
fabko1 [ Pretorianin ]
Forum CM: Nabór na ligowe pbemy BB i CMAK
Jako,że ostatnio na łączniku nie uświadczy chętnych do gry a moi dotychczasowi "pbemowi"przeciwnicy ociągają sie nieco z odsyłaniem plików,mam więc wolne moce przerobowe i chciałbym zrobić nabór na 3 gry ligowe w BB i 3 ligówki w CMAKA(najlepiej lustrzanki) ,szczegolnie mile widziani solidni gracze(przynajmniej 1 pbem dziennie).Szczegóły do uzgodnienia na maila lub gg.

sturm [ Australopitek ]
Podeslij pliki na lustrzanke i mozemy zaczynac:)Byle nie w miescie:)

fabko1 [ Pretorianin ]
sturm--> a na co byś się pisał?
czyżby na 4 gry?

sturm [ Australopitek ]
ligowa lustrzanka w BB lub AK:)warunek mam jeden: byle nie w miescie:)

fabko1 [ Pretorianin ]
Sturm--> ok, to dopisze Cię na BB
Dla porządku
BB
1. Faloxx
2. Sturm
Cmak
1.PiotrMX
Potencjalni chętni, spieszyć się,bo wkrótce miejscówek zabraknie:-)
Cruz8 [ Centurion ]
Fabko--> zgłoszenie w twojej skrzynce mailowej
god_of_thunder [ Centurion ]
fabko ---> Moje zgłoszenie też poszło.

neXus [ Fallen Angel ]
a kiedy zarejestrujesz nasze ligowe starcie?

fabko1 [ Pretorianin ]
Nexus--> zatwierdziłem ją od razu po jej zakończeniu, od ponad tygodnia wisi nie zatwierdzona przez Ciebie

fabko1 [ Pretorianin ]
Nabór na gry ogłaszam za zamknięty,odzew przeszedł moje najśmielsze oczekiwania:-)
postaram się odpowiedzieć wszystkim wg kolejności zgłoszeń, a więc:
BB
1. Faloxx
2. Sturm
3.Biker
4.GOT
Cmak
1.PiotrMX
2. Crusader
3. Cisek
4. Ursus