GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PRoblem z Brothers in Arms PLZ POMUSZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

02.06.2005
07:13
smile
[1]

M@aniak Net [ Junior ]

PRoblem z Brothers in Arms PLZ POMUSZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gdy wlonczylem gre troche sie tła ale to mi nie prezzkadzalo alep otem zaczely znikac drzewa i inne przedmioty na mapie a po chwili znow sie pojawialy a gdy bylem etapie gdzie miales sie nauczyc rozkazywac jakiesmus gostkowi kazali mi naparzac w strach na wroble i co chciwle robilo sie tak zloto na ekrani(caly ekran gry byl zloty) i sie niedalo grac co mam zrobic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAM Celerona 2GHZ Windows XP(pro) 256 Rama i karte graficzną Radeona 9200 Czy to moze miec związek z mm slabym kompem


P.S Mam orginalną wersje BiA

02.06.2005
07:19
[2]

Dowodca_Pawel [ Pretorianin ]

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej.

02.06.2005
08:47
[3]

goldenSo [ AnomaliA ]

A słownik oryginalny to masz?

02.06.2005
09:27
[4]

Praetor [ Generaďż˝ ]

naucz sie pisac poprawnie najpierw

02.06.2005
09:32
smile
[5]

TeadyBeeR [ Legend ]

goldenSo --> Przeciez widac, ze slownik to ma calkiem unikatowy:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.