02.06.2005
14:08
smile
[8]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

O w mordę, wymiękam. Ewunia poprawiłaś mi humor.

02.06.2005
14:17
smile
[9]

Mortan [ ]

<Myszor> 1/4 filmu, a one nadal sa ubrane
<Myszor> kiepski pornol
<MaTe-> no widac kto to 18stke skonczyl ostatnio
<Winger> Myszor: cierpliwosci, w koncu kiedys zobaczysz cipke.

02.06.2005
14:20
smile
[10]

bania07 [ Centurion ]

EwUnIa_kR -->powiedz mi tak zupełnie nie na temat wątku to będzie CZYM TY SIE ZAJMUJESZ W ŻYCIU?
pracujesz gdzies ?
ciekawy jestem

02.06.2005
14:21
[11]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

bania --> Nie wiesz, ze ciekawosc pierwszy stopien do Piekla? ;)

02.06.2005
14:23
smile
[12]

EwUnIa_kR [ Legend ]

buhahahahahaha

02.06.2005
14:24
smile
[13]

Garbizaur [ CLS ]

<Dis> moja matka zrobila mi dzis zarcika, polozyla sie kolo mnie chwile przed tym jak sie obudzilem, potem jak juz otworzylem oczy to wstala i powiedziala ze jestem lepszy niz ojciec


ROTFL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

02.06.2005
14:24
smile
[14]

Anoneem [ Melodramatic Fool ]

Nie wytrzymam :))

<Neze> piatek i nikogo przy kompie
<Neze> nagle wszyscy znalezli przjaciol prawdziwych?>
<Neze> i cel w zyciu?
<Neze> nie wierze ;ppp

02.06.2005
14:25
[15]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

rotfl :P

02.06.2005
14:26
smile
[16]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

34xxx25
podaj mi jakas wyszukiwarke dobra
Rothman
google.com ?
34xxx25
spierdalaj... nie mozesz mi normalnie powiedziec, tylko musisz mnie ciagle do google odwolywac?

02.06.2005
14:28
smile
[17]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

<v3n0n> teraz cicho... jakies laski kolo domu przechodza.. musze techno wlaczyc

Dla mnie to jest mistrzowskie :D

02.06.2005
14:28
smile
[18]

Prezes_Krzychu [ PREZES ]

mocne :)

02.06.2005
14:29
[19]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Moija przepona :P
<Mari> gram w literaki..
<Mari> mam litery..
<Mari> e,e,i,o,a,h i pusty..
<Shalick> mozesz ulozyc cytat z pornola
;)))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 14:28:43]

02.06.2005
14:32
smile
[20]

Tomus665 [ Senator ]

<Veno> ej cześć mam jedno pytanie koledzy muwią mi coś że mam laga gdzie sie to wylancza ?

02.06.2005
14:33
smile
[21]

Regis [ ]

<Qra`> Historia wydazyla sie pare dni temu kolegom na Accenture'owym projekcie we Wrocku:
<Qra`> Key account z Computerlandu zaprosil kilka informatykow od naszego klienta
<Qra`> na kolacje do La Scali na rynku Wroclawskim.
<Qra`> Restauracja spokojna, ale jak sie czasem zdarza, blisko nich siadla grupka
<Qra`> panow z bardzo szerokimi karkami i zlotymi lancuchami. Oczywiscie odbieraja
<Qra`> komorki, i rzucaja tekstami typu "ten na granicy to k**** nasz, bierz bm-ke do Sergieja."
<Qra`> Nasi, jak to informatycy, siedzieli skromnie starajac sie nie zwracac na
<Qra`> siebie uwagi. W pewnym momencie zadzwonil telefon do jednego o problemie na
<Qra`> produkcji, chlopcy rozmawiaja i pada zdanie, "to zrob mu kill'a jak inaczej nie mozesz."
<Qra`> Po rozmowie, jeden z kolegow z szyja odwraca sie, patrzy na naszego i z
<Qra`> uznaniem w glosie mowi: "Szacuneczek."


Buahahaha :D

02.06.2005
14:38
smile
[22]

Soll [ Senator ]

Nieeezłe :)

02.06.2005
14:40
smile
[23]

oksza [ Senator ]

Z "dzisiejszych":

#5644 (10) + - x
W sklepie:

<Rielev>Poprosze jeden cd-r.
<Sprzedawczyni>W slimie czy luzem?
<Rielev>a po ile?
<Sprzedawczyni> co po ile?
<Rielev> No a co ja chce kupic? konika na biegunach??
<Sprzedawczyni> Nie mamy.
<Rielev> No to cześć.

02.06.2005
14:41
[24]

Garbizaur [ CLS ]

<czemu> my tu gadu gadu a dziewczyny od rana nic cieplego w ustach nie mialy...



Buahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!

02.06.2005
14:45
smile
[25]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

IE sluzy do przegladania internetu z twojego komputera i na odwrot.

Buhahaha coś w tym jednak jest :D

02.06.2005
14:51
smile
[26]

Regis [ ]

Litosci:

<dozzie> prawdopodobienstwo, ze na pokladzie samolotu jest bomba wynosi 1/1 000 000
<dozzie> prawdopodobienstwo, ze na pokladzie tego samego samolotu sa dwie bomby
<dozzie> wynosi 1/1000 000 000 000
<dozzie> wniosek?
<dozzie> jesli chcesz zminimalizowac prawdopodobienstwo, ze na pokladzie jest cudza bomba, to zabierz wlasna

------------------------------------

dnak ([email protected])
do szkoły pedalcze!
Krzysiek ([email protected])
to ja Pawel
dnak ([email protected])
??
dnak ([email protected])
jaki paweł?
dnak ([email protected])
i czemu na tlenie krzyśka?
Krzysiek ([email protected])
tata krzysia
'

Buahahahaha :D Te dwa poki co rzadza :D

02.06.2005
14:54
smile
[27]

snopek9 [ Legend ]

<ks`> wezmy np. wyraz 'kosciol' ...
<ks`> poprzestawiamy kilka liter, kilka dodamy, kilka wyrzucimy i wyjdzie nam 'szatan' ;P


dobre

02.06.2005
14:55
smile
[28]

Regis [ ]

[karp] Nazwa odbiorcy: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[karp] Nr rachunku odbiorcy: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[karp] Nazwa banku odbiorcy: BRE Wydz.Bankowosci Elektronicznej
[karp] Kwota: 600.00 PLN
[karp] Tytulem: oplata za sex. jesli bank pobierze prowizje od tego przelewu to popelni przestepstwo czerpania korzysci z cudzego nierzadu.
[karp] Data: 2005-05-31
[karp] Zleceniodawca: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[karp] Status: Zrealizowany


Boze, skad ludzie biora takie teksty? :D

02.06.2005
14:57
smile
[29]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

dnak ([email protected])
do szkoły pedalcze!
Krzysiek ([email protected])
to ja Pawel
dnak ([email protected])
??
dnak ([email protected])
jaki paweł?
dnak ([email protected])
i czemu na tlenie krzyśka?
Krzysiek ([email protected])
tata krzysia

02.06.2005
14:58
smile
[30]

Regis [ ]

Space Cowboy --> Juz to cytowalem ;)

02.06.2005
15:02
smile
[31]

slowik [ Legend ]

rozmowa z kurnik.pl, literaki:

* czemu69 sprawdza; slowa 'fat' nie ma w slowniku...
<czemu69> co to fat?
<tamas> system plikow, dzieki niemu tutaj jestes
<czemu69> nie prawda, mam reiserfs
<tamas> pierd...
<czemu69> a windows smierdzi :-)
<tamas> jak dziecko i sie nie znasz
<tamas> chlopie, o samym sprzecie poczytaj
<czemu69> tzn.? moze jasniej? IMO znam sie troche na tych rzeczach
<tamas> A ja wykladam na Uniwersytecie wiec sie lepiej znam dziecko.
<tamas> bo co ma oprogramowanie
<tamas> do formatu dysku?
<czemu69> prawdopodobnie to, ze system operacyjny chodzi pod kontrola danego systemu plikow
<czemu69> eg. Windows/DOS - fat/vfat, ntfs; Linux - jfs, xfs, reiserfs, ext*; BeOS - BeFS
<tamas> hehe, Ty nie rozumiesz co piszesz
<tamas> to jest normalnie wtorny alfabetyzm
<czemu69> co nazywasz wtornym analfabetyzmem?
<tamas> nie wazne, graj bo sie osmieszasz



na wszelki wypadek wie ktos z jakiego uniwerka jest ten "profesor" ?? :D

02.06.2005
15:03
smile
[32]

snopek9 [ Legend ]

To tez dobre :)

<dozzie> prawdopodobienstwo, ze na pokladzie samolotu jest bomba wynosi 1/1 000 000
<dozzie> prawdopodobienstwo, ze na pokladzie tego samego samolotu sa dwie bomby
<dozzie> wynosi 1/1000 000 000 000
<dozzie> wniosek?
<dozzie> jesli chcesz zminimalizowac prawdopodobienstwo, ze na pokladzie jest cudza bomba, to zabierz wlasna

02.06.2005
15:03
smile
[33]

Actimel [ Impossible Is Nothing ]

<vasquess> ejjj jutro mamy jakis sprawdzian, etc ?
<grzesiek> no ... matura
<vasquess> k****! wiedzialem, ze o czyms zapomnialem



hahahha, padam :) :D:D:D :) :P :D (i jeszcze pełno minek :))
buahahahgaha

02.06.2005
15:04
[34]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Przeoczenie, chyba mi wybaczysz :) :P


A to se musze zapisać, może się kiedyś (czyt. niedługo pewnie) przydac :D

<ahes> juz mi net działa
<ahes> napisałem wierszyk do administratora
<ahes> chcecie posłuchać?
<ahes> zaraz wkleję
<neo182> ahes: dawaj ;]
<argonn> ahes: chcemy :)
<ahes> smsowy wierszyk ahesa: "Do admina"
<ahes> Przywoluje Cie o wielki adminie
<ahes> bo siec znowu ku#$a nie zyje
<ahes> Pingi nie chca leciec smialo
<ahes> dwa tysiace milisekund - chyba je posralo...
<Tomekk^> lol
<argonn> :D
<ahes> admin odpisał: 20 minut i będzie...

02.06.2005
15:06
smile
[35]

bania07 [ Centurion ]

Ewunia nie mozesz powiedzieć czym sie zajmujesz w zyciu? jakaś szkoła , studia czy praca?

02.06.2005
15:12
smile
[36]

Actimel [ Impossible Is Nothing ]

<h> Quetzal: gdybym byl kobieta, to bym nie siedzial na ircu tylko lezal w lozku i bawil sie cyckami ;D

02.06.2005
15:12
smile
[37]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

bania07 ------> a co ty książkę piszesz o forumowej społeczności?

02.06.2005
15:16
smile
[38]

Actimel [ Impossible Is Nothing ]

łojeny... nie wytrzymam zaraz ze śmiechu :)

<LaNdScAp3> o, jakis chuj w bloku linuksa ma.
<LaNdScAp3> a nie, to ja.

02.06.2005
15:22
smile
[39]

Praetor [ Generaďż˝ ]

dnak ([email protected])
do szkoły pedalcze!
Krzysiek ([email protected])
to ja Pawel
dnak ([email protected])
??
dnak ([email protected])
jaki paweł?
dnak ([email protected])
i czemu na tlenie krzyśka?
Krzysiek ([email protected])
tata krzysia



ahahahahaha :)

02.06.2005
15:25
smile
[40]

@d@m [ ]

<Sad> "wzywa sie do osobistego stawienia sie w celu przeznaczenia na przeszkolenie wojskowe
<Sad> ku*wa, zostane Jedi.

02.06.2005
15:27
smile
[41]

shabso [ Generaďż˝ ]

he dobre

02.06.2005
15:32
[42]

Praetor [ Generaďż˝ ]

karp] Nazwa odbiorcy: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[karp] Nr rachunku odbiorcy: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[karp] Nazwa banku odbiorcy: BRE Wydz.Bankowosci Elektronicznej
[karp] Kwota: 600.00 PLN
[karp] Tytulem: oplata za sex. jesli bank pobierze prowizje od tego przelewu to popelni przestepstwo czerpania korzysci z cudzego nierzadu.
[karp] Data: 2005-05-31
[karp] Zleceniodawca: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[karp] Status: Zrealizowany

doskonale

02.06.2005
15:33
smile
[43]

foxx [ lisek ]

niezle... :D

02.06.2005
15:42
smile
[44]

foxx [ lisek ]

<Dairi> Firiel pisze: "wlasnie w wordzie, w okienku "wpisz pytanie do pomocy"
<Dairi> wpisalam "jaki jest sens zycia?"
<Dairi> a on mi na to "Tworzenie papierowych zabawek przy użyciu obiektów clipart"
<Dairi> dlugo nad tym myslal"

02.06.2005
16:03
smile
[45]

Da5id. [ Snufkin ]

Oj tak, bash wymiata
Zdaje się, ze jest tam nawet jeden log z moim udziałem :)

02.06.2005
16:11
smile
[46]

zarith [ ]

niezłe, ale na angielskim bashu są lepsze:)

<Donut[AFK]> HEY EURAKARTE
<Donut[AFK]> INSULT
<Eurakarte> RETORT
<Donut[AFK]> COUNTER-RETORT
<Eurakarte> QUESTIONING OF SEXUAL PREFERENCE
<Donut[AFK]> SUGGESTION TO SHUT THE FUCK UP
<Eurakarte> NOTATION THAT YOU CREATE A VACUUM
<Donut[AFK]> RIPOSTE
<Donut[AFK]> ADDON RIPOSTE
<Eurakarte> COUNTER-RIPOSTE
<Donut[AFK]> COUNTER-COUNTER RIPOSTE
<Eurakarte> NONSENSICAL STATEMENT INVOLVING PLANKTON
<Miles_Prower> RESPONSE TO RANDOM STATEMENT AND THREAT TO BAN OPPOSING SIDES
<Eurakarte> WORDS OF PRAISE FOR FISHFOOD
<Miles_Prower> ACKNOWLEDGEMENT AND ACCEPTENCE OF TERMS

02.06.2005
16:17
[47]

Illiridian [ Chor��y ]

<Qra`> Historia wydazyla sie pare dni temu kolegom na Accenture'owym projekcie we Wrocku:
<Qra`> Key account z Computerlandu zaprosil kilka informatykow od naszego klienta
<Qra`> na kolacje do La Scali na rynku Wroclawskim.
<Qra`> Restauracja spokojna, ale jak sie czasem zdarza, blisko nich siadla grupka
<Qra`> panow z bardzo szerokimi karkami i zlotymi lancuchami. Oczywiscie odbieraja
<Qra`> komorki, i rzucaja tekstami typu "ten na granicy to k**** nasz, bierz bm-ke do Sergieja."
<Qra`> Nasi, jak to informatycy, siedzieli skromnie starajac sie nie zwracac na
<Qra`> siebie uwagi. W pewnym momencie zadzwonil telefon do jednego o problemie na
<Qra`> produkcji, chlopcy rozmawiaja i pada zdanie, "to zrob mu kill'a jak inaczej nie mozesz."
<Qra`> Po rozmowie, jeden z kolegow z szyja odwraca sie, patrzy na naszego i z
<Qra`> uznaniem w glosie mowi: "Szacuneczek."


To powala:)

02.06.2005
16:53
smile
[48]

General E'qunix [ Konsul ]

hahahaahaaa o lol ;d
xD

02.06.2005
17:13
smile
[49]

oksza [ Senator ]

No to ja jeszcze też dorzuce z angielskiego:

#507722 +(1686)- [X]

EvilEye:i just found out that i have competition for student government president
EvilEye:hes blind
EvilEye:so heres my campaign slogan: "I have a vision"

02.06.2005
17:19
smile
[50]

Judith [ Gladiator ]

<lu> kochaj mnie kochaj
<lu> i ze mna badz
<lu> i nie opuszczaj
<lu> mnie na krok
<lu> eee
<lu> kurwa nie to okno

Umarłem! :D

02.06.2005
17:25
smile
[51]

zarith [ ]

jeszcze dwa fajne z angielskiego:)

#5273 +(17390)- [X]

<erno> hm. I've lost a machine.. literally _lost_. it responds to ping, it works completely, I just can't figure out where in my apartment it is.

#99060 +(14212)- [X]

t0rbad> so there i was in this hallway right
BlackAdder> i believe i speak for all of us when i say...
BlackAdder> WRONG BTICH
BlackAdder> IM SICK OF YOU
BlackAdder> AND YOUR LAME STORIES
BlackAdder> NOBODY HERE THINKS YOURE FUNNY
BlackAdder> NOBODY HERE WANTS TO HEAR YOUR STORIES
BlackAdder> IN FACT
BlackAdder> IF YOU DIED RIGHT NOW
BlackAdder> I DON"T THINK NOBODY WOULD CARE
BlackAdder> SO WHAT DO YOU SAY TO THAT FAG
*** t0rbad sets mode: +b BlackAdder*!*@*.*
*** BlackAdder has been kicked my t0rbad ( )
t0rbad> so there i was in this hallway right
CRCError> right
heartless> Right.
r3v> right

02.06.2005
17:34
smile
[52]

...NathaN... [ The Godfather ]

Ni echce mi sie wszystkiego czytać, to czytam tylko te co wklejacie i jak narazie najlepsze jest z maturą i karkami :D

02.06.2005
18:21
smile
[53]

katrin20 [ Kati ]

<lol2> ja tam przebrnęłam przez wszystkie :D... przy niektórych leżałam :DD

02.06.2005
19:05
smile
[54]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ma ktos moze nagrywarke do dyskietek?

02.06.2005
19:24
[55]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Pedalcze! kup se pralke do routowania SDI ;o

02.06.2005
19:29
smile
[56]

bartek [ ]

oksza, haha, drugie zaritha mnie rozgniotło ;)

Do reszy - spokojnie, wydaje mi się, że wielu z nas potrafi klikać w link - nie musicie przepisywać całej strony do tego tematu ;)

02.06.2005
19:41
smile
[57]

Pytacz [ Centurion ]

<Hikari> musiałam zresetować żeby upewnić się jakiego mamy windowsa

02.06.2005
19:57
smile
[58]

Conroy [ Dwie Szopy ]

<`Ponton> https://www.mypenisinyourcoffee.com/
<`Ponton> ;pp
<xerathin> lol
<xerathin> myslalem ze tam jest my penis in your coffe
<xerathin> a tam jest tylko niewinne my pen is in your coffe :D


Też tak przeczytałem :).

02.06.2005
22:49
smile
[59]

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]

bhahahahahahaha najlepszy jest wierszyk do Admina :)

02.06.2005
23:12
smile
[60]

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]

<--takie:)

02.06.2005
23:18
smile
[61]

neXus [ Fallen Angel ]

Dobre - dawno sie tak nie smiałem :)

02.06.2005
23:23
[62]

hola' [ koniczynka ]

jutro to przeczytam cale ale po tym jakich udzilelacie odp pwnie bedzie fajne :)

02.06.2005
23:40
[63]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Conroy - też przeczytałem my penis... ;-)

02.06.2005
23:47
[64]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hola--> po co się wpisujesz do wątku brzydkiej i tępej baby?

02.06.2005
23:59
smile
[65]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

o masakra niektore, z krzesla mozna spaść :D

03.06.2005
00:01
[66]

Api15 [ Konsul ]

<perez> CaNo: jakie masz IQ ?
<CaNo> perez: nie mam juz wywalilem
<CaNo> zamialo miejsca na dysku ma
<perez> rotfl
<perez> jeszcze raz dam mu sznse
<perez> CaNo: jakie masz IQ ?
<CaNo> perez nei mam
<CaNo> kurde
<perez> buehuehuee
<CaNo> mam gadu gadu
<perez> wezcie mnie stad !!!!
<CaNo> a po chuj ci icq?
<perez> IQ !!!
<Kafar‹s›> CaNo : nie masz IQ ? :)
<Kafar‹s›> heuehueheuheu


to jest niszczace:D:D:D

03.06.2005
00:05
smile
[67]

Api15 [ Konsul ]

<Veno> ej cześć mam jedno pytanie koledzy muwią mi coś że mam laga gdzie sie to wylancza ?

BUAHAHAHA!!:D

03.06.2005
00:22
smile
[68]

MasterDD [ :-D ]

Nie no !!! Umieram! :D
Trzymcie mnie, buehehehehehehhehehe

zajebiste, najlepsza dawka humoru ever ! :D

buehehehehhehehehehehehehe :D :D :D

<rotfl>

03.06.2005
00:23
smile
[69]

EwUnIa_kR [ Legend ]

MasterDD--> a to się cieszę:D;)

03.06.2005
00:27
smile
[70]

la fessée [ je ne taime plus ]

#248 (129) + - x
<PeWee> nosz qrwa mac !!
<PeWee> jebana poczta dzisiaj przeszla sama siebie
<PeWee> idioci zamiast do adresata wyslac to do mnie wyslali przesylke.. nosz qrwa mac
<PeWee> jak mozna wyslac cos do nadawcy ?

... spoko ... ;)

03.06.2005
01:33
[71]

zmudix [ palnik ]

z podobnych polecam jeszcze www.pr0n.pl i geekz.anfo.pl :)

03.06.2005
01:37
smile
[72]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

Kontrola lotow kazdego ircownika : )--->

03.06.2005
01:39
[73]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

za duzy format :/

03.06.2005
01:41
smile
[74]

katrin20 [ Kati ]

niezły bajzel :P

03.06.2005
02:12
[75]

EwUnIa_kR [ Legend ]

u mnie jest podobnie;D

03.06.2005
02:13
smile
[76]

bad dream [ Pretorianin ]

EwUnIa_kR wcale sie nie dziwie :D

03.06.2005
02:13
[77]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pokój admina;D

03.06.2005
02:16
[78]

EwUnIa_kR [ Legend ]

banita--> taka praca:)

03.06.2005
02:38
smile
[79]

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]

Ja mam bardzo podobny balaganik, ale go wole nazywac tworczym porzadkiem :). Zawsze wiem co, gdzie i z kim jest :)

03.06.2005
09:10
[80]

CATAN [ Pretorianin ]

o rany doobre, vgood stuff, IQ:))
Ojejku, lektura jak kuracja odchudzająca-myślałem że mi brzuch odpadnie ze śmiechu. Pozdrawiam

03.06.2005
09:19
[81]

hola' [ koniczynka ]

ewunia - o matko, ilu ty masz swoich powiernikow co. mowie ci nie wnikaj w to co robie a nie bedzie wiecej spiec miedzy nami. a tomus , nie wiedzialem ze potrafi byc taki falszywy

03.06.2005
09:23
[82]

EwUnIa_kR [ Legend ]

hola--> pamiętaj..ewunia wie dużo:)
a czego nie wie..znajdzie sposób żeby się dowiedzieć:)

zabolało że odkryłam twoje mroczne sekrety?;)

p.s. chcesz pogadać to chodź na gg bo może się tutaj nieprzyjemnie zrobić;)

03.06.2005
09:26
smile
[83]

cycu2003 [ Senator ]

<vasquess> ejjj jutro mamy jakis sprawdzian, etc ?
<grzesiek> no ... matura
<vasquess> k****! wiedzialem, ze o czyms zapomnialem

<blerVa> IE sluzy do przegladania internetu z twojego komputera i na odwrot.


niektore dobre

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.