GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Nabór na ligowe pbemy BB i CMAK

02.06.2005
08:27
smile
[1]

fabko1 [ Pretorianin ]

Forum CM: Nabór na ligowe pbemy BB i CMAK

Jako,że ostatnio na łączniku nie uświadczy chętnych do gry a moi dotychczasowi "pbemowi"przeciwnicy ociągają sie nieco z odsyłaniem plików,mam więc wolne moce przerobowe i chciałbym zrobić nabór na 3 gry ligowe w BB i 3 ligówki w CMAKA(najlepiej lustrzanki) ,szczegolnie mile widziani solidni gracze(przynajmniej 1 pbem dziennie).Szczegóły do uzgodnienia na maila lub gg.

02.06.2005
13:24
smile
[2]

sturm [ Australopitek ]

Podeslij pliki na lustrzanke i mozemy zaczynac:)Byle nie w miescie:)

02.06.2005
13:51
smile
[3]

fabko1 [ Pretorianin ]

sturm--> a na co byś się pisał?
czyżby na 4 gry?

02.06.2005
14:17
smile
[4]

sturm [ Australopitek ]

ligowa lustrzanka w BB lub AK:)warunek mam jeden: byle nie w miescie:)

02.06.2005
14:26
smile
[5]

fabko1 [ Pretorianin ]

Sturm--> ok, to dopisze Cię na BB

Dla porządku
BB
1. Faloxx
2. Sturm

Cmak
1.PiotrMX

Potencjalni chętni, spieszyć się,bo wkrótce miejscówek zabraknie:-)

02.06.2005
14:36
[6]

Cruz8 [ Centurion ]

Fabko--> zgłoszenie w twojej skrzynce mailowej

02.06.2005
15:35
[7]

god_of_thunder [ Centurion ]

fabko ---> Moje zgłoszenie też poszło.

02.06.2005
16:08
smile
[8]

neXus [ Fallen Angel ]

a kiedy zarejestrujesz nasze ligowe starcie?

02.06.2005
16:59
smile
[9]

fabko1 [ Pretorianin ]

Nexus--> zatwierdziłem ją od razu po jej zakończeniu, od ponad tygodnia wisi nie zatwierdzona przez Ciebie

02.06.2005
17:08
smile
[10]

fabko1 [ Pretorianin ]

Nabór na gry ogłaszam za zamknięty,odzew przeszedł moje najśmielsze oczekiwania:-)
postaram się odpowiedzieć wszystkim wg kolejności zgłoszeń, a więc:
BB
1. Faloxx
2. Sturm
3.Biker
4.GOT

Cmak
1.PiotrMX
2. Crusader
3. Cisek
4. Ursus

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.