
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
Tibia
Możecie mi podać głowno strone z grą tibia??Możecie mi też wyjaśnić jak się zarejestrować zeby grać???
zoor!n [ Generaďż˝ ]
to nie to ???

M@rine [ Konsul ]
Zgaduj
-Początek każdej strony
-.
-Nazwa gry
-.
-Komercyjny (głównie zagraniczne strony)
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
no niewiem ale gdzie sie tam zarejestrować??
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
m@arine gdzie sie tam mam zarejestrować??
M@rine [ Konsul ]
Zgaduj
Wielki napis po angielsku z prawej strony oznaczający "Przyłącz się"
Deead [ Senator ]
VVV
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
Statistic??
Tomus665 [ Senator ]
Podłącz się " SignUp "
M@rine [ Konsul ]
LOL jak nie znasz angielskiego to nie zaczynaj nawet tej gry bo z rooka nie wyjdziesz.
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
no dalem mój mail i mi cos tam pisze mozecie.....
Write down your account number: 6549340
The password for your account has been sent to [email protected]. You will need the account number and your password to play Tibia. Keep your account number and password in a safe place and never tell anyone your account number or password.
Deead [ Senator ]
Ja ci podałem link, a jeśli naprawde nie znasz angola to nie zaczynaj w to grać.
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
deead<<<< cos tam umiem
Deead [ Senator ]
Na maila dostaniesz hasło
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
co to znaczy???
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
The character has been successfully created.
Please select the outfit when you log in for the first time.
See you in Tibia!
Deead [ Senator ]
No, że postac zostala stworzona i jak się zalogujesz po raz pierwszy to musisz wybrać wygląd swojej postaci.
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
gdzie sie zalogować???
Deead [ Senator ]
A masz zainstalowaną gierke, odpal tibię i się zaloguj.
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
ja jestem tępy mozesz mi wytłumaczyć krok po kroku gdzie klikać no mam home co teraz???
Deead [ Senator ]
tu masz linka aby sciagnac gre, musisz nacisnac to co jest na zdjeciu zakreslone

Deead [ Senator ]
wrr, nie dolaczyło screena
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
kapuje:)
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
deead dziękuje bardzo