
EwUnIa_kR [ Legend ]
http://bash.org.pl/top50
było?
<LuTeK> A wlasnie.. nie kupujcie alufelg na allegro!
<LuTeK> Wygralem licytacje, i koles mi napisal, ze musze poczekac tydzien, bo musi zlokalizowac samochod z takimi alusami w w-wie.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
bylo...jakis tydzien temu w watku z dowcipami wklejone przez Yazza...ale niektore rzaaadza:)))
EwUnIa_kR [ Legend ]
nie mam dowcipów..trudno..bedzie jeszcze raz;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
<Zokor> jak maszna imie ?
<FAJNA20> iwona
<FAJNA20> aty
<Zokor> Krzysiek
<Zokor> skad jestes Iwonko ??
<FAJNA20> skad znasz moje imie
Padlam :P
DeLordeyan [ The Edge ]
[email protected]: na niewidocznym o 23.00 wszyscy chcemy mieć czerwone słoneczka przez minute na gg uczcijmy papieża minutą ciszy. Roześlijcie to dalej warszwa
sznik: znam Cie?
[email protected]: dupe zamknij i rozsyłaj chodzi o wiare i o papieza
dobijające

Conroy [ Dwie Szopy ]
<v`> ja peirdole!
<v`> dziadek mi wypił spirytus do czyszczenia Cdromu :
<b3x> rotfl :D
<v`> ;/
<v`> jeszcze mowil ze jakis cierpki
<v`> kurwa mac...
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
<_michal_> ty mnie nawet nie denerwuj zrobiles mnie w bambuko
<_michal_> przez ciebie dostalem od matki wpierdel
<Hazazel> UuUuU za pralke tak ?
<_michal_> tak
<utek> hmm
<utek> za jaka pralke?
<_michal_> stoi u mnie w pokoju i zawadza mi teraz
<Hazazel> utek mnie nie pytaj
<_michal_> utek zal mowic, jestem idiota
<_michal_> podpuscil mnie zebym kupil pralke do routowania sdi
<_michal_> jakies przewodnictwo
<_michal_> a ja debil kupilem
To nie moze byc prawdziwe, nie wierze :) nie chce!! :P

Thomolus [ Generaďż˝ ]
O w mordę, wymiękam. Ewunia poprawiłaś mi humor.

Mortan [ ]
<Myszor> 1/4 filmu, a one nadal sa ubrane
<Myszor> kiepski pornol
<MaTe-> no widac kto to 18stke skonczyl ostatnio
<Winger> Myszor: cierpliwosci, w koncu kiedys zobaczysz cipke.

bania07 [ Centurion ]
EwUnIa_kR -->powiedz mi tak zupełnie nie na temat wątku to będzie CZYM TY SIE ZAJMUJESZ W ŻYCIU?
pracujesz gdzies ?
ciekawy jestem
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
bania --> Nie wiesz, ze ciekawosc pierwszy stopien do Piekla? ;)

EwUnIa_kR [ Legend ]
buhahahahahaha

Garbizaur [ CLS ]
<Dis> moja matka zrobila mi dzis zarcika, polozyla sie kolo mnie chwile przed tym jak sie obudzilem, potem jak juz otworzylem oczy to wstala i powiedziala ze jestem lepszy niz ojciec
ROTFL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anoneem [ Melodramatic Fool ]
Nie wytrzymam :))
<Neze> piatek i nikogo przy kompie
<Neze> nagle wszyscy znalezli przjaciol prawdziwych?>
<Neze> i cel w zyciu?
<Neze> nie wierze ;ppp
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
rotfl :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
34xxx25
podaj mi jakas wyszukiwarke dobra
Rothman
google.com ?
34xxx25
spierdalaj... nie mozesz mi normalnie powiedziec, tylko musisz mnie ciagle do google odwolywac?

Sizalus [ Generaďż˝ ]
<v3n0n> teraz cicho... jakies laski kolo domu przechodza.. musze techno wlaczyc
Dla mnie to jest mistrzowskie :D

Prezes_Krzychu [ PREZES ]
mocne :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Moija przepona :P
<Mari> gram w literaki..
<Mari> mam litery..
<Mari> e,e,i,o,a,h i pusty..
<Shalick> mozesz ulozyc cytat z pornola ;)))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 14:28:43]

Tomus665 [ Senator ]
<Veno> ej cześć mam jedno pytanie koledzy muwią mi coś że mam laga gdzie sie to wylancza ?

Regis [ ]
<Qra`> Historia wydazyla sie pare dni temu kolegom na Accenture'owym projekcie we Wrocku:
<Qra`> Key account z Computerlandu zaprosil kilka informatykow od naszego klienta
<Qra`> na kolacje do La Scali na rynku Wroclawskim.
<Qra`> Restauracja spokojna, ale jak sie czasem zdarza, blisko nich siadla grupka
<Qra`> panow z bardzo szerokimi karkami i zlotymi lancuchami. Oczywiscie odbieraja
<Qra`> komorki, i rzucaja tekstami typu "ten na granicy to k**** nasz, bierz bm-ke do Sergieja."
<Qra`> Nasi, jak to informatycy, siedzieli skromnie starajac sie nie zwracac na
<Qra`> siebie uwagi. W pewnym momencie zadzwonil telefon do jednego o problemie na
<Qra`> produkcji, chlopcy rozmawiaja i pada zdanie, "to zrob mu kill'a jak inaczej nie mozesz."
<Qra`> Po rozmowie, jeden z kolegow z szyja odwraca sie, patrzy na naszego i z
<Qra`> uznaniem w glosie mowi: "Szacuneczek."
Buahahaha :D

Soll [ Senator ]
Nieeezłe :)

oksza [ Senator ]
Z "dzisiejszych":
#5644 (10) + - x
W sklepie:
<Rielev>Poprosze jeden cd-r.
<Sprzedawczyni>W slimie czy luzem?
<Rielev>a po ile?
<Sprzedawczyni> co po ile?
<Rielev> No a co ja chce kupic? konika na biegunach??
<Sprzedawczyni> Nie mamy.
<Rielev> No to cześć.
Garbizaur [ CLS ]
<czemu> my tu gadu gadu a dziewczyny od rana nic cieplego w ustach nie mialy...
Buahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!

grish_em_all [ Hairless Cobra ]
IE sluzy do przegladania internetu z twojego komputera i na odwrot.
Buhahaha coś w tym jednak jest :D

Regis [ ]
Litosci:
<dozzie> prawdopodobienstwo, ze na pokladzie samolotu jest bomba wynosi 1/1 000 000
<dozzie> prawdopodobienstwo, ze na pokladzie tego samego samolotu sa dwie bomby
<dozzie> wynosi 1/1000 000 000 000
<dozzie> wniosek?
<dozzie> jesli chcesz zminimalizowac prawdopodobienstwo, ze na pokladzie jest cudza bomba, to zabierz wlasna
------------------------------------
dnak ([email protected])
do szkoły pedalcze!
Krzysiek ([email protected])
to ja Pawel
dnak ([email protected])
??
dnak ([email protected])
jaki paweł?
dnak ([email protected])
i czemu na tlenie krzyśka?
Krzysiek ([email protected])
tata krzysia
'
Buahahahaha :D Te dwa poki co rzadza :D

snopek9 [ Legend ]
<ks`> wezmy np. wyraz 'kosciol' ...
<ks`> poprzestawiamy kilka liter, kilka dodamy, kilka wyrzucimy i wyjdzie nam 'szatan' ;P
dobre

Regis [ ]
[karp] Nazwa odbiorcy: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[karp] Nr rachunku odbiorcy: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[karp] Nazwa banku odbiorcy: BRE Wydz.Bankowosci Elektronicznej
[karp] Kwota: 600.00 PLN
[karp] Tytulem: oplata za sex. jesli bank pobierze prowizje od tego przelewu to popelni przestepstwo czerpania korzysci z cudzego nierzadu.
[karp] Data: 2005-05-31
[karp] Zleceniodawca: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[karp] Status: Zrealizowany
Boze, skad ludzie biora takie teksty? :D

SpaceCowboy [ Jenerał ]
dnak ([email protected])
do szkoły pedalcze!
Krzysiek ([email protected])
to ja Pawel
dnak ([email protected])
??
dnak ([email protected])
jaki paweł?
dnak ([email protected])
i czemu na tlenie krzyśka?
Krzysiek ([email protected])
tata krzysia

Regis [ ]
Space Cowboy --> Juz to cytowalem ;)

slowik [ Legend ]
rozmowa z kurnik.pl, literaki:
* czemu69 sprawdza; slowa 'fat' nie ma w slowniku...
<czemu69> co to fat?
<tamas> system plikow, dzieki niemu tutaj jestes
<czemu69> nie prawda, mam reiserfs
<tamas> pierd...
<czemu69> a windows smierdzi :-)
<tamas> jak dziecko i sie nie znasz
<tamas> chlopie, o samym sprzecie poczytaj
<czemu69> tzn.? moze jasniej? IMO znam sie troche na tych rzeczach
<tamas> A ja wykladam na Uniwersytecie wiec sie lepiej znam dziecko.
<tamas> bo co ma oprogramowanie
<tamas> do formatu dysku?
<czemu69> prawdopodobnie to, ze system operacyjny chodzi pod kontrola danego systemu plikow
<czemu69> eg. Windows/DOS - fat/vfat, ntfs; Linux - jfs, xfs, reiserfs, ext*; BeOS - BeFS
<tamas> hehe, Ty nie rozumiesz co piszesz
<tamas> to jest normalnie wtorny alfabetyzm
<czemu69> co nazywasz wtornym analfabetyzmem?
<tamas> nie wazne, graj bo sie osmieszasz
na wszelki wypadek wie ktos z jakiego uniwerka jest ten "profesor" ?? :D

snopek9 [ Legend ]
To tez dobre :)
<dozzie> prawdopodobienstwo, ze na pokladzie samolotu jest bomba wynosi 1/1 000 000
<dozzie> prawdopodobienstwo, ze na pokladzie tego samego samolotu sa dwie bomby
<dozzie> wynosi 1/1000 000 000 000
<dozzie> wniosek?
<dozzie> jesli chcesz zminimalizowac prawdopodobienstwo, ze na pokladzie jest cudza bomba, to zabierz wlasna

Actimel [ Impossible Is Nothing ]
<vasquess> ejjj jutro mamy jakis sprawdzian, etc ?
<grzesiek> no ... matura
<vasquess> k****! wiedzialem, ze o czyms zapomnialem
hahahha, padam :) :D:D:D :) :P :D (i jeszcze pełno minek :))
buahahahgaha
SpaceCowboy [ Jenerał ]
Przeoczenie, chyba mi wybaczysz :) :P
A to se musze zapisać, może się kiedyś (czyt. niedługo pewnie) przydac :D
<ahes> juz mi net działa
<ahes> napisałem wierszyk do administratora
<ahes> chcecie posłuchać?
<ahes> zaraz wkleję
<neo182> ahes: dawaj ;]
<argonn> ahes: chcemy :)
<ahes> smsowy wierszyk ahesa: "Do admina"
<ahes> Przywoluje Cie o wielki adminie
<ahes> bo siec znowu ku#$a nie zyje
<ahes> Pingi nie chca leciec smialo
<ahes> dwa tysiace milisekund - chyba je posralo...
<Tomekk^> lol
<argonn> :D
<ahes> admin odpisał: 20 minut i będzie...

bania07 [ Centurion ]
Ewunia nie mozesz powiedzieć czym sie zajmujesz w zyciu? jakaś szkoła , studia czy praca?

Actimel [ Impossible Is Nothing ]
<h> Quetzal: gdybym byl kobieta, to bym nie siedzial na ircu tylko lezal w lozku i bawil sie cyckami ;D

Thomolus [ Generaďż˝ ]
bania07 ------> a co ty książkę piszesz o forumowej społeczności?

Actimel [ Impossible Is Nothing ]
łojeny... nie wytrzymam zaraz ze śmiechu :)
<LaNdScAp3> o, jakis chuj w bloku linuksa ma.
<LaNdScAp3> a nie, to ja.

Praetor [ Generaďż˝ ]
dnak ([email protected])
do szkoły pedalcze!
Krzysiek ([email protected])
to ja Pawel
dnak ([email protected])
??
dnak ([email protected])
jaki paweł?
dnak ([email protected])
i czemu na tlenie krzyśka?
Krzysiek ([email protected])
tata krzysia
ahahahahaha :)

@d@m [ ]
<Sad> "wzywa sie do osobistego stawienia sie w celu przeznaczenia na przeszkolenie wojskowe
<Sad> ku*wa, zostane Jedi.

shabso [ Generaďż˝ ]
he dobre
Praetor [ Generaďż˝ ]
karp] Nazwa odbiorcy: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[karp] Nr rachunku odbiorcy: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[karp] Nazwa banku odbiorcy: BRE Wydz.Bankowosci Elektronicznej
[karp] Kwota: 600.00 PLN
[karp] Tytulem: oplata za sex. jesli bank pobierze prowizje od tego przelewu to popelni przestepstwo czerpania korzysci z cudzego nierzadu.
[karp] Data: 2005-05-31
[karp] Zleceniodawca: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
[karp] Status: Zrealizowany
doskonale

foxx [ lisek ]
niezle... :D

foxx [ lisek ]
<Dairi> Firiel pisze: "wlasnie w wordzie, w okienku "wpisz pytanie do pomocy"
<Dairi> wpisalam "jaki jest sens zycia?"
<Dairi> a on mi na to "Tworzenie papierowych zabawek przy użyciu obiektów clipart"
<Dairi> dlugo nad tym myslal"

Da5id. [ Snufkin ]
Oj tak, bash wymiata
Zdaje się, ze jest tam nawet jeden log z moim udziałem :)

zarith [ ]
niezłe, ale na angielskim bashu są lepsze:)
<Donut[AFK]> HEY EURAKARTE
<Donut[AFK]> INSULT
<Eurakarte> RETORT
<Donut[AFK]> COUNTER-RETORT
<Eurakarte> QUESTIONING OF SEXUAL PREFERENCE
<Donut[AFK]> SUGGESTION TO SHUT THE FUCK UP
<Eurakarte> NOTATION THAT YOU CREATE A VACUUM
<Donut[AFK]> RIPOSTE
<Donut[AFK]> ADDON RIPOSTE
<Eurakarte> COUNTER-RIPOSTE
<Donut[AFK]> COUNTER-COUNTER RIPOSTE
<Eurakarte> NONSENSICAL STATEMENT INVOLVING PLANKTON
<Miles_Prower> RESPONSE TO RANDOM STATEMENT AND THREAT TO BAN OPPOSING SIDES
<Eurakarte> WORDS OF PRAISE FOR FISHFOOD
<Miles_Prower> ACKNOWLEDGEMENT AND ACCEPTENCE OF TERMS
Illiridian [ Chor��y ]
<Qra`> Historia wydazyla sie pare dni temu kolegom na Accenture'owym projekcie we Wrocku:
<Qra`> Key account z Computerlandu zaprosil kilka informatykow od naszego klienta
<Qra`> na kolacje do La Scali na rynku Wroclawskim.
<Qra`> Restauracja spokojna, ale jak sie czasem zdarza, blisko nich siadla grupka
<Qra`> panow z bardzo szerokimi karkami i zlotymi lancuchami. Oczywiscie odbieraja
<Qra`> komorki, i rzucaja tekstami typu "ten na granicy to k**** nasz, bierz bm-ke do Sergieja."
<Qra`> Nasi, jak to informatycy, siedzieli skromnie starajac sie nie zwracac na
<Qra`> siebie uwagi. W pewnym momencie zadzwonil telefon do jednego o problemie na
<Qra`> produkcji, chlopcy rozmawiaja i pada zdanie, "to zrob mu kill'a jak inaczej nie mozesz."
<Qra`> Po rozmowie, jeden z kolegow z szyja odwraca sie, patrzy na naszego i z
<Qra`> uznaniem w glosie mowi: "Szacuneczek."
To powala:)

General E'qunix [ Konsul ]
hahahaahaaa o lol ;d
xD

oksza [ Senator ]
No to ja jeszcze też dorzuce z angielskiego:
#507722 +(1686)- [X]
EvilEye:i just found out that i have competition for student government president
EvilEye:hes blind
EvilEye:so heres my campaign slogan: "I have a vision"

Judith [ Gladiator ]
<lu> kochaj mnie kochaj
<lu> i ze mna badz
<lu> i nie opuszczaj
<lu> mnie na krok
<lu> eee
<lu> kurwa nie to okno
Umarłem! :D

zarith [ ]
jeszcze dwa fajne z angielskiego:)
#5273 +(17390)- [X]
<erno> hm. I've lost a machine.. literally _lost_. it responds to ping, it works completely, I just can't figure out where in my apartment it is.
#99060 +(14212)- [X]
t0rbad> so there i was in this hallway right
BlackAdder> i believe i speak for all of us when i say...
BlackAdder> WRONG BTICH
BlackAdder> IM SICK OF YOU
BlackAdder> AND YOUR LAME STORIES
BlackAdder> NOBODY HERE THINKS YOURE FUNNY
BlackAdder> NOBODY HERE WANTS TO HEAR YOUR STORIES
BlackAdder> IN FACT
BlackAdder> IF YOU DIED RIGHT NOW
BlackAdder> I DON"T THINK NOBODY WOULD CARE
BlackAdder> SO WHAT DO YOU SAY TO THAT FAG
*** t0rbad sets mode: +b BlackAdder*!*@*.*
*** BlackAdder has been kicked my t0rbad ( )
t0rbad> so there i was in this hallway right
CRCError> right
heartless> Right.
r3v> right

...NathaN... [ The Godfather ]
Ni echce mi sie wszystkiego czytać, to czytam tylko te co wklejacie i jak narazie najlepsze jest z maturą i karkami :D

katrin20 [ Kati ]
<lol2> ja tam przebrnęłam przez wszystkie :D... przy niektórych leżałam :DD

EwUnIa_kR [ Legend ]
ma ktos moze nagrywarke do dyskietek?
GROM Giwera [ Sołdat ]
Pedalcze! kup se pralke do routowania SDI ;o

bartek [ ]
oksza, haha, drugie zaritha mnie rozgniotło ;)
Do reszy - spokojnie, wydaje mi się, że wielu z nas potrafi klikać w link - nie musicie przepisywać całej strony do tego tematu ;)

Pytacz [ Centurion ]
<Hikari> musiałam zresetować żeby upewnić się jakiego mamy windowsa

Conroy [ Dwie Szopy ]
<`Ponton> https://www.mypenisinyourcoffee.com/
<`Ponton> ;pp
<xerathin> lol
<xerathin> myslalem ze tam jest my penis in your coffe
<xerathin> a tam jest tylko niewinne my pen is in your coffe :D
Też tak przeczytałem :).

Bilbo_B [ crazy Hobbit ]
bhahahahahahaha najlepszy jest wierszyk do Admina :)

Lewy Krawiec(łoś) [ I can change ]
<--takie:)

neXus [ Fallen Angel ]
Dobre - dawno sie tak nie smiałem :)
hola' [ koniczynka ]
jutro to przeczytam cale ale po tym jakich udzilelacie odp pwnie bedzie fajne :)
GROM Giwera [ Sołdat ]
Conroy - też przeczytałem my penis... ;-)
EwUnIa_kR [ Legend ]
hola--> po co się wpisujesz do wątku brzydkiej i tępej baby?

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
o masakra niektore, z krzesla mozna spaść :D
Api15 [ Konsul ]
<perez> CaNo: jakie masz IQ ?
<CaNo> perez: nie mam juz wywalilem
<CaNo> zamialo miejsca na dysku ma
<perez> rotfl
<perez> jeszcze raz dam mu sznse
<perez> CaNo: jakie masz IQ ?
<CaNo> perez nei mam
<CaNo> kurde
<perez> buehuehuee
<CaNo> mam gadu gadu
<perez> wezcie mnie stad !!!!
<CaNo> a po chuj ci icq?
<perez> IQ !!!
<Kafars> CaNo : nie masz IQ ? :)
<Kafars> heuehueheuheu
to jest niszczace:D:D:D

Api15 [ Konsul ]
<Veno> ej cześć mam jedno pytanie koledzy muwią mi coś że mam laga gdzie sie to wylancza ?
BUAHAHAHA!!:D

MasterDD [ :-D ]
Nie no !!! Umieram! :D
Trzymcie mnie, buehehehehehehhehehe
zajebiste, najlepsza dawka humoru ever ! :D
buehehehehhehehehehehehehe :D :D :D
<rotfl>

EwUnIa_kR [ Legend ]
MasterDD--> a to się cieszę:D;)

la fessée [ je ne taime plus ]
#248 (129) + - x
<PeWee> nosz qrwa mac !!
<PeWee> jebana poczta dzisiaj przeszla sama siebie
<PeWee> idioci zamiast do adresata wyslac to do mnie wyslali przesylke.. nosz qrwa mac
<PeWee> jak mozna wyslac cos do nadawcy ?
... spoko ... ;)
zmudix [ palnik ]
z podobnych polecam jeszcze www.pr0n.pl i geekz.anfo.pl :)

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
Kontrola lotow kazdego ircownika : )--->
Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
za duzy format :/

katrin20 [ Kati ]
niezły bajzel :P
EwUnIa_kR [ Legend ]
u mnie jest podobnie;D

bad dream [ Pretorianin ]
EwUnIa_kR wcale sie nie dziwie :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
pokój admina;D
EwUnIa_kR [ Legend ]
banita--> taka praca:)

Dunkan Mlodszy [ Majonez Kielecki ]
Ja mam bardzo podobny balaganik, ale go wole nazywac tworczym porzadkiem :). Zawsze wiem co, gdzie i z kim jest :)
CATAN [ Pretorianin ]
o rany doobre, vgood stuff, IQ:))
Ojejku, lektura jak kuracja odchudzająca-myślałem że mi brzuch odpadnie ze śmiechu. Pozdrawiam
hola' [ koniczynka ]
ewunia - o matko, ilu ty masz swoich powiernikow co. mowie ci nie wnikaj w to co robie a nie bedzie wiecej spiec miedzy nami. a tomus , nie wiedzialem ze potrafi byc taki falszywy
EwUnIa_kR [ Legend ]
hola--> pamiętaj..ewunia wie dużo:)
a czego nie wie..znajdzie sposób żeby się dowiedzieć:)
zabolało że odkryłam twoje mroczne sekrety?;)
p.s. chcesz pogadać to chodź na gg bo może się tutaj nieprzyjemnie zrobić;)

cycu2003 [ Senator ]
<vasquess> ejjj jutro mamy jakis sprawdzian, etc ?
<grzesiek> no ... matura
<vasquess> k****! wiedzialem, ze o czyms zapomnialem
<blerVa> IE sluzy do przegladania internetu z twojego komputera i na odwrot.
niektore dobre