
M@aniak Net [ Junior ]
PRoblem z Brothers in Arms PLZ POMUSZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdy wlonczylem gre troche sie tła ale to mi nie prezzkadzalo alep otem zaczely znikac drzewa i inne przedmioty na mapie a po chwili znow sie pojawialy a gdy bylem etapie gdzie miales sie nauczyc rozkazywac jakiesmus gostkowi kazali mi naparzac w strach na wroble i co chciwle robilo sie tak zloto na ekrani(caly ekran gry byl zloty) i sie niedalo grac co mam zrobic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAM Celerona 2GHZ Windows XP(pro) 256 Rama i karte graficzną Radeona 9200 Czy to moze miec związek z mm slabym kompem
P.S Mam orginalną wersje BiA
Dowodca_Pawel [ Pretorianin ]
Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej.
goldenSo [ AnomaliA ]
A słownik oryginalny to masz?
Praetor [ Generaďż˝ ]
naucz sie pisac poprawnie najpierw

TeadyBeeR [ Legend ]
goldenSo --> Przeciez widac, ze slownik to ma calkiem unikatowy:)