GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ATI CrossFire: Pierwsze testy

02.06.2005
12:20
[1]

Niedzielny Gość [ Konsul ]

ATI CrossFire: Pierwsze testy

No i mamy pierwsze testy.

02.06.2005
12:24
smile
[2]

legrooch [ Legend ]

BIDIPIDIBIDIPIDI YUUUHUUUU!!!! :D
WOW! :D

Ultra szybsza od XT850 PE w singlu i tak dostaje bęcki w przypadku SLI :D

02.06.2005
12:31
smile
[3]

slowik [ Legend ]

legrooch===>SLI daje dopiero kopa w wyzszych rozdzielczosciach a tutaj tylko 1024x768 zeby testowali 1600x1200 byloby co poogladac i porownac :-)

02.06.2005
12:32
[4]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

I po co to komu w zoo? W przypadku CrossFire należy się liczyć z zakupem karty master, która prawdopodobnie będzie o 10-15% droższa od zwykłej karty. Z tego co słyszałem karty master będzie produkować tylko ATI.

02.06.2005
12:32
smile
[5]

legrooch [ Legend ]

slowik ==> Poczekamy do następnego testu :)
Co się odwlecze to nie uciecze :D

02.06.2005
12:35
[6]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

A ja chciałbym szczegółowe testy porównawcze z Gigabyte GV-3D1 - robione na tych samych testach i konfigu.

02.06.2005
12:36
smile
[7]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

bo to durny doom3 napisany pod GeForcy. nVidia im zaplacila za te testy ;)
niech przetestuja pod HL2.

02.06.2005
12:42
[8]

Yog-Sothoth [ Konsul ]

cotton_eye_joe --> [..]niech przetestuja pod HL2[...] ..napisanym pod ATi.. wtedy napewno wyniki beda uczciwe :)

02.06.2005
12:43
[9]

slowik [ Legend ]

legrooch===>sie poczeka i tak narazie na oba rozwiazania w najwydajniejszym przypadku nie stac :P

tylko jaki to jezyk ?? tego czytac sie nieda ...

02.06.2005
13:01
smile
[10]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

<= Yog-Sothoth. ale przynajmniej gra lepsza :)

slowik -> .dk = dunski, nie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.