Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
icewind dale
wlasnie jestem chyba na 4 poziomie w oku smoka tam gdzie są przyjaźnie nastawieni kapłani przeszłem całe w zdłusz i wszesz oczywiście tam gdzie dżwi są zamknięte nie wchodziłem co mam zrobić pogadalem z kązdym ale niewiem prosze o pomoc możecie dac zdjecie
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
plis odpiszcie
Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Nie podbijaj wątku co chwilę ... jeżeli ktos będzie wiedział to odpisze. Czasami to może potrwać trochę dłużej niz 5 minut :P Może godzinę, może trzy ... różnie.
Za podbijanie co parę minut nie tylko nie dowiesz się tego co chcesz, ale jeszcze zostaniesz objechany z góry na dół....

Grzechoo00 [ Centurion ]
Jak "zaszłeś" już tak daleko, to powinieneś sobie poradzić. A zamiast podbijać wątek zaciągnij z netu poradnik i nie (na)zawracaj... wątku.
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
no już wiem trzeba wszystkich wyrżnąc a ile tam jeszcze będzie poziomów w tym sercu smoka??
Ines [ Ines ]
Peregrin Tuk--> a w swoim poprzednim watku nie mozna bylo napisac? Przeciez nie zaklada sie identycznych watkow na kazde nowe pytanie!
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
cholera jasna wlasnie rozwalaliłem tych yu-nti i mój koleś wlazł tam kolo stołu tam gdzie te potwory mialy jesc wieśniaków i sie tam zablokował może chodzić tylko w okolicach tego stołu co zrobić??