Indoctrine [ Konsul ]
Uszkodzenie "Pokaż Pulpit"
Witam.
Problem jest taki:
Mam plik pokaż pulpit.scf, jest gdzie trzeba, ale zamiast ikonki ma tą standardową nieprzyporządkowaną niczemu. Jak klikam,
pojawia się okno wybpru programu za pomocą którego mam to otworzyć i tyle.
Ściągnąłem sobie z netu poprawną wersję pliku myśląc, że się popsuła, ale nie...
Co mogło się stać?
System to w98...
Soll [ Senator ]
Pewnie zmieniłeś cały odnośnik zamiast tylko ikonki. Przywróć zmiany i zmien tylko ikonke. We właściwościach wstaw obrazek a nie jakieś scf wklejaj.
Indoctrine [ Konsul ]
Przyznam się, że nie do końca rozumiem co piszesz :)
Nie zmieniałem ikony, ona sama się zmieniła(a właściwie nie ma własnej, tylko tą białą ze znaczkiem windowsa). Żadnych zmian nie mam jak zmienić, bo nie wiem czemu tak się stało :)
A we właściwościach tego pokaż pulpit to ja mogę najwyżej zrobić go ukryty i nic więcej :D
Tak więc jeśli się da, proszę łopatologicznie :)

N2 [ negroz ]
Utwórz sobie plik tekstowy i umieść w nim poniższy tekst (bez lini):
----------------------------
[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe,3
[Taskbar]
Command=ToggleDesktop
-------------------------------
Teraz zapisz to i zmień plikowi nazwę na Pokaż pulpit.scf
Działa?
Indoctrine [ Konsul ]
Nie, nie działa :)
Wyskakuje okno "otwórz z..." i tyle :D
Zresztą ten plik co mam jest identyczny z tym co podałeś...