GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 301 €

02.06.2005
09:41
smile
[1]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 301 €

Z uwagi na kaca po jubileuszu - Siary nie bedzie :P

02.06.2005
09:42
[2]

Father Michael [ Padre ]

piersi

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 09:41:20]

02.06.2005
09:42
smile
[3]

Flyby [ Outsider ]

..tak

02.06.2005
09:42
smile
[4]

Mortan [ ]

jak zwykle

02.06.2005
09:42
smile
[5]

Szenk [ Master of Blaster ]

upupione piersi :)

02.06.2005
09:42
[6]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

No :)
Flyby --> A, ze tak bezczelnie zapytam, w jakich rejonach naszego pieknego miasta teraz mieszkasz? :)
Szenk --> Kiedy tu zimno :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 09:42:52]

02.06.2005
09:45
smile
[7]

Father Michael [ Padre ]

Ide od Was bo uzywacie jakiegos dziwnego slownictwa :)

02.06.2005
09:46
smile
[8]

Szenk [ Master of Blaster ]

Cody ---> Mam coś na rozgrzewkę :)

02.06.2005
09:46
[9]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> To Szenk sie bawi w laczenie postow :)
A powiedz mi, ta karta grafiki w tym HPq to wbudowana na plycie?
Szenk --> Co? Co? Podziel sie :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 09:46:24]

02.06.2005
09:47
smile
[10]

Flyby [ Outsider ]

..na upupionej Starowiślnej ..a tęsknię za Kanoniczą gdzie mieszkałem Cody :)

02.06.2005
09:49
smile
[11]

Szenk [ Master of Blaster ]

Cody ---> To nie jest do podziału, tylko do użycia :)

02.06.2005
09:50
[12]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> sprawdze to troche pozniej, bo teraz musze jechac na 40 mins. Modele te zostaly mi polecone przez wspomnianego kiedys znajomego.

02.06.2005
09:52
[13]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Starowislna nie jest zla, Flyby :)
Ja cale zycie mieszkam na Sefeno Fenn'a (tyle, ze kiedys nazywala sie Jaracza :)

Padre --> Oki :) i dzieki za pomoc :))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 09:51:41]

02.06.2005
09:56
smile
[14]

Flyby [ Outsider ]

..aaa..skądinąd znana mi dzielnica Cody :) ..ciekawe..tak :)

02.06.2005
09:58
[15]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Taa, yhy. Plac Biskupi i te sprawy ;)
Ale odkad mamy tam konsuat rosyjski to jest wzgledny spokoj :)

02.06.2005
10:03
smile
[16]

Flyby [ Outsider ]

..dla mnie przeszłość Cody..różnorodne wspomnienia..zabawne :)
ale i po tej stronie miasta mieszkałem..na Kazimierza Wielkiego

02.06.2005
10:06
[17]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Flyby --> Tego typu wspomnienia sa na ogol zabawne :) Jesli sie odpowiednio podchodzi, oczywiscie :)
Chcoidzlam na korepetycje na Kaziemiarza Wiekiego :)

02.06.2005
10:09
smile
[18]

Szenk [ Master of Blaster ]

ŁAŁ, sam Kazimierz Wielki dawał Cody korepetycje. No, no :)

02.06.2005
10:12
[19]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Po to zeby mnie nerwy zjadly i skonczylam z biologia na 2 :(

02.06.2005
10:13
smile
[20]

Flyby [ Outsider ]

.. :)) ..Kraków jest mały Cody ..może krzyżowały się nasze ścieżki .. z drugiej strony..można sąsiada do końca życia nie tylko nie poznać ale i nie zobaczyć..ostatnio złapałem się na tym :)

02.06.2005
10:14
smile
[21]

Szenk [ Master of Blaster ]

Kiedy biologia to taki wdzięczny przedmiot do nauki :)

02.06.2005
10:15
[22]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Flyby --> Kto to wie :) Raz po powrocie ze szkoly pzreczytalam w jednej Karczmie pytanie od Kompoholika, czy czasem nie jechalam jednym tramwajem. Okazalo sie, ze jechalismy tym samym, ale wstydzil sie podejsc :)
Szenk --> Ja sie uczylam :) Z hormonow zawsze mialam 5 :P tylko nerwy mnie zjadly ( i wylosowlalam bialka ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 10:16:11]

02.06.2005
10:21
smile
[23]

Flyby [ Outsider ]

..Ciekaw jestem Szenk co Ciebie w biologii tak urzekło? :)..biocenoza paranoidalna oczlików?
..od lat nie jechałem tramwajem Cody..muszę sobie kiedyś przypomnieć :)..wspomnienia mam złe..

02.06.2005
10:22
[24]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Zle wspomienia jazdy tramwajem? o_O Zlapali Cie bez biletu, czy co? :)

02.06.2005
10:22
smile
[25]

Szenk [ Master of Blaster ]

Jak to co? Słupki, pręciki, zapylanie, pszczółki, kwiatki, motylki łona natury i takie tam :)

02.06.2005
10:27
[26]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nasienne i te sprawy? :)
Wiedze, ze Szenka fascynuje cykl rozwojowy sosny zwyczajnej :)

02.06.2005
10:29
smile
[27]

Flyby [ Outsider ]

...aaa zapylania..kopulacje.. te przebogate łono natury kipiące nieustannym eee..spółkowaniem?.. Szenk.. tak rozumiem..czysty romantyzm..
..bez biletu? ..nie Cody..raczej ludzie i warunki..zakłócenie mojej przestrzeni ..niechciane ale konieczne

02.06.2005
10:30
smile
[28]

Szenk [ Master of Blaster ]

Nadzwyczajnej też :)
I te nagonasienne, eeech... rozmarzyłem się...

02.06.2005
10:30
[29]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Twojej przestrzeni, Flyby? Chcesz o tym porozmawiac? :)

Szenk --> Ja wolalam okryto :) Rozmnarzaly sie w bardzeij logiczny sposob. Przynajmniej widomo bylo, dlaczego bielmo jest 3n, a nie jakies dziwne zonki w tych nagich :P


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 10:33:53]

02.06.2005
10:38
smile
[30]

Flyby [ Outsider ]

..Padre by się ucieszył :) ..jakoś daję sobie z tym radę Cody..już się nie moczę po nocach i nie budzę z krzykiem..i nie trzęsie mi się ręka jak biorę nóż..

..Szenk..te muchy na rosiczce..

02.06.2005
10:39
[31]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Wiesz, Flyby, ja chyba nie chce wiedziec, co Ty w tym tramwaju robiles :)

02.06.2005
10:45
smile
[32]

Szenk [ Master of Blaster ]

Może czytał książkę od biologii? :D

02.06.2005
10:47
[33]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

I trafil na mitoze i mejoze? Ninawidzilam mitozy i mejozy :) A jeszcze baedziej mejozy to bo to mejoza + mitoza :(

02.06.2005
10:47
smile
[34]

Flyby [ Outsider ]

..to bardzo rozsądne Cody, trauma lubi się udzielać..z drugiej strony te miłe luki pamięciowe..nie pamiętam na czym się w tym tramwaju poślizgnąłem i dlaczego było tak czerwono :)..pewnie wlazłem na kosz truskawek bo to blisko Kleparza było :)
..mitoza?..majenoza? ..pamietam przekrój marchewki..takie włochate liście..

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 10:49:58]

02.06.2005
10:47
[35]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Flyby --> Zaraz powiedz, ze na Basztowej :)

02.06.2005
10:49
smile
[36]

Father Michael [ Padre ]

Hahahaha, rany! Jestem zlym czlowiekiem i do tego donosicielem :D

02.06.2005
10:50
[37]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Wstydz sie! A traz mow, co narobiles? :P

02.06.2005
10:52
smile
[38]

Father Michael [ Padre ]

Wyjezdzam sobie ze swojej ulicy, chce skrecic w prawo, patrze: na skrzyzowaniu stoi sobie niebieckie Seicento i zajebiscie duza ciezarowka, nie ma przejazdu. Trabie, wychodzi gosc z ciezarowki. Pokazuje mu, ze nie przejade a on na to machnal ramionami. Wtedy zagotowalem. Otwieram drzwi i do goscia: "Co pan kurde macha ramionami. Stoi pan na skrzyzowaniu, przejechac sie nie da!". Gosc na to: "On tez stoi" - wskazujac Seicento. Pomyslalem sobie *** **** ****** "Dzwonie na policje!". "A dzwon pan!". I poszedl. Coz wiec mi pozostalo? Slow nie rzuca sie na wiatr: 997, zgloszenie przyjete :)

02.06.2005
10:54
[39]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Trzaba bylo podac to Seicento :)

02.06.2005
10:54
smile
[40]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> oba podalem :D

02.06.2005
10:55
[41]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Paskud z Ciebie :P co ten koles od ciezarowki winny? :)

02.06.2005
10:57
smile
[42]

Szenk [ Master of Blaster ]

Jak to - co jest winny, machał ramionami :)

02.06.2005
10:57
smile
[43]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> nic, bo fakt jest taki, ze nie mial gdzie stanac zeby nie nosic kartonow przez pol ulicy. Gdyby przeprosil i zamknal morde to by sie nic nie stalo. Pyskowal, niech teraz popyskuje sobie z dwoma policjantami :)

02.06.2005
10:59
[44]

Mortan [ ]

W takiej sytuacji zawrocilbym i pojechał na około, anie sie uzerałz debilami :-)

02.06.2005
10:59
[45]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Jaki masz samochod? Musze father'a ostrzec :P
Szenk --> Dozywocie mu za to :)

02.06.2005
10:59
smile
[46]

Father Michael [ Padre ]

Mortan -> tak tez zrobilem, dzwoniac z drogi na policje :)

X-Cody -> po co musisz go ostrzec?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 10:58:54]

02.06.2005
11:01
[47]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Wiesz, ze nie wolno prowadzic rozmawiajac przez komorke? :P
Zeby na Ciebie uwarzal, bo fatherek lubi krzyczec na ludzi :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 11:01:21]

02.06.2005
11:02
smile
[48]

Mortan [ ]

Mentor nie daje za wygraną :-)

02.06.2005
11:03
smile
[49]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> zjechalem na pobocze :). Nie potrzebuje, zeby operator na Policji zapytal dlaczego slyszy silnik w czasie rozmowy :P

02.06.2005
11:05
smile
[50]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> hehehe :)
Nie jechalem swoim samochodem. Zreszta nie mialem jak bo nie mam samochodu :). Jechalem platynowym Renault Megane.

02.06.2005
11:09
[51]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Powinni mu usuwac posty tylko z jednego rankingu to by uz mialam - 100 :)
Padre --> A numery? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 11:10:36]

02.06.2005
11:14
smile
[52]

Flyby [ Outsider ]

..ehh..muszę wyłączyć sie z interesującej pogawędki..tak jak Padre na skrzyżowaniu z niefrasobliwymi kierowcami ja muszę zrobic porządek z fachowcami od malowania..ich fachowość zaczyna mnie irytować..nara

02.06.2005
11:14
smile
[53]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> KVcostam :)
BTW: W Krakowie widzialem pare razy identyczny samochod (ta sama marka, model, kolor) z numerem rejestracyjnym, ktory roznil sie tylko tym, ze "moj" ma na koncu 7, a on mial 8 :)

02.06.2005
11:16
[54]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> No ladnie :) To jakies niezle kombinacje sa :P
Flyby --> Powdzenia z paprakami :)

02.06.2005
11:17
[55]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> aha, mialem tego notka sprawdzic. Zaraz to zrobie.

02.06.2005
11:18
[56]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Oki, Padre, dziekowalam Ci juz za pomoc? :)

02.06.2005
11:19
smile
[57]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> mozliwe. Zrobisz mi kiedys pizze i jestesmy kwita :)

02.06.2005
11:20
[58]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Ok. Ale najpierw musiz mnie nauczyc :)

02.06.2005
11:22
smile
[59]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> wiedza ta to najpilniej strzezony sekret :P

02.06.2005
11:23
smile
[60]

Szenk [ Master of Blaster ]

Oho, będą teraz sobie wyciągać sekrety :)
Mogę popatrzeć? :)

02.06.2005
11:23
[61]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

W takim razie moze z tego wyjsc pizza Krasnoludow :P
Szenk --> A od kiedy Ty pytasz? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 11:22:49]

02.06.2005
11:24
smile
[62]

Szenk [ Master of Blaster ]

To było pytanie retoryczne :D

02.06.2005
11:25
[63]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

No tak lepiej :) Co by to sie dzialo, jakby Szenk zaczal pytac. czy moze :P

02.06.2005
11:26
smile
[64]

Szenk [ Master of Blaster ]

NIe nadążylibyście z odpowiadaniem na te pytania :D

02.06.2005
11:26
[65]

Father Michael [ Padre ]

Szenk?

02.06.2005
11:27
[66]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Chociaz i tak pewnie bylaby jedna odpowiedz :P

02.06.2005
11:27
smile
[67]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre?

02.06.2005
11:27
smile
[68]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> do roboty!!

02.06.2005
11:28
[69]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

khe?
Padre --> Zastepujesz Hellcata? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 11:27:45]

02.06.2005
11:28
smile
[70]

Szenk [ Master of Blaster ]

Akurat mam przerwę :)
A potem idę na fajkę... a potem się zobaczy :)

02.06.2005
11:29
smile
[71]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> nie rozumiem :)

Szenk -> ja Ci dam przerwe, pasozycie! :)

02.06.2005
11:29
smile
[72]

Szenk [ Master of Blaster ]

Cody ---> Padre pilnuje, żebym grzecznie zarabiał pieniążki, coby pomnożyć swój fundusz, a tym samym mieć co wrzucać na tacę, gdybym przypadkiem zaszedł do jakiegoś kościoła :)

02.06.2005
11:29
[73]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Kiedy, Ty nie masz przerwy, Szenk? :)
Aaa taaak, to taki jakby intreser rodzinny..eee, Do roboty! :P
Padre --> Jak to nie? :)
I jak tam ta katrta grafiki? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 11:29:46]

02.06.2005
11:30
smile
[74]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre ----> Możesz mi dać, darmozjadzie. Każda przerwa w pracy jest mile widziana... O, fajne zdanko, może zmienię sobie sygnaturkę :D

02.06.2005
11:30
[75]

Father Michael [ Padre ]

Cody -> z tego co zrozumialem z tego art (https://www.tomshardware.pl/motherboard/20040619/socket_775-57.html) to jest to karta wbudowana

02.06.2005
11:31
smile
[76]

Father Michael [ Padre ]

Cody -> no nie rozumiem o co chodzi z tym Kotem :)

Szenk -> nie. Ja po prostu chce zebys sie zapracowal i umarl. Wtedy nie bede musial pracowac na Twoja emeryture :P
A i pogrzeb wtedy ktos musi odprawic :D

02.06.2005
11:32
[77]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Aha - Czyli to samo, co Acer. Szkoda :(

Father mi wczoraj mowil, ze jakis sklep sie oferuje, ze ma najtansze ceny nootbookow w Krakowie, wiec Father powiedzial, ze tam zagladnie :)

Padre --> On zawsze wowala "Do roboty" :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 11:32:05]

02.06.2005
11:33
[78]

Szenk [ Master of Blaster ]

Przy swoim - bardzo zdrowym zresztą - trybie życia, i tak nie mam szans doczekać emerytury :)

02.06.2005
11:34
smile
[79]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> i dobrze wola. Psia krew, macie robic i przejadac zarobki, niech mi sie gospodarka rozgrzewa :)

02.06.2005
11:38
[80]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Spokojnie, jak sie bedziesz tak ekscytowal to dostaniesz zawalu :)
Szenk --> Wszyscy ktorzy tak mowia - zyja dlugo :)

02.06.2005
11:38
smile
[81]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> umrzec za ekonomie? hmm...

02.06.2005
11:39
[82]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nie widze w tym sensu, skoro ekonomia moze umrzec za nas :)

02.06.2005
11:40
smile
[83]

Szenk [ Master of Blaster ]

Cody ---> Długość - jak pewnie dobrze wiesz - jest pojęciem względnym :)

02.06.2005
11:41
[84]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Szenk --> Wiedzialam, ze wielkosc, ale dlugosc? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 11:41:50]

02.06.2005
11:43
smile
[85]

piokos [ ]

Spałem :)

Wyjezdzam sobie ze swojej ulicy ... - skromniść co?

02.06.2005
11:44
smile
[86]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> nie dam jej skrzywdzic :)

piokos -> :)

02.06.2005
11:44
[87]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Piokos --> Nie mow mi o spaniu :(
Padre --> Znien sobie stipien na "Obronca ekonomii" :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 11:45:00]

02.06.2005
11:47
smile
[88]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> nie, bo mi wtedy go odchudza :D

02.06.2005
11:50
[89]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

A tak, zapomnialam, ze to kwestia zycia i smierci :P
Oki, ja ide po te mala cholere, pewnie bede za 1.5h. Buu :(
Chyba, ze pojade do Ijmuiden na zakupy, ale mi sie nie chce bo jest zimno i mokro...Nie jade :)

02.06.2005
11:51
smile
[90]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> oewnie, ze tak bo latwo mi dzieki temu odszukiwac wlasne watki :D

02.06.2005
12:23
smile
[91]

Szenk [ Master of Blaster ]

"a mnie jest szkoda lata... tralala... tralala..."

02.06.2005
12:28
smile
[92]

Father Michael [ Padre ]

*apeluje do szefa Szenka zeby za tym drugim stal poganiacz z biczem*

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 12:27:16]

02.06.2005
12:28
smile
[93]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ha! A tu ladnie swieci sloneczko. Nie za cieplo, nie pada. Full wypas :P

02.06.2005
12:31
smile
[94]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Salve all:-)

Coś przegapiłem ?;-)

02.06.2005
12:31
smile
[95]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre bimber pędzi
hop-dziś-dziś...
hop-dziś-dziś...
Za uchem go swędzi...
hop-dziś-dziś...
hop-dziś-dziś...
Będzie berbelucha...
hop-dziś-dziś...
hop-dziś-dziś...
Od ucha do ucha...
hop-dziś-dziś...
bęc...

02.06.2005
12:31
smile
[96]

piokos [ ]

A ile wypasu w skali wypasu?

Angelord => to zależy co masz myśli mówiąc "coś" :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 12:31:33]

02.06.2005
12:32
smile
[97]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

11 stopni w skali wypasiora.
Angelord --> Przegapiles mozliwosc postatsowania na koszt panstwa. ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 12:32:29]

02.06.2005
12:33
smile
[98]

Szenk [ Master of Blaster ]

Pszczoła Padre goniła
hop-dziś-dziś...
hop-dziś-dziś...
W tyłek go użądliła
hop-dziś-dziś...
hop-dziś-dziś...
Więc Padre, nieboże
hop-dziś-dziś...
hop-dziś-dziś...
Usiąść dziś nie może
hop-dziś-dziś...
bęc...

02.06.2005
12:33
smile
[99]

piokos [ ]

to sporo :). Warszawę ocniam na 7 bo słońca niet, temp. o 3*C zbyt niska

02.06.2005
12:34
smile
[100]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> ale Ci sie nudzi :)

02.06.2005
12:34
[101]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Taa yhy :P
Szenk --> Jak Ci szkoda, to daj mi :)

A tak btw, mowialm juz ze zostalo mi tylko 16 dni? :)))) A mala poszla do kolezanki, wheeeeeeeee! :PP

PIokos --> Co ta * osnacza? 3 stopieni troszke malo :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 12:35:01]

02.06.2005
12:35
smile
[102]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre ---> Inteligentny człowiek nigdy się nie nudzi, dlatego też wynajduję sobie różnorakie zajęcia :)

02.06.2005
12:35
smile
[103]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

X-Cody --> Tak, szantazujesz wszystkich takim gadowym opisem od jakiegos czasu. ;)

02.06.2005
12:37
[104]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

I co sie czepiasz, Stranger? Mam taki opis zaledwie od miesiaca ;)

02.06.2005
12:39
[105]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Na pewno "coś":-) BTW - czyli w sumie wszystko się coola, jak kulało?;-)

02.06.2005
12:40
smile
[106]

Szenk [ Master of Blaster ]

Yo, siur, ofkors :)

02.06.2005
12:40
[107]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nie wiem dlaczego, Angelord, ale ja Twoich postoq czasami po prostu nie rozumiem :)

02.06.2005
12:41
smile
[108]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> taka jest prawda :P

Szenk -> inteligentnego czlowieka stac na wymyslenie inteligentniejszej rozrywki :)

02.06.2005
12:42
[109]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Mowisz, jakbys mial zuplenie niezauwazalna, nie rzucajaca sie w oczy ksywke :)

02.06.2005
12:44
smile
[110]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> a mam? :)

02.06.2005
12:45
smile
[111]

Szenk [ Master of Blaster ]

Padre ---> A to własnie podczas wymyślania inteligentnych rzeczy, którymi mógłbym się zająć - żeby nie tracić czasu i coś robić, robią mi się takie głupstewka i duperelki :)

02.06.2005
12:45
[112]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Chciaolam Ci zrobic screena, ale akurat tak sie ulozylo, ze jestes obok Soula :P

02.06.2005
12:46
smile
[113]

piokos [ ]

Cody -> * po cyferce oznacza stopnie, a napisałem że temp. w Warszawie o 3 stopnie za mała żeby dostać maksimum wypasu w skali wypasiora

02.06.2005
12:48
smile
[114]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> ja jestem obok Soula? Nie rozumiem :)

Szenk -> OK

02.06.2005
12:48
smile
[115]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Cody ---> to było do piokosa :-) Poza tym, Dziewcze słodkie, Ty się tak jawnie do pewnych rzeczy nie przyznawaj, bom skłonny to niecnie wykorzystać - ale z rozkosznym zyskiem dla Obojga;-)



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 12:48:15]

02.06.2005
12:54
[116]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Moglam jednak zrobic tego screena :) Moze byc zrozumial :)
Piokos --> A, czyli to jakies stopnie w sklai Piokosa? Juz rozumiem :)
Angelord --> Nie rozumiem :)

02.06.2005
12:55
smile
[117]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> no widzisz? zawalilas :(

Jade sobie buty do garnituru kupic, zeby Cody nie podejmowac na pizzy w gumofilcach. BB in hour.

02.06.2005
12:57
[118]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Super :) Teraz ja tez bede musiala kupic nowe buty, liiiii :)

02.06.2005
12:57
smile
[119]

Szenk [ Master of Blaster ]

To i mnie jakieś kupcie :)

02.06.2005
12:58
[120]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Szenk --> MOge Ci odstapic gumofilce :)

02.06.2005
13:00
smile
[121]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Cody ---> no i wszystko jasne;-) I bardzo miłe;-)

02.06.2005
13:00
[122]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

To zalezy czy mowisz od siebie, czy nawiazujesz do jakichs starych rozmow :)

02.06.2005
13:04
smile
[123]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Cody ---> i bardzo dobrze, że zależy;-) W każdym razie i jedno, i drugie;-)

02.06.2005
13:06
[124]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Dostala odpowiedz. Teraz musze sie tylko zastanowic po co zadawalam to pytanie :)

02.06.2005
13:06
smile
[125]

Szenk [ Master of Blaster ]

Przepraszam, ale o co chodzi w tym wątku? :)

02.06.2005
13:08
[126]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

To nie watek, Szenk, to DDW :)

02.06.2005
13:10
smile
[127]

Szenk [ Master of Blaster ]

Nie wątek? Znowu zbłądziłem :/

02.06.2005
13:11
[128]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Nie przejmuj sie, Szenk, kazdemu sie zdarza :)

02.06.2005
13:12
smile
[129]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Cody ---> rozumiem Cię;-)

02.06.2005
13:14
[130]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Angelord --> To bardzo niedobrze, wiesz? :)

02.06.2005
13:14
smile
[131]

Szenk [ Master of Blaster ]

Aniele, coś Ty taki skrzywiony wiecznie? :)

Cody ---> Dobra, wkładam gumofilce i w drogę - w poszukiwaniu utraconego wątku :)

02.06.2005
13:16
[132]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Szenk --> Powodzenia, Towarzyszu! Byles nie zaszedl do Ciezkiej Pracy :)

02.06.2005
13:23
smile
[133]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Cody ---> wiem dobrze, iż to co niedobre, bywa czasem miłe;-)

Szenk ---> bom "upadły" Anioł;-)

02.06.2005
13:24
[134]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Angelord --> Wlasnie dlatego. Az strach pomysles :)

02.06.2005
13:27
smile
[135]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Wiecie co? Ja tak sobie myślę, że Szenk musi być mistrzem kamuflażu - bo niby ciągle ma przerwy oficjalne albo przerwy na papierosa, a jednak wyrzucić go nie chcą.
A... poczekaj, poczekaj, a może Ty jesteś na swoim Szenk, i to Ty wyrzucasz? :> To by tłumaczyło nadmiar wolnego czasu i co jakiś czas przypływ wigoru :)

Angelord ---> Działo się, oj działo, dzieje się, oj dzieje, ale pewne sprawy pozostają niezmienne (patrz: Szenk ;P)

02.06.2005
13:31
[136]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Meghan --> Gdyby Szenk byl na swoim to by mu sie nawet wchodzic do DDW nie chcialo :P

02.06.2005
13:34
smile
[137]

Szenk [ Master of Blaster ]

Aniele ---> Istnieje wszak taka instytucja, jak operacje plastyczne (vide: Michałek Jackson) :)

Eeeech, na swoim. Niestety, pozostaje tylko opcja kamuflażowa :)

02.06.2005
13:37
[138]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Szenk --> Przypomnij Meghan swoj wiersz :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 13:38:03]

02.06.2005
13:38
smile
[139]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Cody ---> strach może i w myślach, ale jaka przyjemność w działaniu;-)

Meg ---> spoko, spoko - Jemu się też coś tam kiedyś spantarhei;-)

02.06.2005
13:38
smile
[140]

Szenk [ Master of Blaster ]

Cody ---> Któren? :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 13:38:12]

02.06.2005
13:39
[141]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Angelord --> taaaak :)
Szenk --> Ten o pracy :P

02.06.2005
13:41
smile
[142]

Szenk [ Master of Blaster ]

Cody ---> Napisałem jakiś wiersz o pracy?
Kiedy i gdzie? :)

02.06.2005
13:43
[143]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Szenk --> Kilka(lub)nascie czesci temu :) Skleroza czy co? :P w sumie to byk wiersz o nie-pracowaniu :)

02.06.2005
13:44
smile
[144]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Szenk ---> Pocieszyć Cię? Proszę bardzo - nie będąc na swoim omijają Cię przyjemności typu:
- walka z ZUS
- walka z US
- walka z pracownikami-nierobami (:>)
- walka z dłużnikami
- walka z setkami deklaracji, formularzy, rozliczeń, itp.

Anielątko ---> Szenk nigdy by nie wszedł dwa razy do tej samej rzeki - jakby raz wszedł, tak by został ;P

Cody ---> W tajemnicy Ci zdradzę, że Szenk kocha swoją pracę - nawet do domu ją przynosi :)

02.06.2005
13:47
smile
[145]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Cody ---> teraz to i ja się swoich myśli boję;-)))

<--- Szenk - specjalnie dla Ciebie;-)

02.06.2005
13:48
[146]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Meghan --> No patrz, czlowiek tyle tu siedzi a nadal go moga zaskoczyc :)

Angelord --> Yees! :P I tak mialo byc :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 13:47:51]

02.06.2005
13:57
smile
[147]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Cody ---> no fakt, juz dawno być miało, ale nie bój się, będzie na pewno;-)

Meg ---> widać Fausta za często czytał, skoro 'Verweile doch! Du bist so schon !" - zabiło w Nim Heraklita;-)

02.06.2005
13:57
smile
[148]

Szenk [ Master of Blaster ]

No, aniołek z ludzką twarzą :)

Cody ----> Bij, zabij nie pamiętam tego wiersza, ani kiedy on był :)

02.06.2005
14:00
[149]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Angelord --> Czuje sie zdeprymowana :)
Szenk --> Bywa, coz zrobic? A taki fajny byl :)

02.06.2005
14:03
smile
[150]

Szenk [ Master of Blaster ]

Cody ---> Lepiej się czuć zdeprymowaną niż zdeprawowaną :D
Chociaż...

02.06.2005
14:03
[151]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Szenk --> Nie koncz tego zdania. Prosze :)
Zreszta...mozna bardziej? :P

02.06.2005
14:07
smile
[152]

Father Michael [ Padre ]

ufff... OK, mam juz buty :)

02.06.2005
14:08
smile
[153]

Szenk [ Master of Blaster ]

Cody ---> Zawsze można bardziej :D

Padre ---> Zatuptaj :)

02.06.2005
14:08
[154]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Strzel fotke :)
Szenk --> Mozna?? o_O

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 14:08:12]

02.06.2005
14:10
[155]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

<perez> CaNo: jakie masz IQ ?
<CaNo> perez: nie mam juz wywalilem
<CaNo> zamialo miejsca na dysku ma
<perez> rotfl
<perez> jeszcze raz dam mu sznse
<perez> CaNo: jakie masz IQ ?
<CaNo> perez nei mam
<CaNo> kurde
<perez> buehuehuee
<CaNo> mam gadu gadu
<perez> wezcie mnie stad !!!!
<CaNo> a po ch*j ci icq?
<perez> IQ !!!
<Kafar‹s›> CaNo : nie masz IQ ? :)
<Kafar‹s›> heuehueheuheu


Eru, dopomoz mojej przeponie :P

02.06.2005
14:11
smile
[156]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Cody ---> zatem już, oprócz kilku, nie ma więcej emocjonalnych barier;-)))

Szenk ----> nic, co ludzkie, nie jest mi obce - ale czasem wolę Niebo;-)

02.06.2005
14:12
[157]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Angelord --> Tak sobie tlumacz :)

02.06.2005
14:12
smile
[158]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> tup! tup!

Cody -> mowilem, ze aparat jest 300 km na Zachod :)
Jutro bedzie u mnie.

02.06.2005
14:12
smile
[159]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Aniołku kochany, czy Ty mi przypadkiem w języku Goethego nie ubliżasz? Moja znajomość kończy się na okrzykach z "Czterech pancernych" i "Stawki większej niż życie" ;)

02.06.2005
14:14
[160]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> A mowilam Ci, gdzie jest moj :) Nawet Ci adres podalam :)

02.06.2005
14:15
smile
[161]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> w sumie jestem tam codziennie to moglbym skoczyc :)

02.06.2005
14:19
[162]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> A co Cie w tamte rejony ssprowadza? :)

02.06.2005
14:20
smile
[163]

Father Michael [ Padre ]

Cody -> jezdze przez Basztowa na AE :)

02.06.2005
14:21
[164]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

Cody ---> czyżby zatem barier nie było w ogóle?;-)))

Meg ---> "Chwilo Trwaj! Jesteś tak piękna!" - tak "ą", "ę" -;-)))

02.06.2005
14:22
smile
[165]

Szenk [ Master of Blaster ]

Ha, Cody miała rację. Faktycznie, kiedyś coś takiego spłodziłem:

Bez odrobiny chcenia
nie byłoby też lenia.
Bo żeby leniem zostać
trza wielu rzeczom sprostać:
na przykład zaplanować,
jak się przed szefem schować,
wymyśleć trzeba w trudzie
sposób, by się nie nudzić,
kiedy się nic nie robi.
Nie praca człeka zdobi,
nie zdobi go też szata,
lecz doświadczenie zdobyte przez lata
leniuchowania wieczne ćwiczenia
by wychodować wiecznego lenia :)

02.06.2005
14:22
[166]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

To zajedz czasem do mnie, tylko nie przestrasz mi psa i wyjasnij sparwe Jeffrey'owi. On jest tak zamotany, ze pewnie by Ci dal ten aparat :P

Szenk --> :)))))))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 14:22:11]

02.06.2005
14:25
smile
[167]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> sprobowalby nie dac :)

02.06.2005
14:26
[168]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Gdybym dala Ci klucz do domu, moglbys pewnie wejsc, rozejzec sie, zrobic sobie herbaty, upiec pizze, zabrac aparat, nakarmic psa, spokojnie wyjsc, a on by nawet nie oderal glowy od swojego najnowszego Niszczyciela :)

02.06.2005
14:29
smile
[169]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Angelątko ---> Szenk jest wybitnie wybiórczy - chwile w pracy przegania mocniej niż sierżant sadysta oddział po poligonie ;) Poza tym - się zgadza :)

Szankuś - Ha, czyli Cię rozgryzłam :) TPO, jak się czujesz jako obiekt obgadywania, i to tak jawnego? :>

02.06.2005
14:29
smile
[170]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> nie potrzebuje klucza, wchodze przez Twoje okno.
Tak w ogole to po co mi ten aparat? :)

02.06.2005
14:30
smile
[171]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meguś ---> Byście mi tylko nie kazali pracować, to możecie robić, co chcecie :)

Hmmm, zaraz-zaraz... co się ma niby zgadzać?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 14:30:36]

02.06.2005
14:30
[172]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Mieszkam na 3 pietrze, na przeciwko 24h na dobe stoi patrol policji :) Powdzenia :P
Zebys mogl zrobic zdjecie nowych butow :)

02.06.2005
14:32
smile
[173]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> jesli reaguja tak jak reszta Policji (Seicento dalej stoi gdzie stalo) to nie mam sie czego bac :P
Ale jutro bede mial swoj w domu.

02.06.2005
14:33
[174]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

A ha! no to jutro czekma na fotke butow :)
A ja tam nie wiem, jak pracuja. Jak jest zimno to nie wychodza z samochou, a jak jest goraco to laza i sie czepiaja kierowcow :P

02.06.2005
14:38
smile
[175]

piokos [ ]

ale statsujecie w mordę jeża

02.06.2005
14:39
[176]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Piokos?

02.06.2005
14:39
smile
[177]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> zartujesz z tymi butami, prawda?

02.06.2005
14:40
smile
[178]

Kentril [ fechmistrz ]

czemu w mordę jeża a nie np. łasicy?

02.06.2005
14:40
[179]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Absolutnie nie :)

02.06.2005
14:41
smile
[180]

piokos [ ]

tak to mój nick

a Heyah twierdzi że to moje imię, bo kartę sim mi przysłali na : Piokos K., Warszawa 01-926 ... :D

Kentril -> jeż jest podobny do jeża, a łasica nie :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 14:41:54]

02.06.2005
14:42
[181]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Piokos --> Zamknij sie i pisz posty :P
Ja mam na imie Cody ale nikt mi nie wierzy :)

02.06.2005
14:43
smile
[182]

piokos [ ]

staram się jak mogę , 11134

02.06.2005
14:44
smile
[183]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> ech...

X-Cody2 -> nie wierze! Musialem byc pijany przy rejestracji w USC.

02.06.2005
14:44
[184]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Piokos, pamietaj, zawsze mozna sie starac lepiej :P

Padre --> Mozesz powtorztc tego posta tak, znbey bylo widac do czego sa Twoje odpwiedzi? Bo sie pogubilam :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 14:45:17]

02.06.2005
14:46
[185]

Kentril [ fechmistrz ]

przy odrobinie sztuczek, statsowanie idzie szybciej:

np.

02.06.2005
14:46
[186]

Kentril [ fechmistrz ]

dubl

02.06.2005
14:46
[187]

Kentril [ fechmistrz ]

dubl x2

02.06.2005
14:46
[188]

Kentril [ fechmistrz ]

dubl x3

02.06.2005
14:46
smile
[189]

Kentril [ fechmistrz ]

itp

02.06.2005
14:46
[190]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Chyba, ze ktos chce po prostu pogadac, a nie nabijac licznik.

02.06.2005
14:47
smile
[191]

Kentril [ fechmistrz ]

X-Cody > hmm... a jest ktoś taki?

02.06.2005
14:47
[192]

Father Michael [ Padre ]

Absolutnie nie :): ech...
Ja mam na imie Cody ale nikt mi nie wierzy :): nie wierze! Musialem byc pijany przy rejestracji w USC.

02.06.2005
14:49
[193]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> thX :)
A teraz:
No co? Masz nowe buty, pochwal sie :) A najlepiej jak zrobisz fote caloksztalu juz w garniturze :)
btw, jaki bedziesz mial aparat? :)

A pijany byc mogles, ze szczescia :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 14:48:37]

02.06.2005
14:52
smile
[194]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> pomysle nad tym :P
Sony costam :)
Juz pamietam skad to imie. To na czesc komandora Cody, ktory wydal rozkaz zestrzelenia Obi Wana, po przejeciu wladzy przez Imperatora. :D

02.06.2005
14:53
[195]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Mam juz dosc tego, ze wszzyscy mysla, ze chcialam zabic Oni Wana!
Od tej cholernej premiery o nczym innym nie slysze :P

Sony siwetny wybor :) Ja mam W12 :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 14:53:27]

02.06.2005
14:57
smile
[196]

Father Michael [ Padre ]

Cody -> nie zrobie jednak caloksztaltu bo musze do fryzjera isc, a mi sie nie chce :P

02.06.2005
14:58
[197]

X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]

Padre --> Daj spokoj :) Corki sie wstydzisz? :P
Tak swoja droga ja tez musze isc. Kiedy ja to wszystko zrobie?

02.06.2005
14:59
smile
[198]

piokos [ ]

Padre => mi się nie chciało przez 2 tyg. iść ale wczoraj wpadłem pod kosiarkę i już po sprawie, i jestem o 18zł lżejszy

02.06.2005
15:01
smile
[199]

Father Michael [ Padre ]

X-Cody -> i ogolic sie musze, tez mi sie nie chce :)

piokos -> nie prosciej bylo sciac glowe?

02.06.2005
15:03
smile
[200]

piokos [ ]

chciałbyś

lubię to ryzyko kiedy fryzjer bierze brzytwę do ręki :D

02.06.2005
15:04
[201]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nju

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.