GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak podlaczyc joystick do PC-ta?

02.06.2005
11:02
[1]

EasyInternetCafe [ Konsul ]

Jak podlaczyc joystick do PC-ta?

Kupilem zwykly joystick (zobacz zdjecie). Mam dwa porty do podlaczenia tego joysticka, w karcie muzycznej i na plycie glownej. Joystick nie ma zadnej kalibracji czy centrowania. Chcialbym pograc na tym joysticku w Sensible World Of Soccer, stara gierka ale za Chiny Ludowe nie chce mi dzialac. Czy trzeba cos ustawic gdzies zeby PC widzial ten joystick?
Z gory dziekuje za pomoc.

02.06.2005
11:05
[2]

N2 [ negroz ]

Panel sterowania/Drukarki i inny sprzęt/Kontrolery gier/ Dodaj...

02.06.2005
11:05
[3]

Rendar [ Senator ]

Panel sterowania -> kontrolery gier. Tu powinno być go widać i tu się kalibruje.

02.06.2005
11:13
smile
[4]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

Tego się nie kalibruje, bo to chyba joystick cyfrowy, a nie analogowy. Pamiętam takie Pythony z czasów Amigi.

02.06.2005
11:18
smile
[5]

TeadyBeeR [ Legend ]

Mialem takiego(podobnego) joya do Atarca i dokladnie taki sam do PC :D.
Jak podlaczyc juz napisano, wiec nie bede powtarzal.

02.06.2005
11:21
[6]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ja mialam straszn eproblemy z podlaczeniem Joya. A ja juz sie udalo, to nie mialam czasu grac :P

Ach, tesknie czasami za Atari :)

02.06.2005
11:28
[7]

Tomus665 [ Senator ]

ja mam jeszcze takie dwa joye pod C-64 , w stanie idealnym :)

co do podłączenia wszyscy napisali wyżej ...

02.06.2005
12:33
[8]

sylweek [ Pretorianin ]

No ładnie , przypomniałeś mi czasy C64. jeszcze to produkują :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.