GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

icewind dale

02.06.2005
10:03
[1]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

icewind dale

wlasnie jestem chyba na 4 poziomie w oku smoka tam gdzie są przyjaźnie nastawieni kapłani przeszłem całe w zdłusz i wszesz oczywiście tam gdzie dżwi są zamknięte nie wchodziłem co mam zrobić pogadalem z kązdym ale niewiem prosze o pomoc możecie dac zdjecie

02.06.2005
10:11
[2]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

plis odpiszcie

02.06.2005
10:16
[3]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Nie podbijaj wątku co chwilę ... jeżeli ktos będzie wiedział to odpisze. Czasami to może potrwać trochę dłużej niz 5 minut :P Może godzinę, może trzy ... różnie.

Za podbijanie co parę minut nie tylko nie dowiesz się tego co chcesz, ale jeszcze zostaniesz objechany z góry na dół....

02.06.2005
10:21
smile
[4]

Grzechoo00 [ Centurion ]

Jak "zaszłeś" już tak daleko, to powinieneś sobie poradzić. A zamiast podbijać wątek zaciągnij z netu poradnik i nie (na)zawracaj... wątku.

02.06.2005
10:27
[5]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

no już wiem trzeba wszystkich wyrżnąc a ile tam jeszcze będzie poziomów w tym sercu smoka??

02.06.2005
10:29
[6]

Ines [ Ines ]

Peregrin Tuk--> a w swoim poprzednim watku nie mozna bylo napisac? Przeciez nie zaklada sie identycznych watkow na kazde nowe pytanie!

02.06.2005
10:44
[7]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

cholera jasna wlasnie rozwalaliłem tych yu-nti i mój koleś wlazł tam kolo stołu tam gdzie te potwory mialy jesc wieśniaków i sie tam zablokował może chodzić tylko w okolicach tego stołu co zrobić??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.