
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
Nagroda Darwona-wątki i posty na forum
Chodzi mi oto zeby zrobić konkurs na najgłupsze wątki i posty na forum.Nie ze ten kto to pisał jest głupi czy coś ale np. przez jego niewiedze.Napewno były jakies smieszne watki wytęrzcie umysły i przypomnijcie sobie coś!!!
Prosze do konkursów nie zaliczać moich wątków po wszystko co pisze to głupoty
oooololo [ Wierność ]
ja uwarzam ten za najglupszy narazie : Czy wy już nie macie pomysłów na nowy wątek czy nie macie co robić a chacie ????
wielebny_666 [ Pretorianin ]
wyszukaj sobie wszystkie swoje wątki i podepnij je do tego, ja nie wiem czy naprawdę nie macie nic ciekawszego do roboty???
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
nie takiej reakcji oczekiwałem...
wielebny_666 [ Pretorianin ]
jaki wątek taka reakcja

oooololo [ Wierność ]
a z taka się spotkałś ;p
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
nie kiedys to zrobiłem na innym forum i mialem ponad 1000wpisów i wszyscy byli zadowoleni ze taki wątek jest a tu...?
volvo95 [ Legend ]
Widocznie tam zawyżałeś poziom intelektualny forum, a tu jest odwrotnie ...
wielebny_666 [ Pretorianin ]
popieram przedmówcę
Dagger [ Legend ]
Może ten?
VVVVV

Obscure [ ExcalibuR ]
Kim chcecie zostać jak dorośniecie?
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
A kto to jest Darwon?
wielebny_666 [ Pretorianin ]
Guru zakładających takie WONTKI
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
nie darwon lecz darwin
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
volvo a tamta strona na której było to forum jest jedną z bardziej znanych stron na calym świecie to jest znane w polsce a nie na świecie wiec??
Peregrin Tuk [ Pretorianin ]
nikt sie nie wypowie?