GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebuje solucji do Still Life

02.06.2005
07:00
smile
[1]

skowron007 [ Junior ]

Potrzebuje solucji do Still Life

To co w tenmacie.Gierka zaj****a ale po angielsku i nie moge pograć!

02.06.2005
07:11
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Słownik do ręki i jazda.

02.06.2005
10:12
[3]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Hmmm, podejrzane, toz to przeca nie wyszło jeszcze u nas o ile się nie mylę.

02.06.2005
10:15
[4]

jackowsky [ JVC ]

elemeledudek-->Ale w cywilizowanych krajach już wyszło...

02.06.2005
10:21
[5]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Niby tak. Zawsze obowiązuje "domniemanie niewinności" ;)
To troche głupi pomysł grać w grę po angielsku skoro się nic nie rozumie. Po co w takim razie w ogóle grać w grę przygodową i w dodatku z solucją w ręku.

02.06.2005
10:22
smile
[6]

jackowsky [ JVC ]

Są różne kółka zainteresowań, jedni lubią grać w gry przygodowe po angielsku, nie znając języka, z solucją w ręku, a inni ... lubią czekoladę z orzechami

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 10:22:15]

02.06.2005
10:37
smile
[7]

CHESTER80 [ no legend ]

Nie wiem czemu ale mój link nie działa, trzeba tylko podmienić g na q w pierwszym zdaniu i powinno być okej.

02.06.2005
10:40
[8]

jackowsky [ JVC ]

CHESTER80-->Niektóre gry wymagają jednak lepszej znajomości języka niż podstawowa. Nie wiem jak jest w przypadku pełnej wersji Still Life, bo grałem tylko w demo i, przy mojej podstawowej znajomości języka, nie miałem żadnych problemów. Ja osobiście wolę, kiedy gra jest po polsku (nie po polskiemu). A dlaczego gra nie wyszła w Polsce, no cóż...

[edit]
link nie działa, ponieważ jest założony filtr na niektóre słowa min. na gamefaqs
[/edit]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-06-02 10:47:08]

02.06.2005
12:14
[9]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Ja wręcz przeciwnie. Wole gdy gra jest po angielsku. Po pierwsze dzięki temu szlifuję język, po drugie nie przepada gdy polacy podkładają głosy. Zawsze mi się wydaje że to ci sami "aktorzy" co we wszystkich innych produkcjach. Najlepszym rozwiazaniem dla mnie są wersje kinowe.

02.06.2005
12:18
smile
[10]

jackowsky [ JVC ]

elemeledudek-->Fakt. Przeważnie polscy "aktorzy" rażą profesjonalizmem i najoptymalniejsza jest wersja kinowa. Zdarzają sie, jednak, perełki np. The Longest Journey (IMHO)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.