GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: "Dywizjon 303" Fiedlera - moze powstanie film...

02.06.2005
09:14
[1]

Rah V. Gelert [ Generaďż˝ ]

Forum CM: "Dywizjon 303" Fiedlera - moze powstanie film...

Szczegoly tutaj -> https://www.filmweb.pl/,Dywizjon,303,,Fiedlera,zostanie,zekranizowany%2C,2005-06-01,,news,News,id=22262

02.06.2005
10:21
[2]

Giovanii [ Chor��y ]

Znając polską dume narodową to będzie to film który:
1. walczy z narodowymi mitami
2. stara się nieobrazić niemców

02.06.2005
10:33
[3]

garrett [ realny nie realny ]

najwazniejsze ze pomoga Czesi ktorych film o wlasnych lotnikach mi sie bardzo podobal

02.06.2005
10:46
[4]

Lt Ursus [ Generaďż˝ ]

Skoro Czesi pomogą to może przynajmniej będą naturalnie wyglądające walki powietrzne a nie takie jak szarża husarii pod Żółtymi Wodami czy obrona Zbaraża ze znanego polskiego filmu. Byle tylko żaden znany reżyser nie postanowił pokazać tej historii w zupełnie innym świetle lub z tzw innej strony bez przywiązywania wagi do mało istotnych jego zdaniem realiów historycznych. Niech chociaż znawcę walk lotniczych nad Wielką Brytanią zatrudnią.

02.06.2005
15:08
[5]

Biker88 [ Legionista ]

Obawiam się tylko , żeby nie był to kolejny "hit" jak "Quo Vadis" i reszta. Książka jest fajna, jako małolat czytałem ją wiele razy.

02.06.2005
15:10
[6]

maniak1988 [ Konsul ]

byleby tylko nie dokrecili jakiegoś wątku miłosnegon a jeszcze lepiej jakby to było wogóle bez żadnych dodatkowych duperel tylko historie pilotów w skrócie i walki powietrzne tak jak było w książce

Miejmy nadzieje że nie zrobia z tego gniota podobnego do hollywoodzkiego "pearl harbor", czy ktoś z was obejrzał ten film i nie śmiał sie z części fabuły?:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.