Niedzielny Gość [ Konsul ]
ATI CrossFire: Pierwsze testy
No i mamy pierwsze testy.

legrooch [ Legend ]
BIDIPIDIBIDIPIDI YUUUHUUUU!!!! :D
WOW! :D
Ultra szybsza od XT850 PE w singlu i tak dostaje bęcki w przypadku SLI :D

slowik [ Legend ]
legrooch===>SLI daje dopiero kopa w wyzszych rozdzielczosciach a tutaj tylko 1024x768 zeby testowali 1600x1200 byloby co poogladac i porownac :-)
Thomolus [ Generaďż˝ ]
I po co to komu w zoo? W przypadku CrossFire należy się liczyć z zakupem karty master, która prawdopodobnie będzie o 10-15% droższa od zwykłej karty. Z tego co słyszałem karty master będzie produkować tylko ATI.

legrooch [ Legend ]
slowik ==> Poczekamy do następnego testu :)
Co się odwlecze to nie uciecze :D
kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]
A ja chciałbym szczegółowe testy porównawcze z Gigabyte GV-3D1 - robione na tych samych testach i konfigu.

cotton_eye_joe [ maniaq ]
bo to durny doom3 napisany pod GeForcy. nVidia im zaplacila za te testy ;)
niech przetestuja pod HL2.
Yog-Sothoth [ Konsul ]
cotton_eye_joe --> [..]niech przetestuja pod HL2[...] ..napisanym pod ATi.. wtedy napewno wyniki beda uczciwe :)
slowik [ Legend ]
legrooch===>sie poczeka i tak narazie na oba rozwiazania w najwydajniejszym przypadku nie stac :P
tylko jaki to jezyk ?? tego czytac sie nieda ...

cotton_eye_joe [ maniaq ]
<= Yog-Sothoth. ale przynajmniej gra lepsza :)
slowik -> .dk = dunski, nie?