GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FM 2005 Polish Version:)

02.06.2005
12:00
[1]

eJay [ Gladiator ]

FM 2005 Polish Version:)

Hehe lubie bardzo dokladne tlumaczenia:) Takich zuczkow jest zdecydowanie wiecej:)

02.06.2005
12:33
[2]

The LasT Child [ GoorkA ]

mam gdzies newsa z tytulem "Nie chcem ale muszem" ;/ niech zyja udane polonizacje.

02.06.2005
14:42
smile
[3]

Mr_Slip [ True Maggot ]

hehe to sie nazywa uzywanie potocznego jezyka w grach... jakby ta polonizacje robili ruski z bazaru to by było zamist odchrzanic: "opoierd****"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.