GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wywiad z J. Rubinem - gracze mają dosyć grafiki :)

02.06.2005
12:51
smile
[1]

oksza [ Senator ]

Wywiad z J. Rubinem - gracze mają dosyć grafiki :)

Dzisiaj Hollywood Reporter zamieścił poważny wywiad z jednym ze starszych developerów, który pracował m.in. nad Crashem Bandicootem, Jasonem Rubinem. To pokłosie E3.

Pan Rubin zauważył kilka ciekawych rzeczy - m.in. mówi o tym, jak będzie rozwijał się teraz przemysł, dlaczego będziemy chcieli jako gracze bardziej ciekawych konceptów zamiast wspaniałej grafiki i o tym, jak wykorzystuje się pracowników w firmach produkujacych gry i co z tym można zrobić.

Mowa jest też o next-genach, polecam, wywiad tu (niestety tylko po ang.):

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.