GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagroda Darwona-wątki i posty na forum

02.06.2005
09:05
smile
[1]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

Nagroda Darwona-wątki i posty na forum

Chodzi mi oto zeby zrobić konkurs na najgłupsze wątki i posty na forum.Nie ze ten kto to pisał jest głupi czy coś ale np. przez jego niewiedze.Napewno były jakies smieszne watki wytęrzcie umysły i przypomnijcie sobie coś!!!
Prosze do konkursów nie zaliczać moich wątków po wszystko co pisze to głupoty

02.06.2005
09:10
[2]

oooololo [ Wierność ]

ja uwarzam ten za najglupszy narazie :‹ Czy wy już nie macie pomysłów na nowy wątek czy nie macie co robić a chacie ????

02.06.2005
09:11
[3]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

wyszukaj sobie wszystkie swoje wątki i podepnij je do tego, ja nie wiem czy naprawdę nie macie nic ciekawszego do roboty???

02.06.2005
09:13
[4]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

nie takiej reakcji oczekiwałem...

02.06.2005
09:13
[5]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

jaki wątek taka reakcja

02.06.2005
09:14
smile
[6]

oooololo [ Wierność ]

a z taka się spotkałś ;p

02.06.2005
09:15
[7]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

nie kiedys to zrobiłem na innym forum i mialem ponad 1000wpisów i wszyscy byli zadowoleni ze taki wątek jest a tu...?

02.06.2005
09:16
[8]

volvo95 [ Legend ]

Widocznie tam zawyżałeś poziom intelektualny forum, a tu jest odwrotnie ...

02.06.2005
09:16
[9]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

popieram przedmówcę

02.06.2005
09:18
[10]

Dagger [ Legend ]

Może ten?

VVVVV

02.06.2005
09:18
smile
[11]

Obscure [ ExcalibuR ]

Kim chcecie zostać jak dorośniecie?

02.06.2005
09:18
[12]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

A kto to jest Darwon?

02.06.2005
09:19
[13]

wielebny_666 [ Pretorianin ]

Guru zakładających takie WONTKI

02.06.2005
09:34
[14]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

nie darwon lecz darwin

02.06.2005
09:35
[15]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

volvo a tamta strona na której było to forum jest jedną z bardziej znanych stron na calym świecie to jest znane w polsce a nie na świecie wiec??

02.06.2005
09:45
[16]

Peregrin Tuk [ Pretorianin ]

nikt sie nie wypowie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.