GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Uszkodzenie "Pokaż Pulpit"

02.06.2005
09:13
[1]

Indoctrine [ Konsul ]

Uszkodzenie "Pokaż Pulpit"

Witam.

Problem jest taki:

Mam plik pokaż pulpit.scf, jest gdzie trzeba, ale zamiast ikonki ma tą standardową nieprzyporządkowaną niczemu. Jak klikam,
pojawia się okno wybpru programu za pomocą którego mam to otworzyć i tyle.

Ściągnąłem sobie z netu poprawną wersję pliku myśląc, że się popsuła, ale nie...
Co mogło się stać?

System to w98...

02.06.2005
09:20
[2]

Soll [ Senator ]

Pewnie zmieniłeś cały odnośnik zamiast tylko ikonki. Przywróć zmiany i zmien tylko ikonke. We właściwościach wstaw obrazek a nie jakieś scf wklejaj.

02.06.2005
09:39
[3]

Indoctrine [ Konsul ]

Przyznam się, że nie do końca rozumiem co piszesz :)
Nie zmieniałem ikony, ona sama się zmieniła(a właściwie nie ma własnej, tylko tą białą ze znaczkiem windowsa). Żadnych zmian nie mam jak zmienić, bo nie wiem czemu tak się stało :)
A we właściwościach tego pokaż pulpit to ja mogę najwyżej zrobić go ukryty i nic więcej :D
Tak więc jeśli się da, proszę łopatologicznie :)

02.06.2005
10:41
smile
[4]

N2 [ negroz ]

Utwórz sobie plik tekstowy i umieść w nim poniższy tekst (bez lini):
----------------------------
[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe,3
[Taskbar]
Command=ToggleDesktop

-------------------------------
Teraz zapisz to i zmień plikowi nazwę na Pokaż pulpit.scf
Działa?

02.06.2005
11:15
[5]

Indoctrine [ Konsul ]

Nie, nie działa :)
Wyskakuje okno "otwórz z..." i tyle :D

Zresztą ten plik co mam jest identyczny z tym co podałeś...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.