EasyInternetCafe [ Konsul ]
Jak podlaczyc joystick do PC-ta?
Kupilem zwykly joystick (zobacz zdjecie). Mam dwa porty do podlaczenia tego joysticka, w karcie muzycznej i na plycie glownej. Joystick nie ma zadnej kalibracji czy centrowania. Chcialbym pograc na tym joysticku w Sensible World Of Soccer, stara gierka ale za Chiny Ludowe nie chce mi dzialac. Czy trzeba cos ustawic gdzies zeby PC widzial ten joystick?
Z gory dziekuje za pomoc.
N2 [ negroz ]
Panel sterowania/Drukarki i inny sprzęt/Kontrolery gier/ Dodaj...
Rendar [ Senator ]
Panel sterowania -> kontrolery gier. Tu powinno być go widać i tu się kalibruje.

Thomolus [ Generaďż˝ ]
Tego się nie kalibruje, bo to chyba joystick cyfrowy, a nie analogowy. Pamiętam takie Pythony z czasów Amigi.

TeadyBeeR [ Legend ]
Mialem takiego(podobnego) joya do Atarca i dokladnie taki sam do PC :D.
Jak podlaczyc juz napisano, wiec nie bede powtarzal.
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ja mialam straszn eproblemy z podlaczeniem Joya. A ja juz sie udalo, to nie mialam czasu grac :P
Ach, tesknie czasami za Atari :)
Tomus665 [ Senator ]
ja mam jeszcze takie dwa joye pod C-64 , w stanie idealnym :)
co do podłączenia wszyscy napisali wyżej ...
sylweek [ Pretorianin ]
No ładnie , przypomniałeś mi czasy C64. jeszcze to produkują :)