GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tibia

02.06.2005
11:49
smile
[1]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

Tibia

Możecie mi podać głowno strone z grą tibia??Możecie mi też wyjaśnić jak się zarejestrować zeby grać???

02.06.2005
11:50
[2]

zoor!n [ Generaďż˝ ]

to nie to ???

02.06.2005
11:52
smile
[3]

M@rine [ Konsul ]

Zgaduj
-Początek każdej strony
-.
-Nazwa gry
-.
-Komercyjny (głównie zagraniczne strony)

02.06.2005
11:52
[4]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

no niewiem ale gdzie sie tam zarejestrować??

02.06.2005
11:53
[5]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

m@arine gdzie sie tam mam zarejestrować??

02.06.2005
11:54
[6]

M@rine [ Konsul ]

Zgaduj
Wielki napis po angielsku z prawej strony oznaczający "Przyłącz się"

02.06.2005
11:56
[7]

Deead [ Senator ]

VVV

02.06.2005
11:57
[8]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

Statistic??

02.06.2005
11:58
[9]

Tomus665 [ Senator ]

Podłącz się " SignUp "

02.06.2005
11:58
[10]

M@rine [ Konsul ]

LOL jak nie znasz angielskiego to nie zaczynaj nawet tej gry bo z rooka nie wyjdziesz.

02.06.2005
11:59
[11]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

no dalem mój mail i mi cos tam pisze mozecie.....

Write down your account number: 6549340

The password for your account has been sent to [email protected]. You will need the account number and your password to play Tibia. Keep your account number and password in a safe place and never tell anyone your account number or password.

02.06.2005
12:00
[12]

Deead [ Senator ]

Ja ci podałem link, a jeśli naprawde nie znasz angola to nie zaczynaj w to grać.

02.06.2005
12:01
[13]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

deead<<<< cos tam umiem

02.06.2005
12:01
[14]

Deead [ Senator ]

Na maila dostaniesz hasło

02.06.2005
12:03
[15]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

co to znaczy???

02.06.2005
12:03
[16]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

The character has been successfully created.
Please select the outfit when you log in for the first time.

See you in Tibia!

02.06.2005
12:05
[17]

Deead [ Senator ]

No, że postac zostala stworzona i jak się zalogujesz po raz pierwszy to musisz wybrać wygląd swojej postaci.

02.06.2005
12:06
[18]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

gdzie sie zalogować???

02.06.2005
12:07
[19]

Deead [ Senator ]

A masz zainstalowaną gierke, odpal tibię i się zaloguj.

02.06.2005
12:09
[20]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

ja jestem tępy mozesz mi wytłumaczyć krok po kroku gdzie klikać no mam home co teraz???

02.06.2005
12:11
[21]

Deead [ Senator ]

tu masz linka aby sciagnac gre, musisz nacisnac to co jest na zdjeciu zakreslone

02.06.2005
12:12
smile
[22]

Deead [ Senator ]

wrr, nie dolaczyło screena

02.06.2005
12:12
[23]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

kapuje:)

02.06.2005
12:14
[24]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

deead dziękuje bardzo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.